07.02.12, 17:23

Marzec w Czwórce z nowymi programami

Sensacyjny cykl dokumentów „Kulturowe osobliwości”, rozszerzony pakiet programów z cyklu „Galileo”, nowy sezon „Spadkobierców” i program kulinarny z udziałem słynnego Gordona Ramseya – to zaledwie kilka nowości, jakie pojawią się wiosną w Czwórce.

W marcu 2012 roku na antenie Czwórki pojawi się szereg nowości. Wśród nich znajdzie się między innymi wielokrotnie nagradzany cykl dokumentalny „Kulturowe osobliwości”, w którym widzowie bedą mogli zobaczyć jak przedstawiciele innych kultur radzą sobie z takimi problemami jak miłość, śmierć, piękno, kuchnia, operacje plastyczne czy sport. Program nadawany będzie już od 2 marca w każdy piątek o godzinie 22:00

Nie zabraknie również najpopularniejszego w Polsce cyklu popularno-naukowego – „Galileo”. Oprócz  programów „Galileo” i „Galileo Extra” na Czwórkowej antenie zadebiutuje program „Galileo – jak to możliwe”, w którym przedstawiane będą kulisy takich zdarzeń jak szczęśliwe lądowanie skoczka, skaczącego z 4000 metrów z uszkodzonym spadochronem czy bezpieczna ucieczka z najgorszej burzy ogniowej w historii Australii.

Kolejnego sezonu doczekał się kabaretowy serial improwizowany „Spadkobiercy”. Tym razem obok plejady gwiazd polskiego kabaretu (Maria Czubaszek, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Marcin i Michał Wójcikowie, Robert Górski i wielu, wielu innych) w domu Owensów pojawią się m.in. Jan Nowicki, Andrzej Sikorowski, Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska, Radosław Brzuska czy Marian Opania. Spadkobiercy w Czwórce jak zawsze w niedzielę o 22:00. Pierwszy odcinek już 4 marca

Również w marcu w Czwórce pojawi się Gordon Ramsey. Tym razem kucharz będzie oceniać będzie nowe kulinarne talenty w programie „Mistrz kuchni: Gordon Ramsey”, w którym o tytuł Mistrza kuchni walczyć będzie 100 kandydatów zwykle zajmujących się zupełnie czym innym.

Czwórka przygotowała również sportowa ofertę. W lutym stacja transmitować będzie mecze Wisły Kraków i Legii Warszawa z ich rywalami z fazy pucharowej Ligi Europy UEFA. Nie zabraknie również rozgrywek siatkowej PlusLigi i Pucharu Polski, piłki ręcznej na najwyższym poziomie i relacji z największych załogowych regat świata – Volvo Ocean Race.

Czwórka to również oferta filmowa. Wśród wielu pozycji reprezentujących wszystkie gatunki filmowe pojawią się m.in. takie pozycje jak i thriller „Anakonda” z Jennifer Lopez, Ice Cube i Johnem Voightem w roli głównej, bezpretensjonalna komedia Jima Carrey’a „Ace Ventura”, dramat wojenny z udziałem Bruce’a Willisa i Moniki Belluci „Łzy Słońca”, czy klasyk science fiction „Piąty Element”, w którym u boku Bruce’a Willisa pojawia się zjawiskowa Milla Jovovich

W marcu Czwórka rozpocznie równiez emisje kolejnego sezonu „małej Czarnej” – talk-show prowadzonego przez Katarzynę Montgomery. W nowym sezonie, oprócz nowych, niezwykłych gości, porad ekspertów i gorących dyskusji pojawią się też nowe współprowadzące.

Komentarze

Powiązane

23.07.24, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
Marcin Bisiorek w Szkle Kontaktowym
Marcin Bisiorek, dziennikarz związany z Radiem 357, pojawił się pierwszy raz w "Szkle Kontaktowym" (TVN24). 
22.07.24, 22:54
| telewizja / VOD » seriale
Ruszyły zdjęcia do Furiozy 2. Film Netflixa zadebiutuje w 2025 roku
Rozpoczęły się zdjęcia do "Furiozy 2", kontynuacji filmu sensacyjnego, który zadebiutuje w 2025 r. na platformie Netflix.
22.07.24, 11:41
| telewizja / VOD » informacje
Piłkarki. Dziewczyny z boiska jesienną w TTV
Serial dokumentalny "Piłkarki. Dziewczyny z boiska" zadebiutuje jesienią w ramówce TTV. Produkcja śledzi rozrywki piłkarskie oraz pokazuje codzienne życie ośmiu kobiecych amatorskich drużyn z całej Polski.
22.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
#ineaczej. INEA z nową kampanią wizerunkową
Do 15 października br. potrwa kampania wizerunkowa firmy INEA. W nowej akcji wykorzystano motyw ucznia i mistrza.  
21.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Igrzyska Olimpijskie Paris 2024 na Eurosport w Vectrze
Widzowie będą mogli oglądać transmisje Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na dziesięciu kanałach Eurosport dostępnych w ofercie Vectry. 
20.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Interia i Polsat partnerami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i reprezentacji Polski
Grupa Polsat Plus kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Olimpijską Reprezentacją Polski. Umowa została zawarta na cztery lata z opcją jej przedłużenia. 
19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.