19.01.11, 20:19

Dariusz Chrzanowski w Grupie On Board San Markos

Dariusz Chrzanowski objął stanowisko Menedżera ds. komunikacji w On Board San Markos Group.

Dariusz Chrzanowski objął stanowisko Menedżera ds. komunikacji w On Board San Markos Group. Inwestująca w spółki z obszaru komunikacji biznesowej Grupa On Board San Markos jest właścicielem pięciu spółek w Polsce i na Ukrainie o rocznych obrotach bliskich  20 mln PLN.

Dotychczas  Dariusz Chrzanowski kierował działem szkoleń – portalu PRoto.pl. W Grupie On Board San Markos będzie odpowiadać za strategię komunikacyjną i promocyjną Grupy i jej poszczególnych spółek oraz za rozwój nowych narzędzi komunikacji. Do zadań Chrzanowskiego będzie należało wdrażanie najwyższych standardów w zakresie komunikacji zewnętrznej Grupy, prowadzenia biur prasowych poszczególnych spółek oraz rozwój nowych narzędzi komunikacji. Dziś swoje doświadczenia będzie przenosił na całą Grupę.

W skład Grupy wchodzi pięć spółek zależnych: trzy w Polsce oraz dwie na Ukrainie. Są to firmy doradcze: On Board PR Ecco Network i On Board PR Ukraina, agencje reklamowe: San Markos i San Markos Ukraina oraz agencja marketingu interaktywnego Think Kong. Łączne zatrudnienie we wszystkich spółkach Grupy wynosi 100 osób. Grupa planuje dalszy rozwój na kolejnych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. 


Dariusz Chrzanowski – od stycznia Menedżer ds. komunikacji w On Board San Markos Group. Wcześniej związany z portalem PRoto.pl oraz Magazynem Marketingu i Sprzedaży Brief. Doświadczenie zdobywał w obszarze edukacji marketingowej jako pomysłodawca i organizator wielu szkoleń i konferencji. Pracował dla największych firm polskiej gospodarki, przeprowadzając i koordynując programy szkoleniowo – rozwojowe.  Były dyrektor I Forum Gospodarczego Polska – Ukraina 2012 oraz doradca w Polsko – Ukraińskiej Izbie Gospodarczej. Współpracował z Telewizją Polską S.A. przy tworzeniu strategii komercjalizacji oferty dla Akademii Telewizyjnej - Ośrodek Szkolenia TVP S.A. Absolwent ekonomii w Wyższej Szkole Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 12:50
| reklama & PR » informacje
Śmietana na 100%. Śmietana Łaciata promuje drugi cykl filmów Łaciatej Akademii
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie kolejny raz powierzyła agencjom Change Serviceplan i Media Republic (obydwie należą do Group One) realizację trwającej cały rok kampanii “Śmietana na 100%” marki Śmietan Łaciatych. 
20.03.23, 11:37
| reklama & PR » informacje
Mateusz Gessler ambasadorem marki Somat
Marka Somat znana z produktów do zmywania naczyń w zmywarkach, nawiązuje długofalową współpracę z Mateuszem Gesslerem, szefem kuchni, właścicielem restauracji i prowadzącym programy o tematyce kulinarnej.
20.03.23, 09:38
| reklama & PR » informacje
Łowicz wprowadza Extra Kwaśne dżemy do swojej oferty
Marka Łowicz (Maspex) wprowadza do swojej oferty Extra Kwaśne dżemy, które będą dostępne w dwóch wersjach.
20.03.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Oszczędzaj cały dzień z Intermarché. Kampania sieci Intermarché
Intermarché rusza z nową kampanią w której promuje codzienne oszczędzanie. Rusza również nowy program lojalnościowy sieci.
19.03.23, 22:58
| reklama & PR » informacje
Sieć sklepów SPAR z rabatami na produkty marki vivo
Powstał nowy program lojalnościowy sieci SPAR, w którym klienci będą mogli otrzymać rabaty na produkty marki vivo. Akcja potrwa do 10 czerwca br.
18.03.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
LANCERTO i Paranienormalni ogłaszają kontynuację współpracy
LANCERTO przedłużyło współpracę z Kabaretem Paranienormalni do 2024 r. Polski producent odzieży premium będzie dbać o profesjonalny wizerunek zespołu podczas występów estradowych i innych wydarzeń kulturalnych.
18.03.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Linkleaders dla mLeasingu o kwasach i zasadach w obsłudze klientów
“Teoria kwasów i zasad, czyli o dobrej chemii w kontaktach z klientami” - to projekt, którego celem jest wypracowanie i wdrożenie jednolitych zasad obsługi klientów mLeasingu (spółki z grupy mBanku). Kampania realizowana przez Linkleaders ma być przykładem na to, jak aktywacje komunikacji wewnętrznej przekładają się na wyniki biznesowe.
18.03.23, 09:36
| reklama & PR » informacje
Przenieś raty i odzyskaj rytm. Bank Pekao S.A. promuje pożyczkę konsolidacyjną
Bank Pekao S.A. w najnowszej kampanii promuje pożyczkę konsolidacyjną na atrakcyjnych warunkach z RRSO 12,54% . Jej autorem jest agencja Leo Burnett.
17.03.23, 16:23
| reklama & PR » informacje
Samsung. Przygotowany na zmiany. Kampania inteligentnych urządzeń AGD od Samsung
W pierwszej odsłonie kampanii Samsung prezentuje inteligentne urządzenia AGD do zabudowy. Rozpoczęciu kampanii towarzyszy również akcja cashback na zabudowę.
17.03.23, 14:52
| reklama & PR » ludzie
Anna Mazur i Magdalena Sajpel awansowały w zespole Creative Studio LiquidThread
Magdalena Sajpel awansowała na stanowisko Senior Creative Designerki, a Anna Mazur została Creative Designerką w zespole Creative Studio LiquidThread.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.