19.02.11, 17:36

Szósta edycja PLNOG

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group!

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group! 16 i 17 marca w hotelu Marriott w Warszawie operatorzy sieciowi, administratorzy, przedstawiciele firm wdrożeniowych i dostawcy treści będą mieli niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Każdy dzień przybliżający nas do spotkania PLNOG to szereg nowości organizacyjnych.  Tym razem na uczestników czekają cztery niezależne ścieżki profesjonalnych wykładów, panele dyskusyjne i unikatowe warsztaty. Do tej pory swój udział w konferencji  PLNOG potwierdziły między innymi takie osobistości jak Martin Levy, Sandra Bras, Frank Laforsch czy Christian Kaufmann. Już wkrótce opublikujemy pełną agendę, z którą już dziś można zapoznać się na stronie internetowej.

W trakcie najbliższego spotkania PLNOG, w dniach 14-15 i 18-20 marca proponujemy Państwu cały szereg wyjątkowych warsztatów prowadzonych między innymi przez specjalistów z Cisco Systems Polska - technologicznego partnera konferencji. Zagadnienia związane z sieciami IPv6, VPN, MPLS czy protokołem BGP zostaną przedstawione w sposób przejrzysty i profesjonalny. Dodatkowo zapraszamy wszystkich uczestników PLNOG na warsztaty dotyczące bezpieczeństwa, prowadzone przez przedstawicieli firmy FORTINET. Z pełną ofertą warsztatów można zapoznać się na stronie internetowej.

Dodatkowo dla naszych uczestników ogłaszamy konkurs na motto, motyw i maskotkę konferencji PLNOG. Pragniemy, aby wykazali się Państwo kreatywnością, pomysłowością i wyobraźnią. Gorąco zachęcamy do udziału! Czekają darmowe wejściówki i inne cenne nagrody! Na zgłoszenia czekamy do połowy marca. Najlepsze motto, motyw o raz maskotka zostaną wybrane przez Komitet i Radę PLNOG. Zwycięskie pomysły zostaną wykorzystane w ramach najbliższej marcowej lub też kolejnej - październikowej edycji PLNOG. Szczegóły na temat konkursu na naszej stronie http://plnog.pl/.

Cel naszej konferencji to między innymi budowanie i wzmacnianie silnej społeczności zaangażowanej w podnoszenie kwalifikacji oraz wspólne, ponadpodziałowe rozwiązywanie problemów branży sieciowej. Osiągamy je nie tylko dzięki całodziennym dyskusjom prowadzonym  w luźnej atmosferze, ale również podczas tradycyjnych, wieczornych spotkań integracyjnych. Tym razem do Państwa dyspozycji wynajęliśmy klub Arco, gdzie między innymi będzie można wziąć udział w turnieju bowlingowym, pobawić się przy dobrej muzyce i spędzić czas w niezapomnianej atmosferze.

Wszelkie informacje na temat konferencji PLNOG są na bieżąco uaktualniane na naszej stronie http://plnog.pl/ Dodatkowo przypominamy o hashtagu #PLNOG działającym na Twitterze i BLIPie. Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu  - wciąż można rejestrować się w cenach promocyjnych! Ponadto, dla stałych uczestników przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który znajdą Państwo na naszej stronie. Rejestracji można dokonywać pod adresem http://rejestracja.plnog.pl/

Data: 16-17 marca 2011
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Rejestracja pod adresem: http://rejestracja.plnog.pl.
Więcej informacji na: www.plnog.pl.

Dla Czytelników MediaFM.net mam rabat w wysokości 15%  na uczestnictwo w konferencji - podczas rejestracji wystarczy w okienku "kod rabatowy" wpisać mediafm_15.

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
10.04.24, 18:12
| internet » ludzie
Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii
Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.
09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy