17.01.11, 20:38

FOX Life: Anatomia prawdy najpierw premiera w Polsce, potem w USA

FOX Life w lutym rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu "Anatomia prawdy". „Anatomia prawdy” to nowy amerykański serial dramatyczny łączący dwa najbardziej popularne gatunki seriali: medyczny i kryminalny.

FOX Life w lutym rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu "Anatomia prawdy". „Anatomia prawdy” to nowy amerykański serial dramatyczny łączący dwa najbardziej popularne gatunki seriali: medyczny i kryminalny.

Serial opowiada o dr Megan Hunt (gra ją Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko"), która była jednym z najlepszych neurochirurgów w kraju. Była pierwszą kobietą, która została szefem neurochirurgii w renomowanym szpitalu uniwersyteckim w Filadelfii. Koncentrując się na swoim sukcesie, nigdy nie zwracała uwagi na to, jak dążenia zawodowe wpływały na życie osobiste, dopóki mąż nie zażądał rozwodu i Megan nie straciła praw do opieki nad swoją siedmioletnią córką. Po traumie emocjonalnej ambitna lekarka przeszła też fizyczną transformację – po wypadku samochodowym Megan zaczyna cierpieć na parestezję – przypadkowe ataki drętwienia i skurczu w dłoniach. Choroba nie ujawniła się przed jej powrotem do pracy i podczas operacji doktor Hunt traci panowanie nad narzędziami, doprowadzając do śmierci swojego pacjenta. Nagle zarówno jej kariera jak i życie prywatne legło w gruzach. Pięć lat później, Megan rozpoczyna wszystko od nowa i pracuje jako lekarz sądowy. Nie jest już w stanie pomagać żywym pacjentom, ale pomaga w odnajdywaniu prawdy i przyczyn zgonów oraz w ujawnianiu, kto był odpowiedzialny za przyczynę śmierci i dlaczego. Widzowie obserwują jak Megan szuka odpowiedzi i znajduje wskazówki w ciałach zmarłych. Jej inteligencja, instynkt i wiedza medyczna pozwalają na odkrywanie prawdy jak nikt inny. Dr Hunt stosuje niekonwencjonalne metody pracy, które wyróżniają ją spośród innych lekarzy, a irytują policję. Serial skupia się na samej Hunt, która stara się zrównoważyć potrzeby swojej kariery zawodowej z życiem osobistym i naprawić relacje ze rodziną. 

Smaczku dodaje fakt, że emisja serialu w Polsce rozpocznie się 23 lutego br. (w środy o godz. 22.00) wcześniej niż w USA. Amerykańscy widzowie serial zobaczą dopiero 29 marca.

Po raz pierwszy w Polsce, w lutym br. rozpocznie się prezentacja piątego sezonu serialu "Bracia i siostry" (wtorki o godz. 21.00, emisja dwóch odcinków - jeden po drugim), szóstego sezonu programu "Myślisz, że umiesz tańczyć? (od 11 lutego, w piątki o godz. 22.00).  Od 12 lutego br. w soboty o godz. 23.00 emitowany będzie piąty sezon serialu "Słowo na L". Serial opowiada o życiu i miłości grupy lesbijek mieszkających w Los Angeles. Serial otrzymał wiele pochwał za fabułę i sposób w jaki przedstawia społeczeństwo homoseksualne.  Od 5 lutego br. stacja rozpocznie emisję drugiego sezonu programu "Bogate życie w New Jersey" (soboty o 18:15) oraz drugiego sezonu programu "Żona dla milionera" (od 7 lutego br., w poniedziałki o 22.00).

Komentarze

Powiązane

21.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kolenda-Zaleska zakończyła kadencję prezesa Fundacji TVN. Zuzanna Lewandowska nową szefową
Rada Fundacji TVN podjęła decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. Katarzyna Kolenda-Zaleska, dotychczasowa prezes Fundacji TVN, zakończyła swoją ośmioletnią kadencję. Z początkiem maja br. nowe stanowisko łączące funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Fundacji obejmie Zuzanna Lewandowska.
19.04.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP rusza ze współpracą reklamową z Rakuten TV
Biuro Reklamy TVP i Rakuten TV rozpoczynają współpracę w obszarze sprzedaży reklam przy treściach wideo na platformie streamingowej, łączącej usługi TVOD, AVOD oraz kanały FAST. Umowa brokerska obejmuje sprzedaż czasu reklamowego w środowisku AVOD/FAST.
18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy