31.03.11, 20:26

Nowe głosy Radia Zet, nowa kampania

1 kwietnia br. startuje nowa dwuetapowa kampania wizerunkowo-produktowa Radia ZET. Towarzyszą jej zmiany w ramówce.

1 kwietnia br. startuje nowa dwuetapowa kampania wizerunkowo-produktowa Radia ZET. Towarzyszą jej zmiany w ramówce. Od 11 kwietnia br. swoje autorskie programy na antenie będą mieli Maciej Maleńczuk, Rafał Rutkowski i Martyna Wojciechowska. Gwiazdy będą walczyć o głosy słuchaczy.

Wiosenna kampania to kontynuacja działań wizerunkowych, która ma podkreślać cechy, którymi stacja wyróżnia się na tle konkurencji. Do nich zdaniem stacji należą przede wszystkim różnorodność tematyczna, inteligencja, dystans do siebie i poczucie humoru. Ich uosobieniem mają być gwiazdy, które występują w kampanii – Maciek Maleńczuk, Rafał Rutkowski i Martyna Wojciechowska.

Wiosenna kampania reklamowa Radia ZET to kolejny etap działań zmierzających do zmiany pozycjonowania stacji. Konsekwentnie realizujemy założenia, które przyjęliśmy pod koniec zeszłego roku. Tym razem nie tylko komunikujemy cechy wyróżniające markę, ale również oddajemy decyzje programowe w ręce słuchaczy i zachęcamy do wspólnej zabawy” – mówi Agnieszka Radawiec, Dyrektor Promocji Radia ZET.

We wstępnym etapie kampanii gwiazdy zapowiedzą swoje autorskie programy. Będzie można ich słuchać od 11 kwietnia. W tym momencie kampania przejdzie w swoją drugą fazę. Każdy będzie mógł decydować, czyj program powinien na dłużej utrzymać się na antenie Radia ZET. Głosowanie odbędzie się za pomocą specjalnej podstrony Radia Zet. Głosowanie potrwa do 8 maja. Zwycięski program zagości na antenie do końca wiosennej ramówki 

Od 11 kwietnia Maciek Maleńczuk, muzyk i wokalista, poprowadzi „Mikrofon Maleńczuka”, w którym opowie o muzyce swojego życia. Rafał Rutkowski - aktor, doradzi „Jak zostać królem dowcipu”. Z kolei Martyna Wojciechowska – podróżniczka, dziennikarka i pisarka – poprowadzi szkołę przetrwania, czyli  audycję „Martyna Extremalna”. Nowych programów będzie można słuchać codziennie od poniedziałku do piątku o różnych porach dnia. Zakończenie cyklu przewidziane jest na 8 maja.

Spoty reklamowe, które towarzyszą kampanii, będą emitowane w telewizjach TVP1, TVP2, TVN, Polsat, w stacjach pakietu TVN oraz w większości stacji tematycznych. Wraz z kampanią telewizyjną rusza kampania prasowa i internetowa. Reklamy ukażą się m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Rzeczpospolitej", "Newsweeku", "Polityce", "Gali" i "Vivie", a także w Onecie i Wirtualnej Polsce. Autorem koncepcji kreatywnej kampanii jest Agencja Brasil. Spoty reżyserował Maciej Kowalczuk Planowaniem i zakupem mediów zajął się Zenith Optimedia Group.

Komentarze

Powiązane

18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
14.09.23, 11:45
| radio » informacje
Tytus Hołdys współgospodarzem Listy Przebojów Muzyki Filmowej w RMF Classic
Od jesiennej ramówki „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic będzie miała dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.
13.09.23, 18:00
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Antyradio awansuje na drugie miejsce
RMF FM pozostaje niezagrożonym liderem w Olsztynie. Na drugie miejsce awnasowało Antyradio - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lutego 2023 r. do 31 lipca 2023 r. (Olsztyn).
13.09.23, 07:00
| radio » badania rynku
RMF FM traci. Radio Zet z najlepszym wynikiem od 2014 r.
Radio RMF FM pozostaje absolutnym liderem, ale udział stacji wyraźnie stopniał. Z kolei Radio Zet zanotowało duży wzrost tzw. Słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 30 września 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.09.23, 13:00
| radio » informacje
Konkurs „Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom
Rozpoczyna się konkurs plastyczny "Kolorowy piórnik" Polskiego Radia Dzieciom, skierowany do dzieci w wieku 3-10 lat. Prace można zgłaszać do 24 września 2023 r. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom i w mediach społecznościowych.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.