15.04.10, 23:13

Grzegorz Kozak poprowadzi Poranki TOK FM

Grzegorz Kozak dołączył do grona prowadzących Poranki Radia TOK FM. Zostanie gospodarzem audycji nadawanej w każdy poniedziałek od godz. 7.00 do 9.00. P

Grzegorz Kozak dołączył do grona prowadzących Poranki Radia TOK FM. Zostanie gospodarzem audycji nadawanej w każdy poniedziałek od godz. 7.00 do 9.00. Pierwszy program prowadzony przez Grzegorza Kozaka pojawi się na antenie 19 kwietnia br.

Natomiast Janinę Paradowską, dotychczasową prowadzącą poniedziałkowych Poranków, słuchacze będą mogli usłyszeć w każdy czwartek, również w godz. od 7.00 do 9.00.

Grzegorz Kozak to znany dziennikarz telewizyjny, od 1986 roku związany z Telewizją Polską - początkowo jako wydawca, prezenter i szef działu krajowego Panoramy, a od 1997 jako prezenter i wydawca m.in. Wiadomości i W centrum uwagi. Jest współautorem i prowadzącym programów publicystycznych, wieczorów wyborczych, autorem wielu relacji z zagranicy, m.in. z Rosji, Indii i Korei Południowej. Od października 2003 do stycznia 2005 był korespondentem TVP w Moskwie, po powrocie został ponownie wydawcą i zastępcą kierownika Wiadomości. W wyniku konfliktu o kształt programu zrezygnował z tej funkcji i pracował jako konsultant przy tworzeniu kanału TVP Info. Od listopada 2007 jest szefem wydawców i producentów "Wydarzeń" Polsatu. Na zmianę z Grzegorzem Dobieckim i Janem Mikrutą prowadzi na antenie Polsatu News program "To był dzień na świecie". Laureat "Ostrego Pióra", nagrody przyznawanej przez Business Center Club.

Program Poranek Radia TOK FM to codzienna audycja publicystyczna, której gospodarzami są znani dziennikarze. Tematy poruszane w Poranku to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata. Audycja zaczyna się o 7.00 Informacjami Radia TOK FM, po nich nadawane są: "Subiektywny Przegląd Prasy", rozmowy z gośćmi po 7.25 i 7.45 - wywiady z bohaterami i uczestnikami aktualnych, najważniejszych wydarzeń. Po Informacjach o 8.00 trwa godzinna dyskusja z  zaproszonymi komentatorami - dziennikarzami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce.

Pozostali prowadzący audycji to: wydanie wtorkowe - Igor Janke, "Rzeczpospolita"; środa - Dominika Wielowieyska, "Gazeta Wyborcza"; piątek - Jacek Żakowski, tygodnik "Polityka". Wydawcami programu są Karolina Opolska i Zuzanna Piechowicz.

Komentarze

Powiązane

01.03.24, 08:00
| radio » informacje
Między książkami. Rozmowy o książkach z prof. Ryszardem Koziołkiem w Radiu Nowy Świat
Od piątku, 1 marca br. Radio Nowy Świat rozpoczyna emisję nowego cyklu „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Wojciech Mann co tydzień będzie rozmawiać o książkach z profesorem Ryszardem Koziołkiem. 
01.03.24, 06:30
| radio » informacje
Magdalena Jurkowska naczelną Radia Ostrowiec. Jurkowska: Radio musi mieć stały rytm, ale powinno też zaskakiwać
Magdalena Jurkowska została nową redaktorka naczelną Radia Ostrowiec (woj. świętokrzyskie). Jurkowska na stanowisku zastąpiła Joannę Gergont, która z kolei została redaktor naczelną Radia Kielce.
29.02.24, 19:30
| radio » informacje
Czwórka ponownie na SnowFest Festival
Od 1 do 2 marca br. Czwórka zawita do Szczyrku na „SnowFest Festival” - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Dziennikarze zaproszą na relacje i specjalną audycję plenerową „Czwórka na SnowFest”. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstaStrefę w Miasteczku Festiwalowym. Program jest patronem medialnym wydarzenia.
29.02.24, 10:55
| radio » informacje
Informator ekonomiczny w nowej odsłonie. Wracają rozmowy z komentatorami
Program 3 Polskiego przygotował nową osłonę „Informatora ekonomicznego”. Od 4 marca br. w ramach programu wracają rozmowy z zaproszonymi komentatorkami i komentatorami. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30 na antenie Trójki.
29.02.24, 09:57
| radio » informacje
Dwójka świętuje 87. urodziny
Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to tylko kilka z propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. urodzin rozgłosni.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 07:30
| radio » informacje
KBR będzie dalej współpracować z Adres:Media
Komitet Badań Radiowych kontynuuje współpracę z firmą Adres:Media, skupiającą grono doradców z obszaru badań, marketingu, reklamy i mediów. 
24.02.24, 09:00
| radio » informacje
Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. Stacja uruchomiła również specjalną zbiórkę.
24.02.24, 05:00
| radio » informacje
Give Peace A Chance. Polskie stacje radiowe przeciwko wojnie. Polskie Radio przyłączyło się do akcji
Polskie rozgłośnie radiowe solidarnie w drugą rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego br., punktualnie o 9:45 (GMT + 1), na antenach polskich stacji radiowych zabrzmi utwór „Give Peace A Chance” Johna Lennona. To symboiczny gest solidarności z narodem ukraińskim, a także wyraz sprzeciwu wobec wojny i okrucieństwa wojsk rosyjskich.
23.02.24, 07:30
| radio » informacje
Progresywni wirtuozi oraz Blok wschodni w Radiu Nowy Świat
„Progresywni wirtuozi” oraz „Blok wschodni” to niedzielne audycje, które pojawią się w ramówce Radia Nowy Świat. Ich premiera została zaplanowana na 25 lutego br. Adrianna Calińska-Czaniecka oraz Tomasz Ławnicki zaproponują dwie godziny zupełnie różnej muzyki. Audycje będą nadawane raz w miesiącu.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.