04.07.11, 18:05

Bezpieczny Internet od INEA

„Bezpieczny Internet INEA” - pakiet oferujący kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci, to nowa usługa dla abonentów Internetu w sieci INEA, największego regionalnego alternatywnego operatora telekomunikacyjnego w Wielkopolsce.

„Bezpieczny Internet INEA” - pakiet oferujący kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci, to nowa usługa dla abonentów Internetu w sieci INEA, największego regionalnego alternatywnego operatora telekomunikacyjnego w Wielkopolsce. Usługa została wdrożona we współpracy z fińską firmą F-Secure, światowym liderem w produkcji oraz dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego za pośrednictwem operatorów telekomunikacyjnych.

Od początku lipca pakiet „Bezpieczny Internet INEA” jest dostępny w promocji dla każdego abonenta wybierającego Internet INEA, bez względu na wykorzystywaną technologię – Internet stacjonarny kablowy, Internet stacjonarny bezprzewodowy (WiMAX) i Internet mobilny. Już podstawowa wersja usługi gwarantuje ochronę dla dwóch komputerów. Licencja na korzystanie z oprogramowania jest bezterminowa, nie ma więc konieczności jej odnawiania, a sam program można zainstalować w prosty i szybki sposób.

„Bezpieczny Internet INEA” oferowany jest w dwóch wersjach. Podstawowa – „Bezpieczny Internet INEA” – zawiera oprogramowanie antywirusowe, zabezpieczające również przed tzw. robakami i końmi trojańskimi, oraz oprogramowanie antyszpiegowskie, pozwalające chronić poufne dane, takie jak loginy, hasła czy numery kart kredytowych. Zalecana wersja rozszerzona – „Bezpieczny Internet INEA z Kontrolą Rodzicielską” – zawiera dodatkowo moduł kontroli rodzicielskiej, pozwalający określić dni i godziny, w których najmłodsi mogą korzystać z Internetu oraz blokować niepożądane treści(np. hazard, broń, narkotyki, erotyka).

Rozszerzony pakiet wyposażony jest również w moduł antyspamowy, zabezpieczający przed otrzymywaniem niechcianych wiadomości e-mail, a także firewall, chroniący system operacyjny komputera przed włamaniami hakerów lub instalacją w systemie złośliwych programów, automatycznie wyłudzających dane. Wszystkie aktualizacje oprogramowania zabezpieczającego są dokonywane automatycznie „w tle”, bez angażowania użytkownika.

Zabezpieczenia można testować przez 14 dni bez żadnych opłat, a  przez pierwsze dwa miesiące korzystania koszt miesięczny wynosi 1 grosz. W kolejnych, zależnie od wybranego wariantu, opłata wynosi 9,90 zł („Bezpieczny Internet INEA”) lub 14,90 zł („Bezpieczny Internet z Kontrolą Rodzicielską”). Nie obowiązuje również okres przywiązania Abonenta do usługi - w każdej chwili można z niej zrezygnować bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Klient może wykupić licencję dla 2, 5 lub 10 komputerów. Minimalne wymagania sprzętowe dla usługi Bezpieczny Internet INEA to Windows 7 (wszystkie wersje), Windows Vista (wersje 32- i 64-bitowe), Windows XP Home, Windows XP Pro, Windows XP Media Center.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
19.03.23, 13:00
| internet » informacje
Spółka FORIGI rozwija platformę do zarządzania treścią w internecie
FORIGI, LegalTech wyspecjalizowany w usuwaniu bezprawnych treści z Internetu, przygotowuje się do wzrostu. Spółka pozyskała kilkunastu klientów i zakończyła z sukcesem pierwszą rundę finansowania.
17.03.23, 06:30
| internet » informacje | biznes i technologie » informacje
Brand24 rozważa pozyskanie inwestora
Wrocławska spółka Brand24 chce przeanalizować możliwość pozyskania partnera, który przyspieszyłby dynamiczny rozwój firmy na rynkach zagranicznych.
15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.