18.08.11, 19:06

POPloty

POPloty (19.08.2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o nowych ramówkach, a także o wymianie ciosów.. A na koniec spróbujemy "odgadnąć hasło"...

Nasza redakcja dotarła do ramuffki Telewizji Vszystkich Polaków. Będzie nowa seria „Czasu honoru”, "Dr House", a poza tym... i jeszcze… natomiast… w zasadzie… i tyle. Większe poruszenie wywołała ramówka TV Puls. Będzie więcej kreskówek, no i oczywiście nasz ulubiony "Tom & Jerry".

Idąc z duchem czasu, TVN planuje być obecny „i tu i tu”. Tu, czyli w telewizorni i tu, czyli w Internecie. Za pomocą nowego serwisu internetowego będzie można wedle swojego upodobania oglądać wspaniałości ramówkowe TVN o każdej porze i o każdym czasie. Na przykład taki hit jak „Wszyscy kochają Romana”. Oglądając w Internecie zawsze można spauzować. Dosłownie i w przenośni.

Trwa wymiana ciosów prasowych (artykuły, oświadczenia, zaczepki) między publicystą "Rzeczpospolitej" a Don Cardinallo Dziwiszem. Czekamy na ekskomunikę którejś ze stron.

Z cyklu "Pora na Telesfora". Jak przykuć uwagę tabloidów? Najlepiej spuścić gacie w gabinecie lekarskim i zaprosic fotoreporterów. Minister edukacji uśmiechała się do foreportera jednego z tabloidów. Bezmyślnych i głupich ustawek w tej kampanii na pewno będzie wiele, ale panią minister Hall chyba już jednak nikt nie przebije.

"Ja chciałem odgadnąć hasło. Okoń." - usłyszeli w studiu podczas "Szkła Kontaktowego" prowadzący Grzegorz Miecugow i Tomasz Jachimek. Zdziwienia nie było końca. A to przecież takie proste hasło.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.