31.12.09, 17:56

Zmiany i pożegnania w TVN24

Koniec roku to pożegnania ze znanymi programami ramówki, a także przywitanie i zmodernizowanie innych programów TVN24.

Koniec roku to pożegnania ze znanymi programami ramówki, a także przywitanie i zmodernizowanie innych programów TVN24.

31 grudnia zakończył się 15 minutowy program ”Gość poranny” pojawiający się w paśmie Poranka TVN24. Ostatni odcinek poprowadził Grzegorz Miecugow rozmawiając o filozofii i sensie życia z aktorem Krzysztofem Majchrzkiem. ”Gość poranny” był to program, w którym prowadzący przeprowadzał w studio rozmowę z gościem nie zawsze politycznym. Audycje, którą na zmianę prowadzili: Grzegorz Miecugow, Grzegorz Kajdanowicz lub Katarzyna Kolenda-Zaleska.

19 stycznia zniknie emitowany o 21:00 na antenie TVN24 program informacyjno-publicystyczny TVN24 - ”24 Godziny”, który w ramówce stacji był od samego początku, a ostatnio otrzymał nawet nową oprawę. Audycje prowadzili: Bogdan Rymanowski od poniedziałku do czwartku oraz Anna Jędrzejowska w pozostałe dni.

Ramówkę stacji urozmaicą inne, także nowe, a częściej w innej odsłonie i emitowane o innej porze audycje.

Zmiany w ramówce rozpoczną się 4 stycznia 2010 r., kiedy to o godzinie 16:00 pojawi się program “Fakty po południu”. Anita Werner przez godzinę rozpocznie podsumowywać mijający dzień, kontynuacja w “Faktach” i “Faktach po Faktach”. Te ostatnie będą od stycznia emitowane również w weekendy.

Pojawi się również “Inny punkt widzenia” Grzegorza Miecugowa. Program będzie można obejrzeć w każdą sobotę, począwszy od 9 stycznia. Miecugow rozmawiać w nim będzie ze znanymi Polakami o naszej politycznej rzeczywistości, poglądach, sposobach na życie. Jak dotąd program odwiedzili między innymi Stanisław Lem, Krystyna Janda, Wojciech Mann, Robert Korzeniowski czy Władysław Bartoszewski. W pierwszym odcinku nowej serii Miecugow porozmawia z Gabą Kulką i Janem Kobuszewskim.

Kolejne zmiany wprowadzone zostaną od 19 stycznia, będą dotyczyły głównie pasma wieczornego. O 20:30 "Polska i Świat”, program potrwa do 21:30 zajmując tym samym miejsce magazynu “24 Godziny”. To nie jedyne zmiany w “Polsce i Świecie”. Program otrzymał własną redakcję, której dziennikarze będą jeździć po całym świecie w poszukiwaniu ciekawych i poruszających tematów. W magazynie pojawią się również reportaże, felietony, często niepolityczne, ale dotykające sfer religii, obyczajów, kultury czy medycyny. Gospodarzami programu pozostają Anna Kalczyńska i Łukasz Grass, a w weekendy Dagmara Kaczmarek i Marcin Żebrowski.

O 21:30 kolejna nowość - “Rozmowa Rymanowskiego”. Gospodarz programu Bogdan Rymanowski będzie przez trzydzieści minut rozmawiał z osobą, która odegrała ważną rolę w wydarzeniach mijającego dnia. Program emitowany będzie od poniedziałku do czwartku.

Zmiany dotkną również takich programów jak: “Ona i On”, na który Małgorzata Domagalik zaprasza od 16 stycznia o 18:10. “Horyzont” Macieja Wierzyńskiego emitowany będzie w niedzielę o 21:00, natomiast “Multikino” w każdy piątek o 21:30.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.