JESIEŃ 2006 W RADIU WA-MA edit!!!Nowe audycje, konkursy i wybory samorządowe "od kuchni" - to propozycja Radia WA-MA na jesień 2006. 2 października zacznie obowiązywać jesienna ramówka stacji. Na program złożą się cztery pasma.

Poranny program "SZTUKA WSTAWANIA" wypełnią informacje, muzyka i konkursy. Za pośrednictwem Radia można będzie złożyć życzenia imieninowe lub urodzinowe - DJ osobiście zadzwoni do solenizantów i jubilatów, a do życzeń WA-MA dołączy prezent.

Środek dnia to "NADAJEMY RYTM" i nowa zabawa "IPM - INSTYTUT PAMIĘCI MUZYCZNEJ". Zadaniem słuchaczy będzie zidentyfikowanie gwiazdy muzyki na podstawie fragmentów życiorysu.

Popołudniowy "WRZUĆ LUZ" to dynamiczna muzyka z informacjami głównie dla kierowców.

Wieczorem "POPKULTURA", w której znajdą się informacje i zaproszenia na najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe na Warmii i Mazurach.

Do WA-MY powrócił amerykański prezenter radiowy JEFF TAYLOR, który w latach '90 był gwiazdą olsztyńskiego eteru. "STREFA JEFF'A", która w październiku pojawi się w piątkowe wieczory
w Radiu WA-MA, to połączenie dobrej rozrywki i oryginalnej lekcji języka angielskiego. W programie będzie można wygrać kurs językowy w jednej z olsztyńskich szkół.

We wtorkowe wieczory dziennikarze WA-MY zapraszają na bardzo subiektywny komentarz do bieżących wydarzeń, który należy traktować z dużym przymrużeniem oka. "O TYM SIĘ PISZE" to przegląd lokalnej i krajowej prasy, który powstaje przy współpracy z tygodnikiem ANGORA.

Piątkowe i sobotnie wieczory w Radiu WA-MA zdominuje muzyka klubowa. "WA-MA CLUB" to nie tylko tytuł programu, ale także nazwa olsztyńskiego klubu, w którym słuchacze Radia WA-MA bawią się w każdy weekend.

Jesień w Radiu WA-MA to także wybory samorządowe, ale podglądane "od kuchni". Kandydaci do fotela prezydenta Olsztyna zostali zaproszeni przez WA-MĘ zaproszenie do udziału w akcji "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO RATUSZA". Samorządowcy będą się mogli wykazać swoimi pomysłami i fantazją
w kuchni. Ich poczynaniom będą się przyglądać reporterzy, a gotowe potrawy będą degustować
i oceniać zaproszeni do WAMA CLUB słuchacze. Finał akcji zaplanowano na 25 października.

Radio WA-MA należy do sieci Ad.point. Program nadaje z Olsztyna, Iławy i Mrągowa.

Komentarze

Powiązane

24.03.23, 15:09
| radio » informacje
27. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena na antenie Dwójki
W dniach 26 marca – 7 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się 27. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. W trakcie 12 festiwalowych dni odbędzie się 10 koncertów symfonicznych i pięć kameralnych. Ich transmisje przeprowadzi Program Drugi Polskiego Radia – współorganizator wydarzenia.
24.03.23, 06:30
| radio » informacje
Niebezpieczne związki. Nowy podcast Thomasa Orchowskiego w TOK FM
Trudne relacje między dwoma krajami, narodami czy społecznościami, czyli „Niebezpieczne związki” - to temat i tytuł najnowszej propozycji platformy podcastowej TOK FM. 23 marca br. na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM swoją premierę miał pierwszy odcinek cyklu Thomasa Orchowskiego.
22.03.23, 21:35
| radio » informacje
Pisanie wierszy na wiosny dzień pierwszy. Konkurs poetycki Polskiego Radia Dzieciom
21 marca br. ruszyła III edycja poetyckiego konkursu „Pisanie wierszy na wiosny dzień pierwszy”, organizowanego przez Polskie Radio Dzieciom. Propozycje swoich prac można nadsyłać do 31 marca.
21.03.23, 20:41
| radio » informacje
To się nagrywa. Magda Barczyk gospodynią podcastu Radia Zet
Radio Zet uruchomiło nowy muzyczny podcast "To się nagrywa", którego gospodynią jest Magda Barczyk - dziennikarka stacji i wydawczyni programu "Plus/minus lista Radia ZET" Marcina Wojciechowskiego.
20.03.23, 13:58
| radio » informacje
Nieprzeciętni 2023. Rusza nowa edycja plebiscytu Czwórki
20 marca br. ruszyła kolejna już edycja plebiscytu Czwórki „Nieprzeciętni 2023”, którego celem jest odkrycie ciekawych, kreatywnych oraz wyjątkowych ludzi. 
20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
18.03.23, 17:00
| radio » informacje
Krzysztof Komeda w Polskim Radiu. Premiera zestawu serii z utworami Krzysztofa Komedy
17 marca br. Agencja Muzyczna Polskiego Radia odbyła się premiera zestawu serii „Krzysztof Komeda w Polskim Radiu”. Wszystkie osiem płyt z nagraniami pianisty i kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, wydawane oddzielnie w latach 2014-2019, trafią teraz do sprzedaży razem.
17.03.23, 19:03
| radio » informacje
Chopin na Rakowieckiej. Cykl recitali na antenie Polskiego Radia Chopin
Polskie Radio Chopin w sobotę, 18 marca br. przeprowadzi transmisję Inauguracyjnego Koncertu z cyklu „Chopin na Rakowieckiej”. Wybrane kompozycje Fryderyka Chopina zaprezentuje pianistka - profesor Beata Bilińska. Koncert poprowadzi Paweł Sztompke, dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia.
16.03.23, 10:41
| radio » informacje
Aplikacja Radia Nowy Świat z nowymi podcastami i usługą CarPlay
10 marca br. pojawiła się aplikacja Radia Nowy Świat w nowej wersji. Nowością jest usługa CarPlay oraz dostępność podcastów extra plus w aplikacji z nowymi propozycjami od redaktorów: Wojciecha Manna i Macieja Jankowskiego oraz Jana Janczego.
16.03.23, 06:30
| radio » ludzie
Krzysztof Grządzielski reporterem Radia ZET w Poznaniu
Krzysztof Grządzielski został nowym reporterem Radia ZET w Poznaniu. Zastąpił Dankę Woźnicką, która z końcem lutego br. rozstała się z rozgłośnią.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.