25.09.11, 14:06

Trzecie urodziny magazynu Show

26 września br. na rynku ukaże się urodzinowe, wydanie magazynu "SHOW".

26 września br. na rynku ukaże się urodzinowe, wydanie magazynu "SHOW". Według prognoz wydawcy średnie rozpowszechnianie płatne razem ostatnich trzech wydań  magazynu osiągnie poziom 530 tysięcy egzemplarzy (dane własne wydawcy, średnie rozpowszechnianie płatne razem numery 17-19/2011).

Z okazji trzecich urodzin pismo ma większą objętość, aż 132 strony i  wiele urodzinowych materiałów oraz konkursów ze spektakularnymi nagrodami dla czytelniczek. W urodzinowym numerze, specjalnie dla "SHOW",  Maja Sablewska w roli dziennikarki przeprowadzi wywiad z Kate Moss, a Anja Rubik pokaże swoje zdjęcia z dzieciństwa. Z okazji urodzin, redakcja przygotowała Quiz dla czytelników, gdzie mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat gwiazd i showbiznesu. Pismo podsumowuje również trzy lata modowej rubryki: Trafy i gafy. W tym numerze redakcja prezentuje osoby, które najczęściej były nagradzane za najlepsze stylizacje i te, które zaliczyły najwięcej wpadek. Urodzinowy numer zawiera również,  powiększony do 36 stron, dodatek "SHOW Style". Na trzecie urodziny "SHOW" przygotowało niezwykłe konkursy, w których wygrać będzie można m.in. suknie Dawida Wolińskiego i marki La Mania, przejażdżkę po profesjonalnym torze Lamborghini, czy romantyczny wyjazd do Kenii. Czytelniczki, które  autorsko wystylizują się na Rihannę  i wyślą zdjęcia do redakcji Show, mają szanse wygrać  bilety na  wyjątkowy koncert gwiazdy w ramach międzynarodowej trasy „Loud Tour"

Z okazji urodzin pismo wspiera projekt warszawskich Amazonek - budowę Domu Chorych na Raka. Do swojej akcji gazeta zaprosiła gwiazdy: Rubik, Maję Sablewską, Annę Dereszowska, Kasię Glinkę i Justynę Steczkowską oraz firmę APART. Każda z gwiazd zaprojektowała unikalny charms, a firma APART wyprodukowała unikatową kolekcję 50 bransoletek. Jedyna możliwość, by stać się właścicielką jednej z nich, to wygrać w konkursie. Wysyłając sms czytelniczki pomagaja warszawskim Amazonkom. Wydawnictwa Bauer całkowity zysk z konkursu przekaże na budowę Domu Chorych na Raka.

Sprzedaż urodzinowego  numeru SHOW będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (TVP 1, 2, TVN, Polsat), w internecie (Interia.pl) i PSD. Kreacja - Happy Hours, mediaplan - MEC.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 12:30
| prasa » informacje
Wydawnictwo Bauer inauguruje Świat Wiedzy Extra SMART
Na rynku prasowym ukazał się adresowany głównie do młodzieży „Świat Wiedzy Extra SMART” (Wydawnictwo Bauer).
20.06.24, 10:30
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców po raz trzeci. Gazeta Wyborcza ochodzi Światowy Dzień Uchodźców
W czwartek, 20 czerwca br. po raz trzeci ukazała się „Gazeta Uchodźców”. W ten sposób dziennik chce obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Specjalne wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju.
20.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
19.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.06.24, 16:00
| prasa » informacje
Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie. Nowy Pomocnik Historyczny Polityki
19 czerwca br. trafi do sprzedaży Pomocnik Historyczny POLITYKI z serii Biografie: „Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie”.
18.06.24, 13:54
| prasa » informacje
Nie żyje Łukasz Lipiński
Redakcja "Polityki" poinformowała, że w wieku 51. lat zmarł dziennikarz Łukasz Lipiński.
18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.