19.02.11, 17:36

Szósta edycja PLNOG

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group!

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży teleinformatycznej – szósta edycja konferencji Polish Network Operators’ Group! 16 i 17 marca w hotelu Marriott w Warszawie operatorzy sieciowi, administratorzy, przedstawiciele firm wdrożeniowych i dostawcy treści będą mieli niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Każdy dzień przybliżający nas do spotkania PLNOG to szereg nowości organizacyjnych.  Tym razem na uczestników czekają cztery niezależne ścieżki profesjonalnych wykładów, panele dyskusyjne i unikatowe warsztaty. Do tej pory swój udział w konferencji  PLNOG potwierdziły między innymi takie osobistości jak Martin Levy, Sandra Bras, Frank Laforsch czy Christian Kaufmann. Już wkrótce opublikujemy pełną agendę, z którą już dziś można zapoznać się na stronie internetowej.

W trakcie najbliższego spotkania PLNOG, w dniach 14-15 i 18-20 marca proponujemy Państwu cały szereg wyjątkowych warsztatów prowadzonych między innymi przez specjalistów z Cisco Systems Polska - technologicznego partnera konferencji. Zagadnienia związane z sieciami IPv6, VPN, MPLS czy protokołem BGP zostaną przedstawione w sposób przejrzysty i profesjonalny. Dodatkowo zapraszamy wszystkich uczestników PLNOG na warsztaty dotyczące bezpieczeństwa, prowadzone przez przedstawicieli firmy FORTINET. Z pełną ofertą warsztatów można zapoznać się na stronie internetowej.

Dodatkowo dla naszych uczestników ogłaszamy konkurs na motto, motyw i maskotkę konferencji PLNOG. Pragniemy, aby wykazali się Państwo kreatywnością, pomysłowością i wyobraźnią. Gorąco zachęcamy do udziału! Czekają darmowe wejściówki i inne cenne nagrody! Na zgłoszenia czekamy do połowy marca. Najlepsze motto, motyw o raz maskotka zostaną wybrane przez Komitet i Radę PLNOG. Zwycięskie pomysły zostaną wykorzystane w ramach najbliższej marcowej lub też kolejnej - październikowej edycji PLNOG. Szczegóły na temat konkursu na naszej stronie http://plnog.pl/.

Cel naszej konferencji to między innymi budowanie i wzmacnianie silnej społeczności zaangażowanej w podnoszenie kwalifikacji oraz wspólne, ponadpodziałowe rozwiązywanie problemów branży sieciowej. Osiągamy je nie tylko dzięki całodziennym dyskusjom prowadzonym  w luźnej atmosferze, ale również podczas tradycyjnych, wieczornych spotkań integracyjnych. Tym razem do Państwa dyspozycji wynajęliśmy klub Arco, gdzie między innymi będzie można wziąć udział w turnieju bowlingowym, pobawić się przy dobrej muzyce i spędzić czas w niezapomnianej atmosferze.

Wszelkie informacje na temat konferencji PLNOG są na bieżąco uaktualniane na naszej stronie http://plnog.pl/ Dodatkowo przypominamy o hashtagu #PLNOG działającym na Twitterze i BLIPie. Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu  - wciąż można rejestrować się w cenach promocyjnych! Ponadto, dla stałych uczestników przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, który znajdą Państwo na naszej stronie. Rejestracji można dokonywać pod adresem http://rejestracja.plnog.pl/

Data: 16-17 marca 2011
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Rejestracja pod adresem: http://rejestracja.plnog.pl.
Więcej informacji na: www.plnog.pl.

Dla Czytelników MediaFM.net mam rabat w wysokości 15%  na uczestnictwo w konferencji - podczas rejestracji wystarczy w okienku "kod rabatowy" wpisać mediafm_15.

Komentarze

Powiązane

13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
08.03.23, 10:28
| internet » informacje
Okres w moim życiu. Gazeta.pl rusza z akcją społeczną
„Okres w moim życiu” to kampania społeczna Gazeta.pl i inicjatywy TakDlaPodpasek.pl, realizowana wspólnie z Okresową Koalicją i Kulczyk Foundation. Celem akcji jest normalizacja tematu menstruacji oraz zaapelowanie o wprowadzenie do polskich szkół darmowych środków higieny osobistej i edukacji menstruacyjnej. 
06.03.23, 08:42
| internet » informacje
Instytut Jagielloński uruchamia platformę Jagielloński Research
Instytut Jagielloński, ośrodek analityczny specjalizujący się w zagadnieniach energetyki i gospodarki, uruchamia nową platformę analityczną. Jagielloński Research zawiera dane, które mają byćaktualizowane kilka razy dziennie i wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki.
03.03.23, 09:10
| radio » ludzie | internet » ludzie
Paweł Tabędzki szefem wydawców online serwisów stacji muzycznych z portfolio GRA
Paweł Tabędzki objął funkcję szefa wydawców online, odpowiedzialnego za serwisy i aplikacje stacji muzycznych z portfolio Grupy Radiowej Agory – Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia.
01.03.23, 18:03
| internet » ludzie
Monika Maszkiewicz przechodzi z Party.pl do Iberion
Na początku marca br. do grupy mediowo-społecznościowej Iberion dołączyła Monika Maszkiewicz, która wcześniej związana była z portalem Party.pl.
28.02.23, 10:37
| internet » ludzie | reklama & PR » ludzie
Katarzyna Wiatkowska awansuje w Gazeta.pl. Będzie kierować działem współpracy z reklamodawcami
Katarzyna Wiatkowska objęła stanowisko szefowej działu współpracy z reklamodawcami w Gazeta.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.