02.03.10, 21:09

Zmiany w Eurozet

Rozbudowuje się Dział Komunikacji Produktów EUROZET. Do zespołu dołączyli Cezary Fortuna oraz Anna Horodecka i Beata Grzegorska. Dział Rozwoju Sprzedaży zasiliła Paulina Zadrożna. Marcin Kuś awansował na stanowisko Starszego Doradcy ds. Reklamy.

Cezary Fortuna i Paulina Zadrożna to nowe osoby, które znalazły się w strukturach Grupy EUROZET. Cezary Fortuna objął stanowisko Managera Sprzedaży Akcji Zewnętrznych. Dołączył do tworzonego Działu Komunikacji Produktów, którym od niedawna zarządza Mariusz Woźniczka. Fortuna będzie prowadził i koordynował sprzedaż projektów zewnętrznych marek należących do Grupy EUROZET oraz projektów event marketingowych dla partnerów Grupy. Dotychczas był dwukrotnie związany z Grupą Radiową Time m.in. jako Sponsoring Manager i Szef Grupy Eventowej. W roku 2008 pracował jako New Business Director w firmie SnapEvent (Sony Music) zajmującej się marketingiem muzycznym oraz organizacją wydarzeń specjalnych.

Dział Komunikacji Produktów Grupy EUROZET przejął wszystkie kompetencje dotychczasowych struktur z zakresu organizacji i sprzedaży zewnętrznych projektów specjalnych. Z tego powodu jego szeregi zasiliły również Anna Horodecka, zajmująca się dotąd sprzedażą akcji eventowych w ramach Działu Rozwoju Sprzedaży EUROZET, oraz Beata Grzegorska z Działu Promocji Radia ZET, która odpowiadała za organizację dużych wydarzeń specjalnych rozgłośni. W nowej strukturze nie zmienią się ich stanowiska i funkcje.

Do Działu Rozwoju Sprzedaży EUROZET dołączyła Paulina Zadrożna. Objęła stanowisko Doradcy ds. Reklamy Internetowej. Do jej obowiązków będzie należeć rozwój sprzedaży standardowych i niestandardowych akcji związanych ze stronami internetowymi marek należących do Grupy EUROZET. Dotychczas Paulina pracowała jako Account Manager portalu finansowego bankier.pl, gdzie odpowiadała m.in. za realizację celów i strategii sprzedażowych, a także bezpośrednie kontakty z Klientami.

Marcin Kuś z RRM – Biura Sprzedaży Ogólnopolskiej EUROZET – awansował na stanowisko Starszego Doradcy ds. Reklamy.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
05.07.24, 17:30
| radio » informacje
Ruszyła XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów Melchiory
Polskie Radio rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do XIX Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów „Melchiory”.
05.07.24, 06:15
| radio » informacje
Czwarte urodziny Radia Nowy Świat. Świętowanie w Nowej Rudzie i Kinotece
Radio Nowy Świat rozpoczyna świętowanie czwartych urodzin rozgłośni. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach. 6 lipca br. stacja zaprasza do Nowej Rudy, a 10 lipca do stolicy.
04.07.24, 10:20
| radio » informacje
RadioStany. Jan Białostocki z audycją o nieznanych zakątkach w USA w Polskim Radiu 24
7 lipca br. na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutuje audycja „RadioStany”. Na podróż po Stanach Zjednoczonych zaprasza Jan Białostocki. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18.30.
03.07.24, 11:38
| radio » informacje
Sezon ogórkowy. Podcast Beaty Lubelskiej w ofercie Radia Zet
Radio Zet uruchomiło wakacyjną serię podcastów „Sezon ogórkowy” Beaty Lubeckiej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.