17.05.10, 22:58

Płyta Smooth Festival 2010

10 maja br., ukazała się na rynku muzycznym specjalna płyta - "Smooth Festival 2010” z utworami m.in. Macy Grey, Marii Meny, Vaya Con Dios i Cesarii Evory. 

10 maja br., ukazała się na rynku muzycznym specjalna płyta - "Smooth Festival 2010" z utworami m.in. Macy Grey, Marii Meny, Vaya Con Dios i Cesarii Evory. To wizytówka brzmień, które będzie można usłyszeć na żywo  22 maja na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej podczas Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010.

Płyta "Smooth Festival 2010" to mieszanka nowych i złotych smooth przebojów - przedsmak koncertowych klimatów. Na krążku znalazły się utwory zarówno Macy Grey, jak i Vaya Con Dios, a polskich wykonawców reprezentują m.in.: Ania Dąbrowska, Dorota Miśkiewicz i Karolina Kozak. 

Na trackliście płyty można znaleźć m.in. piosenki: "Umbarcacao" – w wykonaniu Kayah i Cesarii Evory, "Ahí Estás Tú" – Chambao, "Close Your Eses" - Smolika i Kasi Kurzawskiej, "Just Hold Me" -  Marii Meny, "Save My Room" - Johna Legend oraz "Time And Tide" – Basi.

Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 odbędzie się już 22 maja na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej. Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią m.in. zespół Vaya Con Dios i Ive Mendes. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie także specjalny projekt muzyczny przygotowywany przez Adama Sztabę pod nazwą "Muza Miast". Wezmą w nim udział Piotr Cugowski, Natalia Kukulska, Maciej Maleńczuk, Natu, Maria Peszek oraz Mietek Szcześniak, którzy zaśpiewają największe przeboje o fascynujących miastach świata w nowych, orkiestrowych aranżacjach. 

Fragmenty wszystkich koncertów będzie można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w dniu festiwalu - w ramach specjalnego wydania wieczornego programu realizowanego bezpośrednio z Bydgoszczy. Występy gwiazd Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 w czerwcu pokaże Telewizja Polsat.

Organizator festiwalu: SNAP, partnerzy strategiczni: Miasto Bydgoszcz, Radio Złote Przeboje, patroni medialni: "Gazeta Wyborcza", Gazeta.pl, sponsor główny: Bank Pocztowy.

Komentarze

Powiązane

30.08.23, 20:30
| kultura » teatr
VIII Międzynarodowego Festiwalu Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie” 2023
W najbliższy weekend, 2-3 września br. w Warszawie na Rynku Nowego Miasta po raz ósmy zawita „Lalka na Scenie”. To coroczna teatralna uczta dla każdego. Wszystkie dwudniowe wydarzenia festiwalowe są bezpłatne.
29.08.23, 19:30
| internet » informacje | kultura » film
Influencerzy po raz pierwszy na dużym ekranie. Trwają zdjęcia do dokumentu Krystiana Kuczkowskiego
Trwają zdjęcia do filmu dokumentalnego opowiadającego o życiu najbardziej znanych polskich influencerów. Głównymi bohaterami dokumentu są Natalia Karczmarczyk „Natsu”, Kamil Labudda „Budda” oraz Michał Baron „Boxdel”.
20.08.23, 17:00
| kultura » książki
Pociąg do czytania. Wakacyjna Strefa NPRCz 2.0 na dworcach kolejowych
4 sierpnia 2023 r. na Dworcu Wschodnim w Warszawie ruszyła akcja "Pociąg do czytania". Pasażerowie będą mogli czytać książki i korzystać z aktywności przygotowanych przez bibliotekarzy. Akcja odbędzie się także w Katowicach, Gdyni, Krakowie i we Wrocławiu.
19.08.23, 08:00
| kultura » film
Przysięga Ireny. Światowa premiera na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto
„Przysięga Ireny”, polsko-kanadyjska koprodukcja, zakwalifikowała się do udziału w tegorocznym 48. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Koproducentem filmu jest Telewizja Polska.
16.08.23, 09:00
| kultura » książki
Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej pod koniec września w sprzedaży
27 września ukaże się powieść biograficzna pt. "Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej" autorstwa Katarzyny Drogi.
12.08.23, 22:00
| kultura » informacje
Muzyczne Konstelacje na Dziedzińcu Kultury. Kto jeszcze wystąpi?
Od 7 lipca do 25 sierpnia br. dziedziniec Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego stanie się muzycznym obserwatorium. Gwiazdy rocka, electro, jazzu i popu przeniosą swoich gości w różnorodne sfery muzycznego wszechświata.
11.08.23, 10:06
| kultura » książki
Rozpoczął się III nabór wniosków do konkursu Infrastruktura bibliotek 2021-2025 w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Można już składać wnioski na zadania dotyczące budowy, przebudowy, modernizacji i adaptacji obiektów bibliotecznych. W ramach konkursu „Infrastruktura bibliotek 2021-2025” Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 do dyspozycji jest ponad 84 mln zł.
11.08.23, 07:30
| kultura » informacje
15. edycja SOLANINA zbliża się wielkimi krokami. Kto będzie gościem specjalnym?
23 sierpnia br. wystartuje 15. Solanin Film Festiwal 2023 w Nowje Soli. W czterech konkursach weźmie udział 32 niezależne filmy. W ramach wydarzenia zaplanowano także pokazy przedmierowe i sekcje specjalne.
05.08.23, 22:38
| kultura » informacje
Czas apokalipsy z kobiecej perspektywy. Kulczyk Foundation wspiera pamięć o Powstaniu Warszawskim
2 sierpnia 2023 roku odbył się wernisaż wystawy "Podróż bohaterek" w Muzeum Powstania Warszawskiego, który pokazywał doświadczenia kobiet podczas wojny. Kulczyk Foundation jest partnerem wystawy.
04.08.23, 10:20
| kultura » informacje
Cyfrowa Sowa. Rusza projekt Izby Gospodarki Elektronicznej
„Cyfrowa Sowa” Izby Gospodarki Elektronicznej to seria zajęć online przygotowali profesjonaliści z branży, pod okiem pedagogów. To ludzie, którym zależy na wykształceniu wartości i wiedzy w pokoleniu Z i Alfa, które będą potrzebne młodzieży do bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się w cyfrowym świecie.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.