17.08.11, 18:53

TVP2: Jesienna ramówka z nowymi propozycjami

Jesienna ramówka telewizyjnej Dwójki stoi przede wszystkim pod znakiem nowego programu "THe Voice". Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, TVP2 więcej czasu poświęci młodzieży oraz kulturze.

Jesienna ramówka telewizyjnej Dwójki stoi przede wszystkim pod znakiem nowego programu "The Voice". Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, TVP2 więcej czasu poświęci młodzieży oraz kulturze.

8.30 - 11.15 to czas zmienionego pasma "Pytanie na śniadanie" (szerzej piszemy o tym TUTAJ). O 11.15 w poszczególne dni pojawią się programy, w tym program katolicki, ekumeniczny oraz gminy żydowskiej. Od 11.50 rozpocznie się pasmo powtórkowe: teleturniejów, seriali, programów. O 16.20 codziennie nadawany ma być kulturalno-edukacyjny program dla młodzieży, a o 17.30 teleturniej "Jeden z dziesięciu". O 18.00 "Panorama", a o 18.55 nowy polski serial komediowy "Wiadomości z drugiej ręki (cztery razy w tygodniu). O 19.30 zagości pasmo reportersko-dokumentalne. Po 20.00 bez zmian: seriale "Barwy szczęścia", "M jak miłość" (dwa razy w tygodniu), "Rodzinka.pl", "Dr. House". Nową porę emisji zyska pasmo filmowe "Kocham Kino" (w czwartki o 21.45). W piatki  wieczór wypełnią  dwa seriale ("Głęboka woda" i "Na dobre i na złe"), program "Kocham Cie Polsko" oraz film fabularny.

W soboty Dwójka zaproponuje m.in. pasmo "Familijna Dwójka" z filmem animowanym (o 8.10) oraz pasmo dziecięce w którym znajdą się polskie animacje i teatr dla dzieci (9.00-10.20). O 10.20 prezentowany będzie program "Mapa Kultury". Nowy talk-show publicystyczno-kulturalny zagości o 17.00, a teleturniej "Postaw na milion" prezentowany będzie o 19.05. O 20.00 najbardziej zapowiadana premiera tego sezonu czyli "The Voice Of Poland - Najlepszy głos". Po północy prezentowana będzie klasyka polskiego kabaretu.

W niedzielę pojawi się pasmo dokumentalne "Rodzinne oglądanie" (ok. 9.40), a także powtórki "The Voice of Poland" (od 12.00). Po 17.20 emitowany będzie magazyn informacyjno-publicystyczny "7 dni Polska i Świat". Wieczór wypełni magazyn "Kabaretowy Klub Dwójki", serial "Czas honoru IV", a także magazyn "Kocham Kino".

Komentarze

Powiązane

03.02.23, 10:47
| telewizja / VOD » informacje
Bogata oferta seriali w wiosennej ramówce Polsatu
Wiosenna ramówka Polsatu to głównie kontynuacje znanych formatów. Jeden element odróżnia wiosenną ofertę stacji od poprzednich sezonów – to wysyp telewizyjnych premier seriali, które debiutowały wcześniej w Polsat Box.
03.02.23, 09:59
| telewizja / VOD » informacje
Wiosenna ramówka TVN bez fajerwerków. Dwa nowe formaty i premiery seriali
Wiosenna oferta stacji TVN to głównie kontynuacje dobrze znanych pozycji. Nowością będzie gra telewizyjna „Kto wie?”, nowy serial paradokumentalny, a także serial komediowy „Mój agent”.
02.02.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Ruszył oficjalnie szósty multipleks Naziemnej Telewizji Cyfrowej
Telewizja Polska S.A. 31 stycznia br. podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego. Umowa została zawarta na cztery lata i weszła w życie 1 lutego r.
02.02.23, 12:04
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Iberion wygrywa w sądzie z TVP
Grupa mediowo-społecznościowa Iberion wygrała w sądzie I instancji z Telewizją Polską. Spór dotyczył materiału dziennikarskiego o wypadku samochodu Jacka Kurskiego,. byłego już prezesa TVP.
02.02.23, 07:45
| telewizja / VOD » badania rynku
Polacy planują oszczędności w wydatkach na rozrywkę i gastronomię
Z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej oszczędności gospodarstw domowych najbardziej odbiją się na wydatkach na rozrywkę i jedzenie na mieście - wynika z badania firmy doradczej Bain & Company.
01.02.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
FIGHTIME HD w ofercie AVIOS
Sieć IPTV AVIOS jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty program FIGHTIME HD dostępny dotychczas jedynie poprzez przeglądarkę internetową.
31.01.23, 20:30
| telewizja / VOD » seriale
HBO zamawia II sezon serialu The Last of Us
Serial „The Last of Us" powróci z drugim sezonem. Serial Craiga Mazina i Neila Druckamanna to drugi największy debiut HBO w pierwszym tygodniu premiery, tuż za „Rodem smoka".
31.01.23, 08:38
| telewizja / VOD » informacje
SkyShowtime zadebiutuje w Polsce 14 lutego
SkyShowtime, nowy europejski serwis streamingowy od 14 lutego br. będzie dostępny w Polsce, a także Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Cena za miesięczny dostęp na polskim rynku wyniesie 24,99 zł.
30.01.23, 16:47
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
XTB będzie współpracować z Kanałem Sportowym
Kanał Sportowy rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu światowym.
30.01.23, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Cały sezon nowego serialu Lulu w reżyserii Kingi Dębskiej w Polsat Box Go
W Polsat Box Go udostępniono cały sezon nowego serialu „Lulu” z Anną Dereszowską w roli głównej. Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Kinga Dębska.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.