05.09.11, 18:07

Nowe osoby w zanox

Firma zanox powiększa swój zespół. Tylko w ostatnim kwartale, polski oddział firmy zasiliło aż dziesięciu nowych pracowników, z czego czterech tylko w sierpniu 2011 roku.

Firma zanox powiększa swój zespół. Tylko w ostatnim kwartale, polski oddział firmy zasiliło aż dziesięciu nowych pracowników, z czego czterech tylko w sierpniu 2011 roku.

Do zespołu zanox w Polsce dołączyło aż 10 nowych pracowników, w tym: Sebastian Świderski, Head of Account Management (odpowiedzialny jest za obsługę i rozwijanie współpracy z klientami firmy w Europie Środkowej i Wschodniej; przez ostatnie 4,5 roku pracował dla portalu Money.pl na stanowisku E-Commerce & Sales Manager, a wcześniej przez ponad 6,5 lat w centrali LUKAS Banku); Natalia Koc (Key Account Manager Agency odpowiada za obsługę rynku agencyjnego, wcześniej była Account Managerem w BusinessClick); Krzysztof Silarow, Head of Sales Operations (czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesów w zanox oraz planowaniem i realizacją projektów; doświadczenie zdobywał w sieci afiliacyjnej Online Media Group, gdzie był Project Managerem odpowiedzialnym za projekty dla kluczowych klientów); Paweł Grochowski, Key Account Manager Publishers (nadzoruje współpracę zanox z wydawcami na rynku Europy Centralnej i Wschodniej; przez ostatnie ostatnie lat był silnie związany z branżą turystyczną i e-commerce; pracował m.in. w Booking.com Polska, jako Account Manager oraz w Accor Hotels, jako Country E-commerce Manager); Michał Pachnik, Technical Sales Engineer (zajmuje się implementacją technologii zanox oraz uruchamianiem i nadzorowaniem przebiegu kampanii od strony technologicznej, wcześniej był związany z ARBOmedia); Natalia Królikowska, Account Manager (jest odpowiedzialna za klientów detalicznych, doświadczenie zdobywała w agencji badań rynku Synovate oraz w dziale marketingu Avon Cosmetics Polska); Alicja Borucińska, Account Manager Publisher (pełniła funkcję wydawcy programów afiliacyjnych w departamencie sprzedaży Comperia.pl); Weronika Sobolak, Sales Manager (odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów; przed podjęciem pracy w zanox, współpracowała z SUPERMEDIA Interactive, gdzie odpowiadała m.in. za wdrożenia serwisów WWW oraz aplikacji na portalu Facebook); Rafał Kostka, Account Manager (poprzednio pracował w Alior Banku, w dziale obsługi klienta indywidualnego i biznesowego); Anna Klasztorny, Finance Manager (odpowiada za aspekty finansowe kampanii oraz programów zanox, ukończyła studia licencjackie z zakresu w SGH na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizuje się w bankowości inwestycyjnej).

Rozwój firmy zanox na polskim rynku związany jest także z pozyskaniem nowych klientów. Do grona reklamodawców zanox w ostatnim okresie dołączyli: Groupon, UPC Polska, Inteligo, Douglas, Deallx, ASOS, Fastdeal.

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.