19.09.11, 18:08

The Confession: Spowiedź od 20 września w usłudze AXN Player

"The Confession: Spowiedź" to opowieść o grzechu i przebaczeniu. O  ciemnej naturze człowieka i jego słabościach.

"The Confession: Spowiedź" to opowieść o grzechu i przebaczeniu. O  ciemnej naturze człowieka i jego słabościach. Emisja serialu już od 20 września, w każdy wtorek w usłudze AXN Player dostępnej na www.axn.pl. Produkcja bardziej przypomina film fabularny podzielony na rozdziały, niż serial.

To historia mordercy (K. Sutherland), który spowiada się ze swych grzechów księdzu (J. Hurt). Nie jest to jednak zwykła spowiedź. Zwierzenia mordercy powodują, że to ksiądz otwiera się przed nim, a zabójca przyjmuje rolę spowiednika. Ta zmiana sprawia, że powoli znajdujemy odpowiedź na pytanie co musiało się zdarzyć, że z pozoru zwykły człowiek, zmienił się w osobę, która jest zdolna odebrać życie innym bez zmrużenia oka. Serial "The Confession: Spowiedź" jest pierwszym, w którym zdecydował się wystąpić K. Sutherland po słynnych "24 godzinach".

Kiefer Sutherland – aktor, reżyser i producent filmowy i telewizyjny. Syn znanego aktora Donalda Sutherlanda. Swoją karierę zaczynał na dużym ekranie, gdzie pojawiał się wielokrotnie u boku największych sław, m.in.  Christophera Walkena, Seana Penna czy KeanuReevesa. Popularność przyniosły mu role w takich przebojach jak „Ludzie honoru” , „Trzej muszkieterowie” czy thrillerze „Telefon”. Jednak prawdziwą sławę przyniósł mu występ w serialu sensacyjnym „24 godziny”, gdzie wcielił się w rolę zbuntowanego agenta specjalnego Jacka Bauera. Ta kreacja przyniosła mu nie tylko popularność, ale i uznanie krytyków:  w roku 2002 dostał za nią nagrodę Złotego Globu oraz dwukrotnie nagrodę Złotej Satelity i ScreenActorsGuildAward. Po zakończeniu serialu w 2010 roku (po ośmiu sezonach) Sutherland długo nie wracał na ekrany, nie spoczął jednak na laurach. W 2011 roku wyprodukował nowatorski serial „The Confession”, w którym zagrał także główną rolę płatnego zabójcy, który w Wigilię przychodzi do kościoła by się wyspowiadać.  U jego boku pojawił się wybitny brytyjski aktor John Hurt („Harry Potter”, „Bandyta”). Obaj aktorzy w tym samym roku wystąpili w najnowszym filmie Larsa Von Triera „Melancholia”.

John Hurt–wybitny brytyjski aktor filmowy i teatralny.  Choć zaczynał na deskach teatrów, sławę przyniosła mu rola w uznanym przez krytyków serialu historycznym stacji BBC „Ja, Klaudiusz”. Kilka lat później Hurt otrzymał swoją pierwszą nagrodę BAFTA za występ w kryminale „Midnight Express”. Od tego momentu jego kariera potoczyła się bardzo szybko. W dorobku filmowym aktora są role w tak znanych tytułach jak „Obcy”, „Człowiek słoń” Davida Lyncha czy „Rob Roy”. W 1997 roku pojawił się w głośnym filmie „Bandyta” w reżyserii  Macieja Dejczera. Cztery lata później zagrał w pierwszej części ekranizacji przygód „Harry’ego Pottera” gdzie wcielił się w sprzedawcę różdżek, Pana Ollivandera. Ostatnio w tej samej roli wystąpił w obu częściach „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. W telewizji gra  m.in. w serialu „Przygody Merlina”. „The Confession” to pierwszy serial intenetowy, w jakim się pojawił. Pracę na planie przy tej produkcji dzielił z grą w najnowszym filmie Larsa Von Triera „Melancholia”.W swojej karierze był dwukrotnie nominowany do Oscara, ma na koncie trzy nagrody BAFTA i jedną statuetkę Złotego Globu.

Komentarze

Powiązane

01.10.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
Trzy nowe programy w TVN Style
W weekend w ofercie kanału TVN Style pojawią się trzy nowe programy. W niedzielę 1 października br. z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
30.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
To nie koniec biesiad w TVP. Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami w TVP1
W niedzielę, 1 października br. Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni widowisko „Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami". Gwiazdy estrady i lokalne zespoły wspólnie z widzami zaśpiewają, zatańczą i porozmawiają o tym, co Polaków łączy.
30.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
W rytmie disco polo i popu. Roztańczony PGE Narodowy i Rozśpiewany PGE Narodowy w Dwójce
„Roztańczona Polska” - letnia trasa TVP3 dotarła do mety. W sobotę, 30 września br. o godz. 20:00 odbędzie się ostatnia odsłona muzycznego show pt. „Roztańczony PGE Narodowy” zawita do Warszawy. Tego samego wieczoru o godz. 22:20 TVP2 zaprasza na koncert „Rozśpiewany PGE Narodowy”.
30.09.23, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
86. Parada Pułaskiego na antenie TVP Polonia
W niedzielę, 1 października br. odbędzie się 86. Parada Pułaskiego, w której udział weźmie Prezydent RP Andrzej Duda. Transmisja wydarzenia na antenie TVP Polonia rozpocznie się o godzinie 18.15. 
29.09.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
III Międzynarodowy Festiwalu Heart of Europe. Lista laureatów
28 września br. podczas uroczystej gali wieńczącej III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe nagrodzono najlepsze produkcje zgłoszone przez nadawców publicznych z Europy Środkowo – Wschodniej.
28.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Premiera filmu dokumentalnego „Nowe okno na Wszechświat” tylko w TVP Nauka
25 grudnia 2021 r. kosmiczny Teleskop Jamesa Webba został wyniesiony w przestrzeń kosmiczną z Europejskiego Centrum Kosmicznego w Gujanie Francuskiej. Film dokumentalny „Nowe okno na Wszechświat” Roberta Szaja i Bogumiła Radajewskiego to zapis przygotowań do tego historycznego wydarzenia, rozmowy m.in. z twórcami teleskopu.
28.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych na antenach TVP Kultura i TVP Kultura 2
Od 5 do 15 października 2023 r. odbędzie się II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych, organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Na antenie TVP Kultura i platformie streamingowej TVP Kultura 2 widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników trzeciego etapu konkursu.
28.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanał FAST Patronite Podróże debiutuje na platformie Pilot WP
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”. To kanał typu FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
27.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowy serial Rafi w Polsat Box Go
Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza 6 października br. będzie miał premierę w Polsat Box Go. Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.
25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.