11.09.11, 20:53

Toya uruchamia serwis z filmami dla dorosłych

Abonenci będa mieli dostęp do stale uaktualnianych 2 tysięcy filmów.

Od 13 września br. abonenci Telewizji Trzeciej Generacji TOYA zyskają dostęp do FyreTV - jednego z największych amerykańskiego serwisu z filmami dla dorosłych. Abonenci Toya , korzystający z interaktywnego Odbiornika 3G, będą mieli dostęp do 2 tysięcy filmów, a każdego miesiąca 200 z nich będzie wymienianych na nowe. Wiele z nich będzie można obejrzeć w jakości HD.

Serwis przypomina tradycyjny VoD, ale dzięki unikalnemu oprogramowaniu swoją funkcjonalnością przypomina raczej internetową aplikację. Szybkość działania, intuicyjność wyszukiwania po kategoriach, tytułach, aktorach, inteligentny systemem podpowiedzi, sugestii i preferencji oraz możliwość podglądu wybranych scen to główne atrybuty serwisu. Błyskawiczny dostęp do 2 tysięcy filmów jest bardzo innowacyjną ofertą w porównaniu do tradycyjnej kablowej wypożyczalni filmów. Jest to możliwe dzięki używaniu protokołu IP. Nowe odbiorniki cyfrowe 3G są w pełni hybrydowe co oznacza, że video można dostarczać tradycyjną metodą kablową DVB-C jak również metodą internetową IP.

Aby korzystać z FyreTV należy podpisać umowę. W ramach opłaty abonamentowej uzyskuje się możliwość wyboru trzech filmów, które od chwili wybrania można oglądać nieograniczoną ilość razy przez 48 godzin. Dodatkowe filmy można dokupić w cenie 10, 12 lub 15 zł. Przez pierwszy miesiąc od wdrożenia serwisu, wszyscy Abonenci korzystający z odbiorników 3G mogą obejrzeć nieodpłatnie trzy filmy.

Toya ma już w swojej ofercie pakiet dla dorosłych "Nocny", zawierający dwa programy "soft" i 4 "hard". Zgodnie z prawem programy te są dostępne od godziny 23.00 co stanowi dla Abonentów istotną barierę. Nowy serwis FyreTV umożliwia dostęp do filmów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Komentarze

Powiązane

16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
16.03.23, 15:30
| telewizja / VOD » informacje
Kontynuacje i nowe animacje w ofercie kanału Cartoonito
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 18 marca br. kanał Boomerang zamieni się w Cartoonito. W ofercie stacji pojawią się zupełnie nowe animacje oraz kontynuacje znanych już animacji.
16.03.23, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Jarocki bohaterem pierwszego odcinka program Global Connections w CNN
W nowym programie „Global Connections” stacja CNN bada, jak wizjonerzy, przedsiębiorcy i firmy wykorzystują postęp w technologii i logistyce, by na nowo zdefiniować swoje możliwości i usprawnić prowadzenie biznesu.
16.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. 18. sezon programu wiosną w MTV Polska
W niedzielę, 19 marca br. na antenie stacji MTV Polska zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 18. sezonu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Nagrania do nowej edycji reality show realizowane były w stolicy, a uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi pod miastem.
15.03.23, 10:08
| telewizja / VOD » informacje
Kolejne kanały TVP będą mogły być reemitowane na Łotwie
Narodowa Rada Mediów Elektronicznych (NEPLP) będąca łotewskim odpowiednikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, podjęła decyzję w sprawie włączenia TVP Info, TVP World, TVP Wilno i Belsat TV do wykazu programów audiowizualnych, które mogą być reemitowane na terenie Łotwy.
15.03.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
SDP protestuje przeciwko „szkalowaniu Jana Pawła II”
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraził stanowczy protest i oburzenie przeciwko działaniom mającym na celu szkalowanie pamięci świętego Jana Pawła II, wielkiego Polaka i wielkiego autorytetu moralnego dla milionów ludzi na całym świecie.
14.03.23, 11:55
| telewizja / VOD » informacje
IX edycja programu Comedy Club na antenie Comedy Central
W niedzielę, 19 marca br. o godz. 22:00 na antenie Comedy Central startuje dziewiąta edycja „Comedy Club”. Premierze programu towarzysza działania promocyjne. 
12.03.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Bianka Zalewska uhonorowana Międzynarodową Nagrodą dla Kobiet Niezwykłej Odwagi
Bianka Zalewska – dziennikarka i reporterka TVN Warner Bros. Discovery – została laureatką Międzynarodowej Nagrody dla Kobiet Niezwykłej Odwagi przyznawanej przez Departament Stanu USA. 
12.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
#MyFreedomDay 2023. CNN w walce ze współczesnym niewolnictwem
Po raz siódmy powraca #MyFreedomDay – jednodniowa akcja CNN w mediach społecznościowych, która ma na celu podniesienie świadomości na temat współczesnego niewolnictwa. Głównym motywem tegorocznej edycji jest hasło „Know the signs”.
10.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » seriale
Premiera serialu Przychodnia w Górach Eifel na antenie Romance TV
Od 1 kwietnia br. stacja Romance TV będzie emitować nową serię „Przychodnia w Górach Eifel”, gdzie główną rolę gra Rebecca Immanuel. Premiera nowych odcinków odbywać się w każdą sobotę o godz. 20:00 na antenie Romance TV.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.