22.11.10, 21:27

Pakiet Premium od Glossy Media

Oferta sieci reklamy internetowej Glossy Media powiększyła się o pięć serwisów: FineLIFE.pl, Wysokieobcasy.pl, Zwierciadlo.pl, iWoman.pl i Sukcesmagazyn.pl.

 

Oferta sieci reklamy internetowej Glossy Media powiększyła się o pięć serwisów: FineLIFE.pl, Wysokieobcasy.pl, Zwierciadlo.pl, iWoman.pl i Sukcesmagazyn.pl. Serwisy zasilają nowoutworzony pakiet Premium.

W nowym pakiecie Premium sieci Glossy Media znalazły się popularne serwisy kobiece, w tym strony znanych magazynów: "Sukces" (Wydawnictwo Przekrój), "Zwierciadło" (Wydawnictwo Zwierciadło), "Wysokie Obcasy" (Agora SA), FineLIFE (magazyn Lidii Popiel) oraz iWoman.pl (Grupa Money.pl).

Nowy pakiet skierowany jest do reklamodawców zainteresowanych promocją swoich produktów i usług wśród użytkowniczek, które korzystają z unikalnych i wartościowych treści autorskich związanych ze znanymi markami.

"Serwis iWoman.pl adresowany do kobiet o ponadstandardowym potencjale nabywczym i aspirujących doskonale wpisuje się w nowy produkt reklamowy sieci Glossy Media. Połączenie serwisów o podobnej charakterystyce zapewnia szeroki zasięg pakietowi Premium, czyniąc go atrakcyjnym dla reklamodawców poszukujących efektywnej komunikacji dla produktów upmarketowych" - mówi Tomasz Pudlis, dyrektor sprzedaży, Money.pl.

"Dla fineLIFE.pl przystąpienie do sieci to przede wszystkim umożliwienie lepszego dotarcia do klientów ze swoją ofertą oraz profesjonalny accounting reklamowy ze strony dużego i znanego partnera" - mówi Lidia Popiel, redaktor naczelna fineLIFE.pl.

"Zamierzamy wyjść do użytkownika z reklamami, które mają szansę "miękko" i naturalnie zwrócić uwagę na produkt. Naszym zdaniem jest to kierunek, w jakim obecnie zmierza skuteczna reklama internetowa, zwłaszcza w przypadku promocji marek luksusowych" - mówi Aleksandra Biernacka, Dyrektor Wydawniczy Portalu Zwierciadlo.pl.

"Cieszy nas współpraca z Glossy Media, która zajmie się sprzedażą powierzchni reklamowych w serwisie magazynu „Sukces". Mamy nadzieję na bogaty Przekrój kontaktów i niejeden wspólny sukces" - Grzegorz Wilczek, dyrektor biura reklamy w Wydawnictwie Przekrój.

 

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.