24.03.11, 18:05

Mojabobostrona.pl - nowy serwis dla rodziców

W marcu br. w Internecie zadebiutował nowy serwis dla rodziców - www.mojabobostrona.pl. Serwis adresowany jest do rodziców małych dzieci oraz ich najbliższych krewnych i przyjaciół.

W marcu br. w Internecie zadebiutował nowy serwis dla rodziców - www.mojabobostrona.pl. Serwis adresowany jest do rodziców małych dzieci oraz ich najbliższych krewnych i przyjaciół. Serwis umożliwia gromadzenie informacji o dziecku i dzielenie się nimi z najbliższymi członkami rodziny i przyjaciółmi oraz pozyskiwanie praktycznych wskazówek istotnych dla sprawowania prawidłowej opieki nad małym dzieckiem.

Mojabobostrona.pl to miejsce, w którym rodzice łatwo i bezpiecznie mogą tworzyć pamiętnik najważniejszych chwil z życia swojego dziecka (BOBOPAMIĘTNIK), gromadzić zdjęcia, filmy i nagrania dźwiękowe bobasa (BOBOALBUMY), znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań (FORUM DYSKUSYJNE, ARTYKUŁY, FORUM EKSPERCKIE – ze specjalistami różnych dziedzin, m.in. z psychologiem, prawnikiem, dietetykiem, stylistką) , a także korzystać z narzędzi umożliwiających szybki dostęp do najważniejszych informacji medycznych dotyczących dziecka (BOBOALERT).

Pomysł serwisu podsunęło jego wykonawcom – firmie Bobomedia - samo życie. W dzisiejszych czasach coraz więcej rodzin rozsianych jest po całym kraju lub świecie.  Często najbliżsi krewni (zwłaszcza dziadkowie) i przyjaciele rodziców małego dziecka nie mogą na bieżąco obserwować, jak maluch rośnie, jak się rozwija, jak zdobywa nowe umiejętności. W efekcie zapychamy nasze skrzynki mailowe dziesiątkami zdjęć malucha lub chwalimy się naszym bobasem na stronach internetowych, nie zawsze do tego właściwych (np. na stronach o zupełnie innym profilu lub nieposiadających odpowiednich zabezpieczeń). Stąd pomysł stworzenia serwisu, w którym szybko, łatwo i zupełnie za darmo założymy stronę swojemu dziecku.

Serwis gwarantuje szyfrowanie transmisji danych przy pomocy protokołu SSL. Dodatkowo użytkownik może indywidualnie ustawiać opcje dostępu do profilu dziecka - od opcji dostępu dla wszystkich użytkowników serwisu, przez dostęp ograniczony wyłącznie do zaakceptowanych przyjaciół, po pełną blokadę dostępu do profilu włącznie.

Użytkownicy mogą uzupełniać pamiętnik Bobasa bezpośrednio z telefonu komórkowego (dzięki prostej opcji zezwalania na dodawanie zdjęć, pamiętnik mogą też uzupełniać dziadkowie, niania lub inne osoby upoważnione przez rodziców). Przy tworzeniu fotoalbumów, użytkownicy korzystają z prostej w obsłudze aplikacji do obróbki zdjęć. Serwis umożliwia także dostęp do forum eksperckiego, które zakłada nie tylko wymianę pytań i odpowiedzi, ale również bazę wątków autorskich publikowanych przez ekspertów oraz opcję prywatnej konsultacji, czyli porady on-line niewidocznej dla pozostałych użytkowników serwisu. Aktualnie trwają prace nad kolejnymi funkcjonalnościami strony. Oferta zostanie uzupełniona o bazę miejsc przyjaznych rodzinie, sklep z zabawkami i artykułami dziecięcymi, materiały redakcyjne (z naciskiem na artykuły eksperckie).

Rozszerzeniem oferty serwisu mojabobostrona.pl jest aplikacja Boboalert.com. BOBOalert umożliwia stały dostęp do podstawowych danych medycznych dziecka, takich jak: grupa krwi, uczulenia, alergie, stale przyjmowane leki, kontakt do lekarza, kontakt do poradni specjalistycznych. Aplikacja zawiera również podręczny poradnik Pierwszej Pomocy – zbiór cennych wskazówek, jak postępować w nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu i życiu dziecka.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
19.03.23, 13:00
| internet » informacje
Spółka FORIGI rozwija platformę do zarządzania treścią w internecie
FORIGI, LegalTech wyspecjalizowany w usuwaniu bezprawnych treści z Internetu, przygotowuje się do wzrostu. Spółka pozyskała kilkunastu klientów i zakończyła z sukcesem pierwszą rundę finansowania.
17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.