21.12.10, 21:42

Nowa seria kamer internetowych HD od Creative

Nowa linia kamer internetowych HD z rozdzielczością 1080p Full HD, automatyczną regulacją ostrości i precyzyjnym mikrofonem z tłumieniem szumów już wkrótce na polskim rynku

Nowa linia kamer internetowych HD z rozdzielczością 1080p Full HD, automatyczną regulacją ostrości i precyzyjnym mikrofonem z tłumieniem szumów już wkrótce będą dostępne na polskim rynku

Firma Creative przedstawia nową serię kamer internetowych, która składa się z modeli Live! Cam Socialize HD 1080, Live! Cam Socialize HD AF oraz Live! Cam Chat HD. Do modeli dołączane jest nowe oprogramowanie Live! Central 3 lub Live! Central 3 Lite, które pozwala jednym kliknięciem publikować filmy w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak YouTube. 

Kamera internetowa Live! Cam Socialize HD 1080 wyposażona jest w matrycę Full HD o rozdzielczości 1080p oraz, szerokokątny, szklany obiektyw z autofokusem. Dodatkowo posiada dwa wbudowane mikrofony Adaptive Array, które przesyłają czyste dźwięki dzięki technologii kształtowania wiązki i redukcji szumów. Zastosowane rozwiązanie zapewnia optymalny odbiór głosu bez potrzeby korzystania z zestawu słuchawkowego poprzez wyśrodkowanie czułości na głosie użytkownika i ignorowanie szumów spoza tego sygnału. W znaczącym stopniu ogranicza to pogłos spowodowany odbijaniem głosu od ścian lub sufitu.  Kamera Live! Cam Socialize HD umożliwia rejestrację i odtwarzanie obrazu wideo 1080p z częstotliwością 30 klatek na sekundę. 

Dołączone oprogramowanie Live! Central 3 oferuje użytkownikom systemu  Windows 7 nowe sterowanie dotykowe i obsługę technologii multi-touch. Pozwala też wysyłać zarejestrowane filmy do wielu serwisów społecznościowych, takich jak YouTube czy Facebook. 

Nowe oprogramowanie Live! Scan jeszcze bardziej zwiększa możliwości kamery Live! Cam Socialize HD 1080 poprzez funkcję skanowania wizytówek.  Wystarczy umieścić wizytówkę na dołączonym uchwycie, a kamera odczyta informacje z wizytówki i zapisze je w pliku. 

Kamera Live! Cam Socialize HD AF jest wyposażona w szerokokątny obiektyw z autofokusem i umożliwia rejestrowanie oraz odtwarzanie wideo 720p HD z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Kamera Live! Cam Socialize HD AF oferuje również:  matrycę HD 2MP, wbudowany mikrofon z redukcją szumów, rozdzielczość nieruchomego obrazu do 10 MP, 4-krotne powiększenie cyfrowe, oprogramowanie Live! Central 3.  

Live! Cam Chat HD umożliwia wideoczatowanie i rejestrowanie filmów z rozdzielczością 720p.  Zawiera także: matrycę o rzeczywistej rozdzielczości HD, rozdzielczość nieruchomego obrazu do 5,78 MP, wbudowany mikrofon z redukcją szumów, oprogramowanie Live! Central 3 Lite.

Nowa linia kamer internetowych będzie dostępna w sprzedaży na terenie Polski w styczniu 2011 roku. Sugerowane ceny detaliczne: Live! Cam Socialize HD 1080 – 329 zł, Live! Cam Socialize HD AF – 279 zł, Live! Cam Chat HD – 119 zł. 

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy