24.03.11, 18:05

Mojabobostrona.pl - nowy serwis dla rodziców

W marcu br. w Internecie zadebiutował nowy serwis dla rodziców - www.mojabobostrona.pl. Serwis adresowany jest do rodziców małych dzieci oraz ich najbliższych krewnych i przyjaciół.

W marcu br. w Internecie zadebiutował nowy serwis dla rodziców - www.mojabobostrona.pl. Serwis adresowany jest do rodziców małych dzieci oraz ich najbliższych krewnych i przyjaciół. Serwis umożliwia gromadzenie informacji o dziecku i dzielenie się nimi z najbliższymi członkami rodziny i przyjaciółmi oraz pozyskiwanie praktycznych wskazówek istotnych dla sprawowania prawidłowej opieki nad małym dzieckiem.

Mojabobostrona.pl to miejsce, w którym rodzice łatwo i bezpiecznie mogą tworzyć pamiętnik najważniejszych chwil z życia swojego dziecka (BOBOPAMIĘTNIK), gromadzić zdjęcia, filmy i nagrania dźwiękowe bobasa (BOBOALBUMY), znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań (FORUM DYSKUSYJNE, ARTYKUŁY, FORUM EKSPERCKIE – ze specjalistami różnych dziedzin, m.in. z psychologiem, prawnikiem, dietetykiem, stylistką) , a także korzystać z narzędzi umożliwiających szybki dostęp do najważniejszych informacji medycznych dotyczących dziecka (BOBOALERT).

Pomysł serwisu podsunęło jego wykonawcom – firmie Bobomedia - samo życie. W dzisiejszych czasach coraz więcej rodzin rozsianych jest po całym kraju lub świecie.  Często najbliżsi krewni (zwłaszcza dziadkowie) i przyjaciele rodziców małego dziecka nie mogą na bieżąco obserwować, jak maluch rośnie, jak się rozwija, jak zdobywa nowe umiejętności. W efekcie zapychamy nasze skrzynki mailowe dziesiątkami zdjęć malucha lub chwalimy się naszym bobasem na stronach internetowych, nie zawsze do tego właściwych (np. na stronach o zupełnie innym profilu lub nieposiadających odpowiednich zabezpieczeń). Stąd pomysł stworzenia serwisu, w którym szybko, łatwo i zupełnie za darmo założymy stronę swojemu dziecku.

Serwis gwarantuje szyfrowanie transmisji danych przy pomocy protokołu SSL. Dodatkowo użytkownik może indywidualnie ustawiać opcje dostępu do profilu dziecka - od opcji dostępu dla wszystkich użytkowników serwisu, przez dostęp ograniczony wyłącznie do zaakceptowanych przyjaciół, po pełną blokadę dostępu do profilu włącznie.

Użytkownicy mogą uzupełniać pamiętnik Bobasa bezpośrednio z telefonu komórkowego (dzięki prostej opcji zezwalania na dodawanie zdjęć, pamiętnik mogą też uzupełniać dziadkowie, niania lub inne osoby upoważnione przez rodziców). Przy tworzeniu fotoalbumów, użytkownicy korzystają z prostej w obsłudze aplikacji do obróbki zdjęć. Serwis umożliwia także dostęp do forum eksperckiego, które zakłada nie tylko wymianę pytań i odpowiedzi, ale również bazę wątków autorskich publikowanych przez ekspertów oraz opcję prywatnej konsultacji, czyli porady on-line niewidocznej dla pozostałych użytkowników serwisu. Aktualnie trwają prace nad kolejnymi funkcjonalnościami strony. Oferta zostanie uzupełniona o bazę miejsc przyjaznych rodzinie, sklep z zabawkami i artykułami dziecięcymi, materiały redakcyjne (z naciskiem na artykuły eksperckie).

