10.05.11, 21:33

Konkurs Biuletynów Firmowych 2011 rozpoczęty

Ruszyła 11. edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu custom publishing w Polsce. Prace zgłoszone w tym roku będą rywalizować w pięciu kategoriach. Udział w Konkursie jest bezpłatny, a termin zgłaszania prac mija 22 czerwca br.

Ruszyła 11. edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu custom publishing w Polsce. Prace zgłoszone w tym roku będą rywalizować w pięciu kategoriach. Udział w Konkursie jest bezpłatny, a termin zgłaszania prac mija 22 czerwca br.

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2011 pojawiło się kilka zmian. Dotyczą one przede wszystkim kryteriów oceny prac oraz ich wagi. Dotychczasowe kryteria oceny zostały połączone i zmienione. Pojawił się również nowy pakiet doradczy – Konsultacje osobiste po rozstrzygnięciu Konkursu, dzięki któremu uczestnicy Konkursu będą mogli spotkać się po ogłoszeniu wyników z członkami Jury  i omówić wyniki Konkursu w kontekście biuletynu zgłoszonego przez firmę.

"Zmiany kryteriów oceny mają na celu poprawę czytelności i uproszczenie procedury oceny. Dlatego zamiast sześciu kryteriów, będą teraz cztery, ale za to pojemniejsze. Mamy nadzieję, że dodatkowy pakiet doradczy umożliwi uczestnikom Konkursu jeszcze lepsze zrozumienie oceny i pomoże w poprawie jakości publikacji" – mówi Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agape i przewodniczący Jury Konkursu.

Prace w tegorocznej edycji Konkursu oceni Jury w składzie: Dorota Chruściel-Dziekańska - Corporate&Brand PR Unit Head Agencji Alert Media; Zofia Kościelna - właściciel firmy dziennikarskiej WENA; Tomasz Kościelny - dyrektor zarządzający Agencji Agape, przewodniczący Jury; Łukasz Lelonkiewicz - projektant wydawniczy, Wydawnictwo Przekrój; Agnieszka Madej-Biernat - menedżer ds. kluczowych klientów Agencji Agape; Dariusz Majgier - fotograf, fotoreporter; Łukasz Rzewuski - Business Development Manager SARE; Zuzanna Sandomierska-Moroz - infografik prasowy, Prószyński Media; Jadwiga Święcicka-Stępak - dyrektor, Związek Firm Public Relations; Katarzyna Woźniak - redaktor Agencji Agape; Małgorzata Żurniewicz-Turno - grafik Agencji Agape. Regulamin Konkursu i wszystkie informacje, niezbędne do zgłoszenia prac na Konkurs, znajdują się na stronie Konkursu Biuletynów Firmowych.

Konkurs wspierają:
Patron honorowy: Związek Firm Public Relations (ZFPR) – reprezentuje branżę profesjonalnych usług PR w Polsce i zrzesza 34 agencje członkowskie.
Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego (SMB) – reprezentuje branżę marketingu bezpośredniego w Polsce, m.in. określając i promując standardy oraz poziom usług dla marketingu bezpośredniego.
Partner: Centrum Jakości Prasy Firmowej – miejsce, gdzie mierzy się jakość prasy firmowej i wskazuje standardy profesjonalizmu custom publishingu w Polsce.

Sponsorzy:
SARE – pierwsze polskie narzędzie do e-mail marketingu dostępne w modelu ASP.
Tor Gokartowy imola&more… w Piasecznie – organizuje jazdy gokartowe dla klientów indywidualnych oraz imprezy dla grup – zapraszamy na najszybsze imprezy w mieście! 
Moc&Art Studio – specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze fotograficznej firm, agencji i klientów indywidualnych.
Pozdruk – drukarnia cyfrowa z Poznania, która oferuje profesjonalne usługi druku i oprawy materiałów firmowych.

Patroni medialni: Biuletyn o Biuletynach, Proto, Marketing przy Kawie, Signs.pl, Wortal DTP, Marketingowiec.pl, Marketer+, Vidart, mediafm.net, Media2.pl, PrintPartner i Komunikat.

Komentarze

Powiązane

15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
09.07.24, 07:30
| prasa » informacje
Grupa PMPG Polskie Media nowym wytycza kierunek rozwoju do 2026 roku
Holding mediowy PMPG Polskie Media, opublikował materiał informacyjny o kierunku rozwoju, który jest efektem zakończonego w marcu przeglądu opcji strategicznych.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.