11.07.11, 17:44

Nowe serwisy w IDMnet

W lipcu br. do sieci IDMnet dołączyły nowe witryny, które wzbogacą ofertę sieci tematycznych IDMnet.

W lipcu br. do sieci IDMnet dołączyły nowe witryny, które wzbogacą ofertę sieci tematycznych IDMnet. Serwisy skierowane do kobiet oraz rodziców i osób oczekujących narodzin dziecka - Familie.pl i Zapytajpolozna.pl dołączą do sieci 4clover i ZdrowieNet. Również sieć tematyczna Budowia nawiązała współpracę z nowymi witrynami. 

Familie.pl to portal społecznościowy, skierowany do wszystkich zainteresowanych życiem rodzinnym: od organizacji ślubu i wesela, poprzez planowanie dziecka, ciążę, wychowanie dzieci aż po bycie dziadkiem lub babcią. Wejdzie w skład pakietów 4_mammy i 4_all (sieć 4clover) oraz pakietów zasięgowego i Zdrowie dziecka (sieć ZdrowieNet). Portal zawdzięcza swój charakter bezpośredniej współpracy z użytkownikami, którzy generują treści. Serce portalu stanowi forum. Użytkownicy mają również dostęp do narzędzi takich jak blogi, kalkulatory czy wewnętrzna poczta. Główną grupą docelową serwisu są rodzice, stanowiący 65 % zarejestrowanych użytkowników portalu. 77 % użytkowników to kobiety. Serwis należy do Grupy Wm.pl. Według danych badania Megapanel, PBI/Gemius za kwiecień 2011, odwiedza go 124 102 realnych użytkowników.

4clover i ZdrowieNet rozpoczęły również współpracę z witryną Zapytajpolozna.pl. Jest to portal stworzony przez położną. Użytkownicy mają dostęp do darmowej Internetowej Szkoły Rodzenia, bloga, forum dyskusyjnego i systemu suwaczków ciążowych i karmienia piersią. Serwis skupia 30 tys.  zarejestrowanych użytkowników. W ofercie ZdrowieNet i 4clover dostępne są akcje niestandardowe, takie jak konkursy i artykuły sponsorowane oraz wysyłka e-mailingu. Sprzedaż pakietowa i zasięgowa jest realizowania po porozumieniu z wydawcą.

Również sieć tematyczna Budowia w lipcu nawiązała współpracę z nowymi serwisami: Mieszkaniezpomyslem.pl oraz Chemia-budowlana.pl. Będzie je obsługiwać na zasadach wyłączności agencyjnej. Mieszkaniezpomyslem.pl - codziennie aktualizowany portal - kompendium wiedzy o tym, jak ciekawie i funkcjonalnie urządzić mieszkanie lub dom - dołącza do pakietów Dom, Wnętrza, Architekt wnętrz oraz W kobiecym stylu. W czerwcu serwis odwiedziło 62 238 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 228 627 odsłon (Google Analytics, czerwiec 2011). Chemia-budowlana.pl - witryna poświęcona chemii budowlanej, skierowana do profesjonalistów, związanych z branżą budowlaną oraz indywidualnych inwestorów - zasili pakiet Dom. Statystyki serwisu za czerwiec: 42 439 unikalnych użytkowników i 200 530 odsłon (Google Analytics, czerwiec 2011). W serwisach, poza standardowymi formami reklamy, dostępne są kampanie kontekstowe oraz efektywnościowe.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.