06.08.11, 22:41

Warta wie czego pragną kobiety

Badania przeprowadzone przez towarzystwo ubezpieczeniowe Warta wykazały że kobiety chętniej i częściej ubezpieczają mieszkanie, one też decydują gdzie i na jaką kwotę je ubezpieczyć.

Badania przeprowadzone przez towarzystwo ubezpieczeniowe Warta wykazały że kobiety chętniej i częściej ubezpieczają mieszkanie, one też decydują gdzie i na jaką kwotę je ubezpieczyć. Jeżeli to kobieta decyduje się na zakup produktu ubezpieczeniowego, to jej produktem głównym jest ubezpieczenie mieszkania (30%), a dopiero w dalszej kolejności podróżne (14,3%) i inne. W przypadku mężczyzn ubezpieczenie mieszkania jest dopiero trzecim produktem (10,7%).

Właśnie ze względu na płeć piękną, Warta postanowiła wprowadzić do swojej oferty Pakiet dla Kobiet, który zawiera m.in. ubezpieczenie torebki na wypadek rabunku i ubezpieczenie mieszkania lub domu od wszystkich zdarzeń. Do każdej polisy dodawany jest nieodpłatnie bardzo szeroki pakiet home assistance, który zapewnia sprawną organizację pomocy w sytuacjach awaryjnych, związanych z życiem codziennym. WARTA oferujew nim dojazd fachowców i naprawę sprzętu, przy czym pojęcie naprawa „sprzętu” obejmuje prawie wszystko, co może się w domu zepsuć - sprzęt RTV, AGD, PC, zamek w drzwiach, krany, rury hydrauliczne, dach, szyby, grzejniki, przewody elektryczne. Klientka nie zapłaci ani za dojazd fachowca, ani za robociznę , ani nawet za niektóre części. Home assistance obejmuje także uruchomienie samochodu pod domem (lub odholowanie auta do serwisu, jeśli uruchomić się go nie uda) czy zmianę koła w przypadku przebicia opony. Polisa zawiera również medical assistance, które gwarantuje wizytę lekarza w dowolnym miejscu w Polsce w razie nagłego zachorowania lub wypadku każdego z domowników, zapewnia infolinię medyczną, a także opiekę wakacyjną nad osobami starszymi podczas urlopu ubezpieczonego.

Wprowadzaniu pakietu towarzyszy promocja upominkowa. Każda pani przy zakupie pakietu otrzyma w prezencie wieczorową torebkę. Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów. Do końca sierpnia będzie trwała kampania reklamowa pod hasłem „Czego pragną kobiety”. Składa się na nią outdoor w wybranych miastach oraz witryny w galeriach handlowych. Na czas kampanii została także uruchomiona specjalna strona internetowa, na której można przeczytać o największych atutach pakietu, zapoznać się z OWU i szybko skontaktować się z agentem.

Media zaplanował Starcom, za kreację odpowiada agencja G7.

Komentarze

Powiązane

06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.
05.12.23, 16:45
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Czarnecka przechodzi do KERRIS
Agnieszka Czarnecka dołączyła do zespołu KERRIS i objęła stanowisko Senior Account Manager.
05.12.23, 12:45
| reklama & PR » informacje
JUVIT – Dbaj o siebie, jak o dziecko. Kampania marki Juvit od Hasco-Lek
Marka JUVIT, obecna na polskim rynku od blisko 25 lat, jesienią br. przeprowadziła szereg zmian wizerunkowych i strategicznych, otwierających dotychczasowe postrzeganie i pozycjonowanie brandu na szerszą grupę docelową: z uwzględnieniem także pacjentów dorosłych.
05.12.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
STRÖER rozbudowuje zespół zarządzający firmą
Firma STRÖER Polska rozbudowuje zespół zarządzający spółką.
05.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Agencja Tears of Joy w szeregach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR
Agencja Social Media i Influencer Marketingu Tears of Joy przystąpiła do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.