12.02.12, 18:21

Wiosenne nowości w TVN

Premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca.

Telewizja TVN zaprezentowała szczegóły wiosennej ramówki. Jak co wiosnę, pojawią się premiery i kontynuacje dotychczasowych produkcji.

Wielkie premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca, choć już wcześniej będzie można obejrzeć programy, których do tej pory w Polsce nie było. W poniedziałek, 13 lutego br. pojawi się "Ukryta prawda", nowy serial z gatunku scripted docu, który w realistyczny sposób przedstawia historie z życia wzięte. Powstały na licencji niemieckiego formatu serial "Family Stories", będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.55. Także w lutym widzowie, którzy są spragnieni emocji i uwielbiają rywalizację będą mogli się przekonać, czy komuś uda się wygrać "Milion w minutę". Marcin Prokop będzie testował uczestników teleturnieju już od 19 lutego.

Wysyp nowości zacznie się od marca. Już 1 marca wieczorem Magda Gessler przeprowadzi kolejną "Kuchenną rewolucję". W nowych odcinkach prowadząca opanuje grecki kryzys w polskiej restauracji, stanie pomiędzy dwoma zwaśnionymi braćmi i oczywiście, odmieni podupadające restauracje.  Na 3 marca zaplanowana została druga odsłona "X Factor". Tatiana Okupnik wcieli sie w nową jurorkę i będzie wspierać Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w poszukiwaniu wokalisty z faktorem X.  Sobotnie wieczory zdominuje muzyka, zaś niedzielne rodzina i prawo.  Od 11 marca na antenie TVN zagości polska wersja hitowego programu "Surowi rodzice". Polscy nastolatkowie będą mogli przekonać się, czy ich rodzice faktycznie przesadzają, a rodzice przekonają się, że może ich dzieci nie są takie najgorsze. Po perypetiach wychowawczych, widzowie będą mogli odetchnąć przy nowym serialu stacji - "Prawo Agaty", który ma zaskoczyć nie tylko gwiazdorską obsadą, ale również świeżością i rzetelnością fabuły. W każdym z piętnastu odcinków serialu widzowie obejrzą nową, ciekawą, poruszającą, a czasem groteskową, sprawę, której podejmie się kancelaria prawna głównych bohaterów serialu, a problemy ich klientów będą się często wiązać z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie sami bohaterowie. Serial będzie emitowany w niedziele o godz. 21.00. W poniedziałki widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nową twarz Szymona Majewskiego, który w programie rozrywkowym "Szymon Majewski Na Żywo", pokaże na co naprawdę go stać, jeśli nie ma żadnych reguł.  Od 5 marca, po wieczorze z Szymonem pojawi się kolejna edycja "Top Model. Zostań modelką". Natomiast we wtorkowe wieczory (godz. 21.30) stacja TVN zaprosi przed telewizory fanów serialu "Przepis na życie".

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 00:17
| telewizja / VOD » informacje
Zmarł Andrzej Zarębski
Nie żyje Andrzej Zarębski - polityk i przedsiębiorca, poseł na Sejm I kadencji, w latach 1993 - 1999 członek i sekretarz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
22.03.23, 12:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Studio Biznes. Karolina Hytrek-Prosiecka gospodynią programu wideo Gazeta.pl w nowej odsłonie
Od środy, 22 marca br. „Studio Biznes” (program wideo Gazeta.pl) emitowany jest w nowej szacie graficznej. Od marca br. jego gospodynią jest Karolina Hytrek-Prosiecka.
22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.