24.02.11, 21:15

Wyd. z TM nr 542

WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny: Ja jestem trudny w kontaktach. Brak mi odruchu rzucania się wszystkim na szyję. W swoim czasie miałem dom otwarty, przewijały się tłumy ludzi bliżej i mniej znanych. I wcale tego nie żałuję - były wygłupy, przygody. Teraz gościna kolacji miewamy z żoną czasem. Przyjaciele, to wąskie grono, z wiekiem coraz bardziej cenię sobie spokój. Ożywia mnie tylko muzyka. Słucham wszędzie. Nawet jeśli coś brzęczy w trzecim pokoju, ja słucham, co tam gra."
"Twój Styl"

SEWERYN KRAJEWSKI, kompozytor, wokalista: "Granie na żywo nie kręciło mnie nigdy, bo nigdy nie było to, co potrafię najlepiej. Zawsze zmagałem się z tym, że nie słyszę tego, co śpiewam. Nie czułem estrady, nie miałem satysfakcji. Męczyło mnie to? Nie lubię jak ktoś mnie ogląda, podpatruje. Pisanie jest intymną sprawą. Jak już coś napiszę, to raczej nie chcę wychodzić z tym do ludzi, wolę, żeby ktoś inny to zaśpiewał. Nigdy nie piłem, życie estradowe mnie nie wciągnęło i kolegów też nie."
"Wprost"

ANNA MUCHA, aktorka: "Nie jestem typem dziubdziusia, kobiety flegmy, która przykleja się do faceta. Nie wyobrażam sobie, żeby przy moim temperamencie jakikolwiek mężczyzna wszedł mi na głowę. Zaczęłam doceniać atuty bycia kobietą, cieszyć się tym, zaczęło mnie to bawić.
To, jak wyglądam, jak czaruję mężczyzn, nie uwłacza mojej godności. Nie ma w tym niczego zdrożnego. To my, kobiety wyznaczamy granice. Dla mnie współczesna kobieta to nie feministka, ale sfeminizowana, świadoma istota."
"Cosmopolitan"

NATALIA KUKULSKA, piosenkarka: "Dla mnie nie ma lepszej terapii niż muzyka. Po śmierci taty słuchałam dużo różnej muzyki, a w większości jego piosenek. Chciałam, żeby te wszystkie emocje ten żal wybrzmiały. Chwilami to było bardzo przygnębiające. Ale i oczyszczające. Zobaczyłam wtedy jak bardzo przekładał emocje na muzykę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek wiążę konkretne darzenia z jego utworami. Dzięki temu tata cały czas jest ze mną."
"Party"

KATARZYNA FIGURA, aktorka: "Mieliśmy taki plan, że przyjadę do męża, który już praktycznie od dwóch lat jest w San Francisco. Jednak wygląda na to, że mąż wreszcie wróci do mnie, do Polski. Jestem ostatnio wręcz zasypana propozycjami pracy. Z sukcesem występuję w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, jeżdżę z Teatrem Kapitol po Polsce i gram ważną rolę w filmie sensacyjnym. Może jak przestanę mieć tyle pracy tutaj, to wtedy zdecyduję się na wyjazd do Kalifornii."
"Świat i Ludzie"

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy