02.03.10, 21:08

Nowy notebook Samsung to styl i funkcjonalność w jednym

Firma Samsung stworzyła laptopa, którego design prezentuje się  tak samo dobrze jak jego praca.

Firma Samsung stworzyła laptopa, którego design prezentuje się  tak samo dobrze jak jego praca. Samsung R780, dostępny w sieci salonów Vobis, wyposażono w premierowy, dwurdzeniowy, wydajny procesor Intel Core i5, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zwiększające jego wydajność i energooszczędność.

Design laptopa został zaprojektowany, aby zwiększyć odporność na różnego rodzaju zadrapania oraz odciski palców. R780 został wyposażony w kilka najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które wcześniej zarezerwowane były tylko dla najszybszych procesorów Intel Core i7. Jednoczesne wykonywanie kilku zadań bez zmniejszenia wydajności, zwiększanie prędkości procesora podczas pracy z bardziej wymagającymi programami, to tylko niektóre z najważniejszych elementów, które wyróżniają nowego Samsunga R780 podnosząc jego wydajność, energooszczędność i dostosowując jego szybkość procesora do wykonywanych zadań.

Poza procesorem,  notebook posiada 4GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy o pojemności 500 GB. Najnowsza karta grafiki NVIDIA GeForce 330M, 1GB  VRAM w połączeniu z monitorem o przekątnej 17 cali zapewnia doskonałe odwzorowanie obrazów oraz mniejsze zużycie energii dzięki podświetleniu LED. Ciekawą funkcją skierowaną do tych, którzy często podróżują jest możliwość ładowania różnych urządzeń przez port USB nawet wtedy gdy komputer jest wyłączony. Notebook został także wyposażony w niskoprofilową, odporną na zalanie, pełną klawiaturę numeryczna oraz podświetlany panel dotykowy.

Laptop Samsung R780 dostępny jest w sieci salonów Vobis w komplecie z zewnętrznym, 500 GB dyskiem twardym, który podwaja przestrzeń dyskową i umożliwia zabezpieczenie danych przez wykonanie kopii zapasowej.

Komentarze

Powiązane

12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
06.01.24, 10:53
| biznes i technologie » informacje
ROMET prognozuje 60 proc. wzrost przychodów w sezonie 2024. Rowery marki obecne na 50 rynkach
Mimo spowolnienia na rynku rowerowym, polski producent rowerów - firma ROMET, prognozuje wzrost przychodów na poziomie 60 proc. w sezonie 2024.
03.01.24, 12:14
| biznes i technologie » informacje
Tomasz Podolski Dyrektorem Sprzedaży w Hochland Polska
2 stycznia 2024 r. Tomasz Podolski objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Hochland Polska. Podolski pracował wcześniej, m.in. w Unilever Polska, Danone czy Lorenz Bahlsen Snack-World.
03.01.24, 07:45
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Orange Polska z umowamina budowę sieci szerokopasmowych w ramach KPO
W ramach ogłoszonych naborów, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu na terenach tzw. białych plam, Orange Polska podpisał umowy dla 20 obszarów. Dzięki temu około 110 tys. gospodarstw domowych i prawie 16 tys. przedsiębiorstw zostanie objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej.
26.12.23, 10:38
| biznes i technologie » informacje
Maspex przejmuje Becherovkę
Grupa Maspex, właściciel m.in. marek Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz oraz alkoholi w tym Żubrówki, podpisała umowę z Pernod Ricard. W wyniku planowanej transakcji polska spółka stanie się właścicielem marki Becherovka oraz zakładu produkcyjnego wraz z magazynem w Karlovych Varach w Czechach.
18.11.23, 08:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
DHL Parcel zmienia się DHL eCommerce
DHL Parcel, firma działająca na rynku usług kurierskich w Polsce, rozpoczyna proces zmiany nazwy.
17.11.23, 19:45
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com na dwunasty rynek. Tym razem do Włoch
Answear.com, e-commerce oferujący modę i produkty Home & Lifestyle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerza działalność o rynek włoski.
15.11.23, 15:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » muzyka
Grupa Empik muzyczna kupiła wytwórnię Jazzboy Records
Empik przejmuje 100 proc. udziałów w polskiej wytwórni muzyki alternatywnej – Jazzboy Records. W wyniku transakcji ma zacieśnić się współpraca między wytwórnią, platformą dystrybucyjną e-muzyka oraz innymi podmiotami z Grupy Empik.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.