07.02.12, 17:23

Marzec w Czwórce z nowymi programami

Sensacyjny cykl dokumentów „Kulturowe osobliwości”, rozszerzony pakiet programów z cyklu „Galileo”, nowy sezon „Spadkobierców” i program kulinarny z udziałem słynnego Gordona Ramseya – to zaledwie kilka nowości, jakie pojawią się wiosną w Czwórce.

W marcu 2012 roku na antenie Czwórki pojawi się szereg nowości. Wśród nich znajdzie się między innymi wielokrotnie nagradzany cykl dokumentalny „Kulturowe osobliwości”, w którym widzowie bedą mogli zobaczyć jak przedstawiciele innych kultur radzą sobie z takimi problemami jak miłość, śmierć, piękno, kuchnia, operacje plastyczne czy sport. Program nadawany będzie już od 2 marca w każdy piątek o godzinie 22:00

Nie zabraknie również najpopularniejszego w Polsce cyklu popularno-naukowego – „Galileo”. Oprócz  programów „Galileo” i „Galileo Extra” na Czwórkowej antenie zadebiutuje program „Galileo – jak to możliwe”, w którym przedstawiane będą kulisy takich zdarzeń jak szczęśliwe lądowanie skoczka, skaczącego z 4000 metrów z uszkodzonym spadochronem czy bezpieczna ucieczka z najgorszej burzy ogniowej w historii Australii.

Kolejnego sezonu doczekał się kabaretowy serial improwizowany „Spadkobiercy”. Tym razem obok plejady gwiazd polskiego kabaretu (Maria Czubaszek, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Marcin i Michał Wójcikowie, Robert Górski i wielu, wielu innych) w domu Owensów pojawią się m.in. Jan Nowicki, Andrzej Sikorowski, Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska, Radosław Brzuska czy Marian Opania. Spadkobiercy w Czwórce jak zawsze w niedzielę o 22:00. Pierwszy odcinek już 4 marca

Również w marcu w Czwórce pojawi się Gordon Ramsey. Tym razem kucharz będzie oceniać będzie nowe kulinarne talenty w programie „Mistrz kuchni: Gordon Ramsey”, w którym o tytuł Mistrza kuchni walczyć będzie 100 kandydatów zwykle zajmujących się zupełnie czym innym.

Czwórka przygotowała również sportowa ofertę. W lutym stacja transmitować będzie mecze Wisły Kraków i Legii Warszawa z ich rywalami z fazy pucharowej Ligi Europy UEFA. Nie zabraknie również rozgrywek siatkowej PlusLigi i Pucharu Polski, piłki ręcznej na najwyższym poziomie i relacji z największych załogowych regat świata – Volvo Ocean Race.

Czwórka to również oferta filmowa. Wśród wielu pozycji reprezentujących wszystkie gatunki filmowe pojawią się m.in. takie pozycje jak i thriller „Anakonda” z Jennifer Lopez, Ice Cube i Johnem Voightem w roli głównej, bezpretensjonalna komedia Jima Carrey’a „Ace Ventura”, dramat wojenny z udziałem Bruce’a Willisa i Moniki Belluci „Łzy Słońca”, czy klasyk science fiction „Piąty Element”, w którym u boku Bruce’a Willisa pojawia się zjawiskowa Milla Jovovich

W marcu Czwórka rozpocznie równiez emisje kolejnego sezonu „małej Czarnej” – talk-show prowadzonego przez Katarzynę Montgomery. W nowym sezonie, oprócz nowych, niezwykłych gości, porad ekspertów i gorących dyskusji pojawią się też nowe współprowadzące.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
III Międzynarodowy Festiwalu Heart of Europe. Lista laureatów
28 września br. podczas uroczystej gali wieńczącej III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe nagrodzono najlepsze produkcje zgłoszone przez nadawców publicznych z Europy Środkowo – Wschodniej.
28.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Premiera filmu dokumentalnego „Nowe okno na Wszechświat” tylko w TVP Nauka
25 grudnia 2021 r. kosmiczny Teleskop Jamesa Webba został wyniesiony w przestrzeń kosmiczną z Europejskiego Centrum Kosmicznego w Gujanie Francuskiej. Film dokumentalny „Nowe okno na Wszechświat” Roberta Szaja i Bogumiła Radajewskiego to zapis przygotowań do tego historycznego wydarzenia, rozmowy m.in. z twórcami teleskopu.
28.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych na antenach TVP Kultura i TVP Kultura 2
Od 5 do 15 października 2023 r. odbędzie się II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych, organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Na antenie TVP Kultura i platformie streamingowej TVP Kultura 2 widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników trzeciego etapu konkursu.
28.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanał FAST Patronite Podróże debiutuje na platformie Pilot WP
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”. To kanał typu FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
27.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowy serial Rafi w Polsat Box Go
Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza 6 października br. będzie miał premierę w Polsat Box Go. Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.
25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.