23.12.10, 21:47

Świąteczne Radio ZET z dziennikarzem XX-lecia

W Radiu ZET w Wigilię mnóstwo gości, świątecznych tematów, a wieczorem – tradycyjne kolędy. W pierwszy i drugi dzień Świąt na słuchaczy czeka spotkanie z "Dziennikarzem XX-lecia" –  Jerzym Baczyńskim.

 

W Radiu ZET w Wigilię zawita mnóstwo gości, świątecznych tematów, a wieczorem – tradycyjne kolędy. W pierwszy i drugi dzień Świąt na słuchaczy czeka spotkanie z "Dziennikarzem XX-lecia" –  Jerzym Baczyńskim, Redaktorem Naczelnym tygodnika "Polityka".

W piątek gośćmi programu "Dzień dobry bardzo" będą m.in. Muniek Staszczyk, Robert Sowa, Maria Czubaszek i Robert Korzeniowski. Prowadzący program będą pytać o przygotowania do Świąt – jakie prezenty kupują, co przygotowują na świąteczne stoły, czy jakim wigilijnym tradycjom hołdują. 

Pasmo Tomasza Florkiewicza odwiedzi Natalia Kukulska. W "Technologice" słuchacze dowiedzą się o najpopularniejszych w tym roku gadżetach elektronicznych, które znajdą się pod niejedną polską choinką. W "100 zdaniach, które zmieniły świat" Rafał Turowski opowie o historii kolędy "Bóg się rodzi…". O najdziwniejszych zwyczajach bożonarodzeniowych na świecie będzie można usłyszeć w programie „Nie do zobaczenia” Agnieszki Kołodziejskiej i Pawła Truszczyńskiego. Od godziny 16.00 na antenie zagoszczą kolędy, a wiadomości powrócą w sobotni poranek. W Święta zmieni się również muzyka w Radiu ZET. Będzie więcej świątecznych przebojów. Pojawią się również kolędy.

25. i 26. grudnia słuchacze zostaną zaproszeni na świąteczne spotkanie z Jerzym Baczyńskim – laureatem tegorocznej Nagrody Specjalnej Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego "Dziennikarz XX-lecia". W każdej godzinie od 8.00 do 18.00 będzie można usłyszeć fragmenty wywiadu, który przeprowadziła Marzena Chełminiak. Słuchacze dowiedzą się, jak Redaktor Naczelny tygodnika "Polityka" spędza święta, co sądzi o polskim społeczeństwie, politykach i mediach społecznościowych, jak wygląda jego codzienna praca, co czyta, czy jakie ma marzenia. To tylko niektóre z licznych tematów, które zostały poruszone w czasie rozmowy Marzeny Chełminiak.

W świąteczny weekend nie będzie można usłyszeć audycji Janusza Wiessa, Moniki Olejnik, Marcina Prokopa, Doroty Zawadzkiej, Gabi Andrychowicz i Mariusza Rokosa, Kokobendu oraz Marcina Wojciechowskiego.

 

Komentarze

Powiązane

23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.