27.05.10, 20:08

NetArt podwyższa parametry serwerów

Od 27. kwietnia 2010 roku, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

 

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, zdecydował się na zwiększenie parametrów serwerów z serii Active. Od 27. kwietnia 2010 roku, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

Firma zdecydowała się na zwiększenie parametrów usług o 150 proc. Dotychczas serwer Active posiadał powierzchnię 10 GB, natomiast ActivePro 20 GB. Transfer serwerów z serii Active wynosił 2000 GB. Parametry te zostały zwiększone kolejno do 25, 50 GB powierzchni i 5000 GB transferu. Jednocześnie wiąże się to z wprowadzeniem gwarancji dzierżawy każdemu klientowi określonej wartości użycia procesora dla wszystkich elementów usługi. Zmiany te są wynikiem obranego przez NetArt modelu świadczenia usług hostingowych w oparciu o ideę chmur obliczeniowych. Platforma hostingowa NetArt jest jeszcze bardziej elastyczna, przez co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie usługi przez użytkowników.

„Decyzja, o podwyższeniu parametrów serwerów oraz zmiany sposobu ich rozliczania na model chmury obliczeniowej wynika z naturalnego kierunku, w jakim, zdaniem NetArt, powinny zmierzać usługi hostingowe. Zwiększenie powierzchni oraz transferu pozwoli firmom na jeszcze sprawniejszą komunikację on-line z klientami. Natomiast zmiana sposobu rozliczania parametrów hostingu daje możliwość skalowania serwisu WWW, stałego (niekoniecznie liniowego) rozwoju działalności w Internecie. Znaczny wzrost liczby użytkowników i odwiedzin strony firmowej w krótkim czasie, spowodowany prowadzonymi działaniami marketingowymi, nie będzie oznaczał trudności w korzystaniu z hostingu, jak jest często w przypadku usługodawców, którzy rozliczają parametry w modelu tradycyjnym” – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl. Zmiany dotyczą usług zarówno nowych, jak i tych dotychczas utrzymywanych w nazwa.pl.

Konsekwentnie podwyższana jakość usług hostingowych świadczonych przez NetArt nie wiąże się ze wzrostem cen. Nadal hosting Active w nazwa.pl można odebrać za 0 zł w promocji "Serwer za darmo + Kaspersky gratis!". Regularna cena usługi to 300 zł netto za rok. 

„Nasze działania mają na celu ułatwienie firmom stworzenie strony www oraz wykorzystanie usług wirtualnych w działaniach promocyjnych. Mamy nadzieję, że wysokie parametry usług w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz aplikacjami zwiększającymi łatwość użytkowania, spowodują, że przedsiębiorstwa zdecydują się na jeszcze szybszy rozwój działalności on-line” – dodaje przedstawiciel nazwa.pl. 

W ramach hostingu Klienci otrzymują intuicyjne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania: panel administracyjny - Active.admin, profesjonalny organizer z funkcją programu pocztowego – Active.office, oraz panel do zarządzania treścią serwera – Active.FTP. Użytkownicy serwerów serii Active mogą również korzystać z niedawno wdrożonych funkcjonalności: możliwości tworzenia nieograniczonej liczby kont FTP oraz zakładania niezależnych kont e-mail o takiej samej nazwie w wielu domenach w ramach jednego serwera. 

 

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 11:35
| prasa » informacje | internet » ludzie
Beata Lubecka nową współprowadzącą podcast Stan Wyjątkowy w Onecie
Do grona prowadzących program „Stan wyjątkowy” dołącza Beata Lubecka. Dziennikarka zastąpi Renatę Grochal i będzie czwartą współprowadzącą obok Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.
11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
10.04.24, 18:12
| internet » ludzie
Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii
Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.
09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy