05.06.10, 01:42

Nowa szata internetowa LUKAS Banku

Bank przygotował nową szatę graficzną, sposób prezentacji oferty produktowej oraz dostępność treści informacyjnych, doszły nowe funkcjonalności takie jak wyszukiwarka czy przydatny schowek treści

LUKAS Bank zmodernizował swoją stronę internetową. Przygotowana została nowa szata graficzna, sposób prezentacji oferty produktowej oraz dostępność treści informacyjnych, ponadto doszły nowe funkcjonalności takie jak wyszukiwarka czy przydatny schowek treści. Nowy wygląd strony jest ujednolicony z serwisem transakcyjnym LUKAS e-Bank, by zachować spójną komunikację w internecie.

Struktura nowego serwisu dzieli stronę na cztery główne części – "Klienci indywidualni", "Studenci", "Klienci firmowi", "Partnerzy biznesowi". Takie rozwiązanie ma pomóc użytkownikom w łatwiejszym dotarciu do poszukiwanych informacji, wspieranym przez wyszukiwarkę treści. Nową funkcjonalnością dla osób często odwiedzających serwis jest schowek. Jest to miejsce, w którym internauci mogą definiować własne skróty do często odwiedzanych podstron oraz tworzyć konspekty ze znalezionych treści. Strona ułatwia dostęp do materiałów informacyjnych takich jak tabele oprocentowania oraz tabele opłat i prowizji.

Użytkownicy serwisu będą mieli również możliwość szybszego kontaktu z bankiem. Ma to zapewnić wygodniejszy dostęp do danych kontaktowych – odpowiedni dla danego produktu lub usługi numer telefonu oraz możliwość wysłania wniosku o kontakt z doradcą.

W przyszłości na stronie LUKAS Banku mają zostać wprowadzone dodatkowe funkcjonalności. Bank myśli m.in. o wprowadzeniu działu reklamacji on-line.

Komentarze

Powiązane

01.12.23, 15:51
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt
Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny ma odpowiadać za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.
30.11.23, 12:33
| internet » ludzie
WP wzmacnia rolę technologii. Jędrzej Matla awansuje, a Paulina Zyśk-Lisica i Paweł Karaszewski odchodzą z firmy
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jak tłumaczy firma jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT.
28.11.23, 08:30
| internet » e-commerce
Allegro dalej rośnie. W Czechach trzy główne marki wygrywają
Allegro na polskim rynku zanotowało wzrost sprzedaży o 10,5 proc. Z kolei w Czechach nowa platforma zyskała aż 800 tys. aktywnych klientów.
27.11.23, 10:30
| internet » informacje
Demagog.org.pl partnerem TikToka
TikTok, w ramach stałych działań na rzecz zwalczania dezinformacji, rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, pierwszą i najdłużej działającą w Polsce organizacją fact-checkingową.
24.11.23, 09:30
| internet » ludzie
Olga Korolec dyrektorką zarządzającą Onetu od 2024 r.
Z początkiem stycznia 2024 r. Olga Korolec zostanie nową dyrektorką zarządzającą Onetu (Ringier Axel Springer) przejmując funkcję i dotychczasowe obowiązki Marty Badurek-Pietniczki, która udaje się na urlop macierzyński.
23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.