05.10.11, 18:41

Tempo Miasta - nowy przewodnik po rozrywce i kulturze Warszawy

Warszawiacy doczekają się serwisu, dzięki któremu w jednym miejscu znajdą informacje o wszystkich wydarzeniach z dziedziny rozrywki i kultury w stolicy.

1 listopada br. wystartuje TempoMiasta.pl – nowy serwis internetowy, który w jednym miejscu, w łatwej i przystępnej formie prezentował będzie bogatą bazę wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, takich jak imprezy, koncerty czy wystawy i spektakle.

TempoMiasta.pl ma być najbogatszą bazą wydarzeń, miejsc i pomysłów, adresowaną nie tylko do ludzi młodych, studentów, ale także całych rodzin, dzieci i osób starszych. Serwis został podzielony na kilkanaście kategorii, które wyczerpują praktycznie wszystkie możliwości spędzenia wolnego czasu w Warszawie, dzięki czemu znalezienie wydarzeń, które nas interesują nie powinno być żadnym problemem.

Serwis ma zostać uruchomiony w wersji BETA dokładnie za miesiąc pod adresem www.tempomiasta.pl. Już teraz znaleźć tam można odnośnik do facebookowego profilu Tempa Miasta, na którym publikowane będą informacje dotyczące startu serwisu, a także zdjęcia ukazujące wygląd i funkcjonalności, jakie oferować będzie Tempo Miasta.

W Tempie Miasta znajdą się imprezy, kluby, koncerty, muzyka, restauracje, kawiarnie, kina, premiery, teatry, spektakle, muzea, galerie, wystawy i wiele, wiele więcej. Ma to być nowoczesny serwis informacyjny, dodatkowo uzupełniony o elementy społecznościowe i narzędzia interaktywne. Misją serwisu jest rzetelna i prosta informacja o wszystkich wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych oraz kształtujących zainteresowania, a także dotarcie do jak największego grona osób zainteresowanych tą tematyką. Pragniemy również kreować nowe możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu, a także promować taki styl życia.

Tempo Miasta to nowy projekt warszawskiej firmy Grupa Kuszo.pl Sp. z o.o., właściciela takich projektów jak KuszoTV.pl, Mecze Na Żywo.pl czy RadioGol.pl.

Komentarze

Powiązane

15.03.23, 14:27
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska łączy redakcje et Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin
Od kwietnia br. Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. 
13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
08.03.23, 10:28
| internet » informacje
Okres w moim życiu. Gazeta.pl rusza z akcją społeczną
„Okres w moim życiu” to kampania społeczna Gazeta.pl i inicjatywy TakDlaPodpasek.pl, realizowana wspólnie z Okresową Koalicją i Kulczyk Foundation. Celem akcji jest normalizacja tematu menstruacji oraz zaapelowanie o wprowadzenie do polskich szkół darmowych środków higieny osobistej i edukacji menstruacyjnej. 
06.03.23, 08:42
| internet » informacje
Instytut Jagielloński uruchamia platformę Jagielloński Research
Instytut Jagielloński, ośrodek analityczny specjalizujący się w zagadnieniach energetyki i gospodarki, uruchamia nową platformę analityczną. Jagielloński Research zawiera dane, które mają byćaktualizowane kilka razy dziennie i wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki.
03.03.23, 09:10
| radio » ludzie | internet » ludzie
Paweł Tabędzki szefem wydawców online serwisów stacji muzycznych z portfolio GRA
Paweł Tabędzki objął funkcję szefa wydawców online, odpowiedzialnego za serwisy i aplikacje stacji muzycznych z portfolio Grupy Radiowej Agory – Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.