Rozszerzeniem oferty serwisu mojabobostrona.pl jest aplikacja Boboalert.com. BOBOalert umożliwia stały dostęp do podstawowych danych medycznych dziecka, takich jak: grupa krwi, uczulenia, alergie, stale przyjmowane leki, kontakt do lekarza, kontakt do poradni specjalistycznych. Aplikacja zawiera również podręczny poradnik Pierwszej Pomocy – zbiór cennych wskazówek, jak postępować w nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu i życiu dziecka.

Komentarze

Powiązane

20.11.22, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z zrelacjonuje mundial w Przeglądzie Sportowym i w kanale Total Sport
Adam Pawlukiewicz zostanie felietonistą „Przeglądu Sportowego” w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze, jego teksty będą pokazywały biznesową i marketingową stronę Mundialu oraz opisywały mistrzostwa z perspektywy kibiców, którzy wybierają się do Dohy.
18.11.22, 19:10
| internet » informacje
Game Planet udostępnia piłkarski quiz Sędzia
18 listopda br. serwis Game Planet udostępnił quiz piłkarski „Sędzia”. Gra pozwala nabyć wiedzę i umiejętności arbitra na boisku piłkarskim. 
18.11.22, 08:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów redakcyjnych na czas mundialu
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów na czas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, które rozpoczynają się 20 listopada br. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich.
17.11.22, 11:58
| internet » informacje
Sport.pl w Katarze. Serwis promuje mundialową ofertę
Zespół Sport.pl (Agora) przygotował wielokanałowy plan relacjonowania nadchodzącego mundialu. Do Kataru poleci trzech korespondentów serwisu. 16 listopada br. ruszyła kampania „Sport.pl w Katarze” promująca działania serwisu w trakcie mundialu.
17.11.22, 11:00
| internet » informacje
Mariusz Pitura rusza z projektem med-tech The Linghos
„The Linghos” to projekt med-tech, który jest połączeniem gamingu, storytellingu, technologii i logopedii. Projekt rozwija Mariusz Pitura - były dyrektor kreatywny agencji J. Walther Thompson i Walk.
17.11.22, 06:00
| internet » informacje
Interia Sport podczas mundialu będzie współpracować z Eleven Sports
Interia Sport z okazji mundialu w Katarze rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports. Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie Sławomir Peszko, specjalny wysłannik i ekspert Interii.
16.11.22, 16:45
| internet » informacje
Mundial 2022 w Wirtualnej Polsce
Wirtualna Polska przygotowała specjalne programy i ofertę redakcyjna na czas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wydarzenie będzie relacjonowane w serwisie WP SportoweFakty i w sportowej części o2.pl. Specjalny moduł pojawi się też na Stronie Głównej WP.
16.11.22, 14:03
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Media z opóźnieniem informowały o ekspolzji we wsi Przewodów. Stacje informacyjne przerwały swoje ramówki
Mimo, że eksplozja we wsi Przewodów na Lubelszczyźnie miała miejsce15 listopada br.  o ok. 15.40, dopiero kilka godzin później media zaczęły informować o wydarzeniu. Część stacji nie przerwało jednak swoich ramówek, a prasa nie zdążyła zmienić swoich okładek.
15.11.22, 11:02
| prasa » informacje | internet » informacje
Piszemy o tym, co ma znaczenie. Wyborcza.pl rusza z kampanią
Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa Wyborcza.pl. Spoty reklamowe emitowane w sieci pokazują maja prezentować, jak serwis wspiera swoich czytelników i czytelniczki, wyjaśniając aktualne wydarzenia czy doradzając w ważnych dla nich kwestiach - w myśl hasła "Piszemy o tym, co ma znaczenie".
14.11.22, 12:26
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet ze specjalnym mundialowym serwisem
Przegląd Sportowy Onet uruchomił serwis poświęcony piłkarskim mistrzostwom świata w Katarze, które rozpoczną się 20 listopada br. W ofercie nowego serwisu mundialowego znalazły się newsy i bieżące informacje, terminarz, statystyki oraz typer mundialowy.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR i komunikacji

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu | Toruń

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. kontaktu z mediami

TR Warszawa | Warszawa

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

29.11.2022 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.