27.01.11, 19:08

Nowa karta sieciowa MODECOM MC-UN22

Nowa karta sieciowa MODECOM MC-UN22 pracuje w bezprzewodowym standardzie 802.11n. Jest to jedna z najszybszych kart sieciowych aktualnie dostępnych na rynku. 

 

Nowa karta sieciowa MODECOM MC-UN22 pracuje w bezprzewodowym standardzie 802.11n (zgodny wstecznie z 802.11b/g). Jest to jedna z najszybszych kart sieciowych aktualnie dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu transmisji dwuantenowej w obu kierunkach (2T2R) zapewnia przesył danych z prędkością nawet do 300 Mbps (do sześciu razy szybciej w stosunku do standardowych kart obsługujących standard 802.11g). Urządzenie zostało wyposażone w najnowsze rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieci i przesyłanych danych (m.in. szyfrowanie WPA2). Do dyspozycji użytkownika oddano technologię Wireless Protected Setup, która pozwala na błyskawiczną i intuicyjną, a jednocześnie zaawansowaną konfigurację sieci. Na uwagę zasługuje również wsparcie dla usługi kolejkowania danych QoS (WMM, WMM-PS), dzięki której możliwe jest przypisanie priorytetów do konkretnych pakietów danych, a tym samym szybsze przesyłanie najważniejszych treści. Wraz z kartą dostarczane jest przyjazne dla użytkownika oprogramowanie wraz z czytelną instrukcją obsługi i sterownikami dla systemów z rodziny Windows (Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7).

"MC-UN22 zapewnia bardzo szybki przesył danych. Nie bez znaczenia jest również lepsze pokrycie sygnałem, które pozwala nawiązywać stabilne połączenia nawet w znacznej odległości od nadajnika i przy mniej sprzyjających warunkach, np. przez kilka betonowych ścian oddzielających kondygnacje w budynku. Użytkownik może ze spokojem przesyłać materiał audio-wideo w jakości Full HD, który będzie pozbawiony denerwujących makrobloków i "zamrożonych ekranów", a miłośnicy dynamicznej rozgrywki sieciowej będą mogli uczestniczyć we wszystkich akcjach, bez obawy o stratę wirtualnego życia. Warto również wspomnieć o niewielkich wymiarach karty oraz uniwersalnym złączu USB 2.0, dzięki którym użytkownicy starszych komputerów i laptopów będą mogli skorzystać z najnowszych technologii również w trakcie podróży" - powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający MODECOM S.A.

Sugerowana cena MODECOM MC-UN22 to 59 zł.

 

Komentarze

Powiązane

14.03.23, 13:33
| biznes i technologie » informacje
Kompania Piwowarska wybrała agencję Chapter1 do obsługi marki Lech Pils
Kompania Piwowarska przedłużyła współpracę z agencją Chapter1 do końca 2024 r.
14.03.23, 10:36
| biznes i technologie » informacje
Michał Sosiński dołącza do zespołu FCB&theMilkman
Michał Sosiński obejmie stanowisko Senior Art Directora w agencji FCB&theMilkman, wzmacniając dział kreatywny i designu.
12.03.23, 13:57
| biznes i technologie » informacje
Reformulacja produktów sieci Carrefour. Marka pracuje nad redukcją cukru, soli oraz tłuszczów
Sieć Carrefour dotychczas przeprowadziła reformulację ponad 500 produktów marki własnej i planuje zmiany receptur 40 kolejnych w 2023 roku. Carrefour pracuje nad redukcją cukru, soli oraz tłuszczów w recepturach swoich produktów marki własnej, a także eliminuje dodatki niepożądane, wychodząc ponad aktualne przepisy prawa w tym zakresie.
10.03.23, 08:45
| biznes i technologie » informacje
Marcin Garbarczyk nowym VP Head of MX w Samsung Electronics Polska
Z początkiem marca br., Marcin Garbarczyk awansował na stanowisko Vice President, Head of Mobile Experience (MX) w Samsung Electronics Polska i będzie odpowiadać za wszystkie obszary sprzedaży i marketingu produktów mobile w kanałach B2C i B2B.
09.03.23, 14:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Multikino sprzedaje swoje kino na Ursynowie
Multikino sprzedaje swoje najstarsze kino w Warszawie. Otwarty w 1999 roku multipleks na Ursynowie będzie jednak działać w niezmienionej formie przez co najmniej 18 miesięcy. Transakcja jest wynikiem znacznego wzrostu wartości działki, której Multikino było użytkownikiem wieczystym.
26.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Żabka testuje system gospodarki obiegu zamkniętego w sklepach w Bydgoszczy
Od 26 stycznia br. w ramach pilotażowego projektu „Zielona Odnowa” klienci sieci Żabka mają możliwość oddawania jednorazowych opakowań po napojach we wszystkich ponad 120 Żabkach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy. Opakowania można zwracać bezpośrednio u sprzedawców lub w EKOmatach.
25.02.23, 22:00
| biznes i technologie » informacje
GfK: Polacy ograniczyli zakupy kosmetyków
Kupując kosmetyki, polscy konsumenci wybierają głównie oferty korzystne cenowo. Największą popularnością cieszą się więc artykuły kupowane na promocjach lub oznakowane logo marek własnych. Ilościowo konsumenci kupują nieco mniej niż przed rokiem - takie dane płyną z najnowszych analiz Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
18.02.23, 21:25
| biznes i technologie » informacje
Kolejne sklepy w sieci SPAR
Sieć SPAR otworzyła kolejne sklepy – placówkę SPAR Mini w Solnikach (woj. lubuskie), a także dwa sklepy SPAR Express na stacjach benzynowych w Grudziądzu przy ul. Warszawskiej 31 i Świeciu przy ul. Chełmińskiej 22 (woj. kujawsko-pomorskie). 
17.02.23, 14:05
| biznes i technologie » informacje
Sneakerstudio i PRM zostaje przejęte przez Answear.com
Answear.com, jeden z najszybciej rosnących e-commerce modowo-lifestylowych, który w 2022 r. wygenerował blisko 1 mld zł przychodu ogłosił podpisanie umowy warunkowej na nabycie marek Sneakerstudio i PRM. Pierwsza z nich jest jednym z liderów sprzedaży w segmencie sneakers & streetwear w Europie Środkowo-Wschodniej. 
17.02.23, 07:46
| biznes i technologie » informacje
WhitePress zanotował blisko 50 proc. wzrost sprzedaży w 2022 roku
WhitePress , polski startup odnotował w 2022 roku sprzedaż na poziomie ok. 80 mln zł – daje to blisko 50 proc. wzrost względem poprzedniego roku. Co istotne, niemal 40 proc. wszystkich przychodów polskiego MarTechu pochodziła z działań na zagranicznych rynkach.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.