29.12.10, 19:59

White Collar w FOX od stycznia 2011 r.

Na antenie kanału FOX w styczniu 2011 r. premierę w Polsce będzie miał serial "White Collar" (sezon 1). Emitowany będzie w czwartki o godz. 21.00 od 20 stycznia.

Na antenie kanału FOX w styczniu 2011 r. premierę w Polsce będzie miał serial "White Collar" (sezon 1). Emitowany będzie w czwartki o godz. 21.00 od 20 stycznia.

„White Collar” to serial sensacyjny opowiadający o niezwykłej współpracy przystojnego oszusta Neala Caffreya (Matt Bomer, Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną) i agenta FBI Petera Burke’a (Tim DeKay). Neal zostaje ponownie złapany przez zdolnego agenta Burke’a, po tym jak ucieka z więzienia, aby szukać dziewczyny, będącej miłością jego życia - Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła. Po ucieczce Matt udaje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne co w nim znajduje to pusta butelka po winie Bordeux, która była symbolem ich szczęścia. Tam dopada go agent Burke, który składa czarującemu przestępcy propozycję nie do odrzucenia. Caffrey ma wykorzystać swoje kryminalne doświadczenie, aby pomóc agentom federalnym łapać innych nieuchwytnych przestępców. Z początku nieufny Peter szybko docenia „profesjonalny” wygląd oraz intuicję genialnego kryminalisty, którymi nie mogą się pochwalić inni stróże prawa. W serialu widzowie zobaczą również Tiffani Thiessen (Beverly Hills, 90210, Koniec z Hollywood) która gra Elizabeth - bardzo kulturalną, inteligentną i ekskluzywną organizatorkę imprez a zarazem żonę agenta Petera Burke’a. Willie Garson (Seks w wielkim mieście), wciela się w rolę Mozziego, przyjaciela Caffreya, który nie ufa FBI i wierzy w teorie spiskowe. Mozzie zawsze jest dobrze poinformowany na temat tego co dzieję się na ulicach miasta i pomaga Nealowi w jego pracy dla FBI.

Po raz pierwszy w Polsce premierę będzie mieć również drugi sezon serialu "Sonns Of Anarchy". Emisja  zaplanowana została na czwartki o godz. 22.00 od 13 stycznia. Serial opowiada o gangu motocyklowym, którego członkowie starają się chronić swoje miasteczko Charming w stanie Kalifornia przed handlarzami narkotyków, wielkimi korporacjami budowlanymi oraz nadgorliwymi stróżami prawa. Głównymi bohaterami serialu są Jackson „Jax” Teller (Charlie Hunnam), jego matka Gemma Teller Morrow (Katey Sagal), która jest matriarchinią całej grupy, oraz jego ojczym, Clarence „Clay” Morrow (Ron Pearlman), pełniący rolę prezesa klubu. W tym trójkącie w miarę rozwoju wypadków na jaw wychodzą ciemne tajemnice z przeszłości rodziny i trud jaki sobie zadają, żeby ukrywać swoje grzechy.

W styczniu ramówka kanału wzbogaci się również o dobrze znany juz serial w Polsce "Roswell (Roswell: W kręgu tajemnic)". Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19.00 od 10 stycznia br.

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 10:45
| telewizja / VOD » informacje
Krzysztof Ziemiec i Tomasz Wolny twarzami kampanii informującej o zmianie standardu nadawania w MUX-3
27 listopada br. na antenach Telewizji Polskiej ruszyła kampania informacyjna prezentująca szczegóły zbliżającej się zmiany standardu nadawania w MUX-3 – z DVB-T na DVB-T2/HEVC.
28.11.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zyskał dzięki Fundacji TVN gabinety psychologiczno-psychiatryczne
23 listopada br. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszych gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych, które powstały w ramach inicjatywy „Zdrowie w Głowie” Fundacji TVN. Całkowity koszt realizacji tego projektu wyniósł niemal 1,5 mln zł brutto. Wsparcie finansowe na ten cel uzyskano dzięki hojności osób i instytucji wspierających Fundację TVN oraz firmy Amazon.
27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
23.11.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje
Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Pawła Domagały. Aktor odchodzi z jury programu
Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktora w jury formatu.
23.11.23, 13:09
| telewizja / VOD » informacje
Podcast Eurosportu. Adam Małysz pierwszym gościem Piotra Karpińskiego
22 listopada br., na kanale YouTube Eurosportu zadebiutował nowy format – Podcast Eurosportu.