17.05.10, 22:58

Płyta Smooth Festival 2010

10 maja br., ukazała się na rynku muzycznym specjalna płyta - "Smooth Festival 2010” z utworami m.in. Macy Grey, Marii Meny, Vaya Con Dios i Cesarii Evory. 

10 maja br., ukazała się na rynku muzycznym specjalna płyta - "Smooth Festival 2010" z utworami m.in. Macy Grey, Marii Meny, Vaya Con Dios i Cesarii Evory. To wizytówka brzmień, które będzie można usłyszeć na żywo  22 maja na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej podczas Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010.

Płyta "Smooth Festival 2010" to mieszanka nowych i złotych smooth przebojów - przedsmak koncertowych klimatów. Na krążku znalazły się utwory zarówno Macy Grey, jak i Vaya Con Dios, a polskich wykonawców reprezentują m.in.: Ania Dąbrowska, Dorota Miśkiewicz i Karolina Kozak. 

Na trackliście płyty można znaleźć m.in. piosenki: "Umbarcacao" – w wykonaniu Kayah i Cesarii Evory, "Ahí Estás Tú" – Chambao, "Close Your Eses" - Smolika i Kasi Kurzawskiej, "Just Hold Me" -  Marii Meny, "Save My Room" - Johna Legend oraz "Time And Tide" – Basi.

Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 odbędzie się już 22 maja na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej. Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią m.in. zespół Vaya Con Dios i Ive Mendes. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie także specjalny projekt muzyczny przygotowywany przez Adama Sztabę pod nazwą "Muza Miast". Wezmą w nim udział Piotr Cugowski, Natalia Kukulska, Maciej Maleńczuk, Natu, Maria Peszek oraz Mietek Szcześniak, którzy zaśpiewają największe przeboje o fascynujących miastach świata w nowych, orkiestrowych aranżacjach. 

Fragmenty wszystkich koncertów będzie można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w dniu festiwalu - w ramach specjalnego wydania wieczornego programu realizowanego bezpośrednio z Bydgoszczy. Występy gwiazd Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 w czerwcu pokaże Telewizja Polsat.

Organizator festiwalu: SNAP, partnerzy strategiczni: Miasto Bydgoszcz, Radio Złote Przeboje, patroni medialni: "Gazeta Wyborcza", Gazeta.pl, sponsor główny: Bank Pocztowy.

Komentarze

Powiązane

31.05.24, 17:00
| kultura » film
Życie dla Początkujących. Nowa komedia o wampirach od Pawła Podolskiego
Zakończyły się zdjęcia do komedii o wampirach „Życie dla początkujących” w reżyserii Pawła Podolskiego. W rolach głównych Magdalena Maścianica, Michał Sikorski i Bartłomiej Kotschedoff. 
27.05.24, 21:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Fernanda Melchor zdobywa Nagrodę Kapuścińskiego
Fernanda Melchor jest laureatką 15. Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Jej książka „To nie jest Miami”, którą na język polski przetłumaczył Tomasz Pindel, a opublikowało Wydawnictwo ArtRage, została uznana przez jury za najlepszy reportaż minionego roku.
26.05.24, 12:46
| kultura » muzyka
Dwie sceny podczas tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival
Co Jest Grane Festival 14 i 15 czerwca br. ponownie wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. W tym roku, na terenie imprezy stanie nie jedna, ale dwie sceny.
21.05.24, 12:49
| kultura » muzyka
Zmarł Jan A.P. Kaczmarek
Nie żyje Jan Andrzej Paweł Kaczmarek kompozytor. muzyki do ponad 70 filmów długometrażowych i dokumentalnych oraz polskich i amerykańskich spektakli teatralnych. Jest laureatem Nagrody Akademii Filmowej za muzykę do filmu „Marzyciel” w 2005 r.
17.05.24, 19:15
| kultura » muzyka
Czesław Mozil i młodzi artyści nagrali piosenkę o Kolejach Dolnośląskich
„Koleje ludzkich losów” – to tytuł nowej piosenki Czesława Mozila, którą nagrał razem z młodymi artystami z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W teledysku do utworu polsko-duński twórca wciela się w pracownika Kolei Dolnośląskich.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
08.05.24, 21:00
| kultura » film
Kultowe Kino. Nowy cykl filmowy w Multikinie
Sieć kin Multikino ruszyło z nowym cyklem filmowym „Kultowe Kino”. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie produkcje, które nie tylko zyskały lojalną rzeszę fanów, ale także trwale wpisały się w kanon kultury popularnej.
07.05.24, 12:50
| radio » informacje | kultura » muzyka
Zmarł Jan Ptaszyn Wróblewski
Nie żyje Jan Ptaszyn Wróblewski - muzyk jazzowy, kompozytor, aranżer i dyrygent, dziennikarz i krytyk muzyczny.
05.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Znamy wykonawców koncertów Debiuty i Premiery 61.KFPP w Opolu [lista uczestników]
Rada Artystyczna 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, powołana przez Telewizję Polską i Miasto Opole, wyłoniła uczestników konkursów „Debiuty” i „Premiery”. Tegoroczny festiwal będzie trwał od 31 maja do 2 czerwca 2024 r. Koncerty „Debiuty” i „Premiery” będzie można zobaczyć w pierwszy dzień festiwalu.
04.05.24, 20:00
| kultura » informacje
Alior Bank mecenasem Festiwalu Wodecki Twist
Alior Bank został partnerem strategicznym oraz mecenasem Festiwalu WODECKI TWIST. Wydarzenie organizowane siódmy rok z rzędu stanowi hołd dla twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 7 i 8 czerwca br. w ICE Kraków.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.