04.06.11, 21:31

BARDZO zastępuje JiS

Agencja reklamowa JiS zmienia nazwę na BARDZO. W dalszym ciągu będzie zarządzana przez Huberta Stadnickiego, jej dotychczasowego prezesa zarządu i dyrektora kreatywnego.

Agencja reklamowa JiS zmienia nazwę na BARDZO. W dalszym ciągu będzie zarządzana przez Huberta Stadnickiego, jej dotychczasowego prezesa zarządu i dyrektora kreatywnego.

Agencja, działająca na rynku od 2000 roku, od 2009 roku nosi nazwę JiS. W chwili obecnej Stadnicki zarządza siedmioosobowym zespołem, pełni też funkcję dyrektora kreatywnego. W ubiegłym roku agencja zrealizowała ponad 200 kampanii dla różnych tytułów wydawcy Agora S.A., w jej portfolio znajdują się również reklamy przeprowadzone dla takich klientów jak Expander Advisors, Noble Bank, Dorato, IDEA, Lukas Bank, Levis, Tyskie.

Zmiana nazwy wynika z procesu rozwoju agencji i konieczności mocniejszego wyróżnienia się na rynku” – mówi Hubert Stadnicki, który z branżą reklamową związany jest od prawie 20 lat. ”BARDZO jest nazwą oryginalną i dającą szansę na zapamiętanie firmy, a w konsekwencji lepsze funkcjonowanie na rynku reklamy i marketingu, gdzie kwestia nazwy i pozytywnych, oryginalnych skojarzeń ma istotne znaczenie” - dodaje Stadnicki.

Agencja BARDZO w dalszym ciągu będzie prowadziła obsługę reklamową swojego głównego klienta - Agory S.A. i jej poszczególnych tytułów. Obecnie jest też w trakcie prezentacji przetargowych dla kolejnych potencjalnych klientów.

Zespół agencji tworzy siedem osób, w tym Art. Directorzy, copywriterzy, DTP, obsługa klienta oraz sieć stale współpracujących specjalistów zewnętrznych w takich obszarach jak strategia, Internet, public relations. 

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.