07.09.10, 19:03

oFeminin.pl rozpoczął kampanię przeciwko nowotworom kobiecym

Portal dla kobiet oFeminin.pl (Axel Springer Polska), wystartował z kampanią "Rak - wszystko, co powinnaś wiedzieć".

Portal dla kobiet oFeminin.pl (Axel Springer Polska), wystartował z kampanią "Rak - wszystko, co powinnaś wiedzieć". Kampania informacyjno-edukacyjna, prowadzona we wszystkich europejskich krajach, w których obecne są portale internetowe grupy auFeminin, potrwa do końca października, który na całym świecie obchodzony jest jako miesiąc walki z rakiem piersi.

Pierwszym etapem akcji jest sondaż wśród internautek na temat wiedzy o nowotworach kobiecych. Ankieta przeprowadzona będzie we wszystkich serwisach grupy, a jej wyniki zostaną przeanalizowane i omówione przez specjalistów-onkologów na łamach europejskich portali auFeminin. Drugim etapem kampanii jest edukacja kobiet w zakresie profilaktyki nowotworowej. W portalu pojawi się cykl reportaży, wywiady ze specjalistami, porady ekspertów i materiały informacyjne na temat zapobiegania nowotworom. Na szczególną uwagę zasługują rozmowy z kobietami, które pokonały raka, a dziś pomagają innym, udzielając wsparcia chorym i zbierając fundusze na leczenie. W serwisie pojawi się również materiał o bezradności mężczyzn w obliczu choroby partnerki, a dziennikarze portalu wspólnie z ekspertem spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, jak najbliżsi mogą pomóc chorej. - Główny cel naszej kampanii to uświadomienie kobietom, że w przypadku nowotworów kluczowa jest profilaktyka. Raka wykrytego we wczesnym stadium można pokonać, dlatego tak ważna jest wiedza na temat choroby i regularne badania - mówi Monika Lubowiecka, redaktor naczelna oFeminin.pl.

W Polsce oFeminin.pl odwiedza miesięcznie ponad 711 tys. użytkowników (źródło: Gemius Traffic, sierpień 2010 r., unique users).

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
27.06.24, 10:39
| prasa » informacje | internet » informacje
Wydawcy apelują do posłów w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Projekt jest niekorzystny dla polskich mediów
Najwięksi wydawcy cyfrowi w Polsce przesłali do posłów i posłanek apel w sprawie ustawy implementującej dyrektywę UE o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.