18.08.11, 19:06

POPloty

POPloty (19.08.2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o nowych ramówkach, a także o wymianie ciosów.. A na koniec spróbujemy "odgadnąć hasło"...

Nasza redakcja dotarła do ramuffki Telewizji Vszystkich Polaków. Będzie nowa seria „Czasu honoru”, "Dr House", a poza tym... i jeszcze… natomiast… w zasadzie… i tyle. Większe poruszenie wywołała ramówka TV Puls. Będzie więcej kreskówek, no i oczywiście nasz ulubiony "Tom & Jerry".

Idąc z duchem czasu, TVN planuje być obecny „i tu i tu”. Tu, czyli w telewizorni i tu, czyli w Internecie. Za pomocą nowego serwisu internetowego będzie można wedle swojego upodobania oglądać wspaniałości ramówkowe TVN o każdej porze i o każdym czasie. Na przykład taki hit jak „Wszyscy kochają Romana”. Oglądając w Internecie zawsze można spauzować. Dosłownie i w przenośni.

Trwa wymiana ciosów prasowych (artykuły, oświadczenia, zaczepki) między publicystą "Rzeczpospolitej" a Don Cardinallo Dziwiszem. Czekamy na ekskomunikę którejś ze stron.

Z cyklu "Pora na Telesfora". Jak przykuć uwagę tabloidów? Najlepiej spuścić gacie w gabinecie lekarskim i zaprosic fotoreporterów. Minister edukacji uśmiechała się do foreportera jednego z tabloidów. Bezmyślnych i głupich ustawek w tej kampanii na pewno będzie wiele, ale panią minister Hall chyba już jednak nikt nie przebije.

"Ja chciałem odgadnąć hasło. Okoń." - usłyszeli w studiu podczas "Szkła Kontaktowego" prowadzący Grzegorz Miecugow i Tomasz Jachimek. Zdziwienia nie było końca. A to przecież takie proste hasło.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.