11.09.11, 20:53

Toya uruchamia serwis z filmami dla dorosłych

Abonenci będa mieli dostęp do stale uaktualnianych 2 tysięcy filmów.

Od 13 września br. abonenci Telewizji Trzeciej Generacji TOYA zyskają dostęp do FyreTV - jednego z największych amerykańskiego serwisu z filmami dla dorosłych. Abonenci Toya , korzystający z interaktywnego Odbiornika 3G, będą mieli dostęp do 2 tysięcy filmów, a każdego miesiąca 200 z nich będzie wymienianych na nowe. Wiele z nich będzie można obejrzeć w jakości HD.

Serwis przypomina tradycyjny VoD, ale dzięki unikalnemu oprogramowaniu swoją funkcjonalnością przypomina raczej internetową aplikację. Szybkość działania, intuicyjność wyszukiwania po kategoriach, tytułach, aktorach, inteligentny systemem podpowiedzi, sugestii i preferencji oraz możliwość podglądu wybranych scen to główne atrybuty serwisu. Błyskawiczny dostęp do 2 tysięcy filmów jest bardzo innowacyjną ofertą w porównaniu do tradycyjnej kablowej wypożyczalni filmów. Jest to możliwe dzięki używaniu protokołu IP. Nowe odbiorniki cyfrowe 3G są w pełni hybrydowe co oznacza, że video można dostarczać tradycyjną metodą kablową DVB-C jak również metodą internetową IP.

Aby korzystać z FyreTV należy podpisać umowę. W ramach opłaty abonamentowej uzyskuje się możliwość wyboru trzech filmów, które od chwili wybrania można oglądać nieograniczoną ilość razy przez 48 godzin. Dodatkowe filmy można dokupić w cenie 10, 12 lub 15 zł. Przez pierwszy miesiąc od wdrożenia serwisu, wszyscy Abonenci korzystający z odbiorników 3G mogą obejrzeć nieodpłatnie trzy filmy.

Toya ma już w swojej ofercie pakiet dla dorosłych "Nocny", zawierający dwa programy "soft" i 4 "hard". Zgodnie z prawem programy te są dostępne od godziny 23.00 co stanowi dla Abonentów istotną barierę. Nowy serwis FyreTV umożliwia dostęp do filmów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Komentarze

Powiązane

01.12.22, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Netflix wprowadza pilotażowo system dodatkowych wynagrodzeń dla twórców
Netflix, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił pilotaż nowego systemu dodatkowych wynagrodzeń dla twórców popularnych lokalnych produkcji. Jest to program oparty na rozwiązaniach z powodzeniem wdrożonych już w innych krajach europejskich.
01.12.22, 07:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Kurierzy w wiosennej ramówce TV Puls
Telewizja Puls przygotowuje nowy serial fabularno-dokumentalny „Kurierzy”. Zdjęcia do produkcji ruszą w połowie grudnia br. I sezon będzie liczył 40 odcinków.
30.11.22, 12:46
| telewizja / VOD » seriale
Matka. Nowy serial według pomysłu Igora Brejdyganta w Polsat Box Go
30 listopada br. w Polsat Box Go pojawi się pierwszy odcinek nowego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta i w reżyserii Piotra Trzaskalskiego – „Matka”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko.
30.11.22, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Lipowo. Zmowa milczenia. Premiera serialu Player Original w 2023 roku
Player na 2023 r. zaplanował premierę kryminału obyczajowego „Lipowo. Zmowa milczenia”. Nowy serial jest adaptacją książki Kasi Puzyńskiej „Motylek”.
29.11.22, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyła kolejna edycja konkursu na film dokumentalny w ramach Festiwalu „Pamięć i Tożsamość”
23 listopada br. ruszyła kolejna edycja konkursu na projekt filmu dokumentalnego, organizowanego w ramach III Festiwalu Kultury Narodowej „Pamięć i Tożsamość”. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez Telewizję Polską.
29.11.22, 11:26
| telewizja / VOD » informacje
Warner Bros. Discovery kupiło prawa do mistrzostw świata w lekkoatletyce
Warner Bros. Discovery nabyło prawa do transmisji mistrzostw świata w lekkoatletyce na 45 rynkach w Europie, w tym również w Polsce. Najważniejsze lekkoatletyczne wydarzenie 2023 r. rozegrane zostanie w Budapeszcie w okresie od 19 do 27 sierpnia.
29.11.22, 00:21
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Arabia Saudyjska hitem weekendu
Hitem weekendu był sobotni mecz Polska – Arabia Saudyjska rozegrany w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej mężczyzn – Katar 2022.
28.11.22, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Serial Wednesday w warszawskim bistro Charlotte
Od 23 do 25 listopada br. w warszawskim bistro Charlotte na placu Zbawiciela miała miejsce akcja promująca serial Netflix ,,Wednesday”.
28.11.22, 13:02
| telewizja / VOD » informacje
Bartosz T. Wieliński reprezentantem Gazety Wyborczej w europejskim sojuszu gazet LENA
Od listopada br. nowym przedstawicielem “Gazety Wyborczej” w Leading European Newspaper Alliance (LENA) jest Bartosz T. Wieliński, zastępca redaktora naczelnego dziennika i szef działu Świat.
28.11.22, 10:15
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji 99-Gra o wszystko
Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji „99 – Gra o wszystko” z udziałem gwiazd stacji TTV. Bohaterowie programu będą konkurować ze swoimi sympatiami. Seria na antenie pojawi się wiosną przyszłego roku.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. wystaw

Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. kontaktu z mediami

TR Warszawa | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.