22.09.10, 20:18

Ewa Świstuniuk ponownie Prezesem Zarządu INFOR Biznes

Prezesem Zarząd Spółki INFOR Biznes (wydawca m.in. Dziennika Gazety Prawnej) została ponownie Ewa Świstuniuk, dotychczasowy Wiceprezes.

Prezesem Zarząd Spółki INFOR Biznes (wydawca m.in. Dziennika Gazety Prawnej) została ponownie Ewa Świstuniuk, dotychczasowy Wiceprezes. Pełniła ona już funkcję Prezesa Zarządu od powstania spółki w lipcu 2008 do 18 czerwca 2009 roku, kiedy przeszła na urlop macierzyński. Ewa Świstuniuk pełni jednocześnie funkcję Członka Zarządu INFOR PL SA.

Do Zarządu INFOR Biznes powołani zostali na funkcję Wiceprezesów Jan Jaworowski, który będzie nadzorował obszar Internetu oraz Bohdan Gawroński, który będzie odpowiedzialny za sprawy wydawnicze i content.

Jaworowski jest związany z Grupą INFOR PL od 2009 roku. Jest zaangażowany w sukces Grupy INFOR PL w polskim Internecie. Był Doradcą Zarządu ds. Internetu i Dyrektorem Centrum Internetu, Badań i Rozwoju, pozostaje Członkiem Zarządu spółki INFOR PL SA i Prezesem spółki INFOR Progres. Wcześniej Jan Jaworowski był związany ze spółką Agora od 1991 roku, gdzie był między innymi Dyrektorem Działu Sprzedaży i Biznesu Projektu Internetowego, a następnie Dyrektorem Pionu Internet - wydawcy portalu gazeta.pl. Bohdan Gawroński był wcześniej m.in. Członkiem Zarządu i dyrektorem wydawnictwa Manager Media(wydawca „Manager Magazin”), dyrektorem Wydawnictwa Gazeta Prawna oraz dyrektorem i redaktorem naczelnym w Polskiej Agencji Informacyjnej.

Jednocześnie z Zarządu odchodzi Dariusz Piekarski, dotychczasowy Prezes Zarządu. Jego odejście jest związane z zakończeniem kolejnego etapu przemian w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz wzmacnianiem działań w kierunku realizacji strategii internetowej. Piekarski był związany z INFOR Biznes od stycznia 2008 roku, początkowo jako dyrektor Wydawnictwa Gazeta Prawna, następnie jako Wiceprezes i Prezes spółki INFOR Biznes. Rozstanie odbyło się za porozumieniem stron.

Udziałowcami INFOR Biznes są INFOR PL (51%) i Axel Springer Polska (49%).

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.06.24, 16:30
| prasa » informacje
Dwudzieste wydanie magazynu Omnibus Wakacyjny Polityki
Po raz 20.na rynku ukaże się „Omnibus Wakacyjny Polityki”, czyli letnie wydanie specjalne dla osób lubiących umysłowe rozrywki.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.