23.09.10, 22:01

POPloty

POPloty (24.10.2010). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: dedykacji posła, który podobno zakończy niebawem karierę w PO; o wietrzeniu stanowisk w TVP1 i "sukcesach" programowych TVP2; a także o pewnej stypie...

Z cyklu „Koncert życzeń”. Poseł (jeszcze) PO – Janusz Palikot zadedykował posłowi Antoniemu Macierewiczowi XVIII wieczną książkę „Sztuka pierdzenia”. Oczami wyobraźni widzimy posła Macierewicza kupującego prezent dla Palikota. Może wibrator?

Tradycyjnie nie mamy "normalnego" Zarządu TVP. KRS kogoś zawiesił, ale nikogo nie wpisał. Ale i tak wietrzenie trwa i były naczelny tygodnika „Wprost” jest też już  i byłym wiceszefem Jedynki. Przypominamy, że do wywietrzenia przy Woronicza 17 jest jeszcze sporo gabinetów.

Wietrzenie przyda się też w Dwójce, bo stacja nie ma ostatnio dobrych notowań. Najpierw nikogo nie powalił na kolana codzienny talk-show, teraz "Licencja na wychowanie" bije się w rankingach ze stacjami tematycznymi, a na dodatek "Tancerze" wciąż nie gromadzą tłumów. Wiadomo, jak skakać to tylko na główkę.

Joanna Lichocka na pożegnalną stypę w „Trójce po trzeciej” zaprosiła samego Pana Prezesa Prawie Wszystkich Polaków. Nie było trudnych i niewygodnych pytań, ale było miło, jak „W Rodzinie”. I przecież oto w prawdziwym dziennikarstwie chodzi…

A teraz o uwagę prosimy wszystkie gospodynie domowe. Zamiast Hallmarku od kilku dni można oglądać 13th Street. I teraz zagadka: ile procent widzów kanału poprawnie wymówi nazwę? Gospodynie prosimy o pilną naukę podczas obierania ziemniaków.

I na koniec ciekawostka z Gdańska. Rozumiemy, że próbowano w Gdyni rozjechać naczelnego, zresztą częściowo skutecznie, ale żeby od razu serwować dania w Gdańsku z jego zastępcy? Skandal!

POPloty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.