19.02.11, 17:36

Szósta edycja PLNOG

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group!

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group! 16 i 17 marca w hotelu Marriott w Warszawie operatorzy sieciowi, administratorzy, przedstawiciele firm wdrożeniowych i dostawcy treści będą mieli niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Każdy dzień przybliżający nas do spotkania PLNOG to szereg nowości organizacyjnych.  Tym razem na uczestników czekają cztery niezależne ścieżki profesjonalnych wykładów, panele dyskusyjne i unikatowe warsztaty. Do tej pory swój udział w konferencji  PLNOG potwierdziły między innymi takie osobistości jak Martin Levy, Sandra Bras, Frank Laforsch czy Christian Kaufmann. Już wkrótce opublikujemy pełną agendę, z którą już dziś można zapoznać się na stronie internetowej.

W trakcie najbliższego spotkania PLNOG, w dniach 14-15 i 18-20 marca proponujemy Państwu cały szereg wyjątkowych warsztatów prowadzonych między innymi przez specjalistów z Cisco Systems Polska - technologicznego partnera konferencji. Zagadnienia związane z sieciami IPv6, VPN, MPLS czy protokołem BGP zostaną przedstawione w sposób przejrzysty i profesjonalny. Dodatkowo zapraszamy wszystkich uczestników PLNOG na warsztaty dotyczące bezpieczeństwa, prowadzone przez przedstawicieli firmy FORTINET. Z pełną ofertą warsztatów można zapoznać się na stronie internetowej.

Dodatkowo dla naszych uczestników ogłaszamy konkurs na motto, motyw i maskotkę konferencji PLNOG. Pragniemy, aby wykazali się Państwo kreatywnością, pomysłowością i wyobraźnią. Gorąco zachęcamy do udziału! Czekają darmowe wejściówki i inne cenne nagrody! Na zgłoszenia czekamy do połowy marca. Najlepsze motto, motyw o raz maskotka zostaną wybrane przez Komitet i Radę PLNOG. Zwycięskie pomysły zostaną wykorzystane w ramach najbliższej marcowej lub też kolejnej - październikowej edycji PLNOG. Szczegóły na temat konkursu na naszej stronie http://plnog.pl/.

Cel naszej konferencji to między innymi budowanie i wzmacnianie silnej społeczności zaangażowanej w podnoszenie kwalifikacji oraz wspólne, ponadpodziałowe rozwiązywanie problemów branży sieciowej. Osiągamy je nie tylko dzięki całodziennym dyskusjom prowadzonym  w luźnej atmosferze, ale również podczas tradycyjnych, wieczornych spotkań integracyjnych. Tym razem do Państwa dyspozycji wynajęliśmy klub Arco, gdzie między innymi będzie można wziąć udział w turnieju bowlingowym, pobawić się przy dobrej muzyce i spędzić czas w niezapomnianej atmosferze.

Wszelkie informacje na temat konferencji PLNOG są na bieżąco uaktualniane na naszej stronie http://plnog.pl/ Dodatkowo przypominamy o hashtagu #PLNOG działającym na Twitterze i BLIPie. Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu  - wciąż można rejestrować się w cenach promocyjnych! Ponadto, dla stałych uczestników przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który znajdą Państwo na naszej stronie. Rejestracji można dokonywać pod adresem http://rejestracja.plnog.pl/

Data: 16-17 marca 2011
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Rejestracja pod adresem: http://rejestracja.plnog.pl.
Więcej informacji na: www.plnog.pl.

Dla Czytelników MediaFM.net mam rabat w wysokości 15%  na uczestnictwo w konferencji - podczas rejestracji wystarczy w okienku "kod rabatowy" wpisać mediafm_15.

Komentarze

Powiązane

20.11.22, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z zrelacjonuje mundial w Przeglądzie Sportowym i w kanale Total Sport
Adam Pawlukiewicz zostanie felietonistą „Przeglądu Sportowego” w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze, jego teksty będą pokazywały biznesową i marketingową stronę Mundialu oraz opisywały mistrzostwa z perspektywy kibiców, którzy wybierają się do Dohy.
18.11.22, 19:10
| internet » informacje
Game Planet udostępnia piłkarski quiz Sędzia
18 listopda br. serwis Game Planet udostępnił quiz piłkarski „Sędzia”. Gra pozwala nabyć wiedzę i umiejętności arbitra na boisku piłkarskim. 
18.11.22, 08:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów redakcyjnych na czas mundialu
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów na czas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, które rozpoczynają się 20 listopada br. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich.
17.11.22, 11:58
| internet » informacje
Sport.pl w Katarze. Serwis promuje mundialową ofertę
Zespół Sport.pl (Agora) przygotował wielokanałowy plan relacjonowania nadchodzącego mundialu. Do Kataru poleci trzech korespondentów serwisu. 16 listopada br. ruszyła kampania „Sport.pl w Katarze” promująca działania serwisu w trakcie mundialu.
17.11.22, 11:00
| internet » informacje
Mariusz Pitura rusza z projektem med-tech The Linghos
„The Linghos” to projekt med-tech, który jest połączeniem gamingu, storytellingu, technologii i logopedii. Projekt rozwija Mariusz Pitura - były dyrektor kreatywny agencji J. Walther Thompson i Walk.
17.11.22, 06:00
| internet » informacje
Interia Sport podczas mundialu będzie współpracować z Eleven Sports
Interia Sport z okazji mundialu w Katarze rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports. Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie Sławomir Peszko, specjalny wysłannik i ekspert Interii.
16.11.22, 16:45
| internet » informacje
Mundial 2022 w Wirtualnej Polsce
Wirtualna Polska przygotowała specjalne programy i ofertę redakcyjna na czas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wydarzenie będzie relacjonowane w serwisie WP SportoweFakty i w sportowej części o2.pl. Specjalny moduł pojawi się też na Stronie Głównej WP.
16.11.22, 14:03
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Media z opóźnieniem informowały o ekspolzji we wsi Przewodów. Stacje informacyjne przerwały swoje ramówki
Mimo, że eksplozja we wsi Przewodów na Lubelszczyźnie miała miejsce15 listopada br.  o ok. 15.40, dopiero kilka godzin później media zaczęły informować o wydarzeniu. Część stacji nie przerwało jednak swoich ramówek, a prasa nie zdążyła zmienić swoich okładek.
15.11.22, 11:02
| prasa » informacje | internet » informacje
Piszemy o tym, co ma znaczenie. Wyborcza.pl rusza z kampanią
Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa Wyborcza.pl. Spoty reklamowe emitowane w sieci pokazują maja prezentować, jak serwis wspiera swoich czytelników i czytelniczki, wyjaśniając aktualne wydarzenia czy doradzając w ważnych dla nich kwestiach - w myśl hasła "Piszemy o tym, co ma znaczenie".
14.11.22, 12:26
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet ze specjalnym mundialowym serwisem
Przegląd Sportowy Onet uruchomił serwis poświęcony piłkarskim mistrzostwom świata w Katarze, które rozpoczną się 20 listopada br. W ofercie nowego serwisu mundialowego znalazły się newsy i bieżące informacje, terminarz, statystyki oraz typer mundialowy.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalista ds. wystaw

Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. kontaktu z mediami

TR Warszawa | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

29.11.2022 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.