06.10.11, 21:31

Wybory 2011 Na Żywo na Wybory.gazeta.pl

9 października br. portal Gazeta.pl będzie realizował całodzienną relację „minuta po minucie” z głosowania w wyborach parlamentarnych. Kulminacją, o godz. 21.00, będzie multimedialna prezentacja najnowszych wyników sondażowych wyborów.

9 października br. portal Gazeta.pl będzie realizował całodzienną relację „minuta po minucie” z głosowania w wyborach parlamentarnych. Kulminacją, o godz. 21.00, będzie multimedialna prezentacja najnowszych wyników sondażowych wyborów. Przez cały wieczór i noc w serwisie Wybory.Gazeta.pl publikowane będą najświeższe informacje i komentarze ekspertów oraz relacje ze sztabów wyborczych. Przemówienia zwycięzców oraz przegranych będą transmitowane na żywo w Gazeta.tv, w której pojawi się również specjalny program wyborczy Radia TOK FM.

Serwis portalu Gazeta.pl „Wybory 2011 NA ŻYWO” na Wybory.gazeta.pl to wielomiesięczne przedsięwzięcie poświęcone kampanii wyborczej. Interaktywna formuła serwisu zawiera codzienną relację „minuta po minucie”, którą tworzy zespół dziennikarzy politycznych Gazeta.pl: Joanna Berendt, Monika Margraf i Michał Protaziuk. „Wybory 2011 NA ŻYWO” to bieżące relacje, kilkadziesiąt wpisów dziennie, sondaże, wybór najciekawszych komentarzy z mediów oraz serwisów społecznościowych, a także komentarze czytelników.

Atrakcją serwisu jest grono stałych komentatorów, którzy oceniają przebieg kampanii i sytuację na scenie politycznej. Są wśród nich m.in.: Dominika Wielowieyska („Gazeta Wyborcza”), Tomasz Machała (Polsat), prof. Radosław Markowski, prof. Magdalena Środa, Cezary Michalski (Krytyka Polityczna), prof. Mirosława Grabowska, dr Marek Cichocki, Dorota Gawryluk (Polsat), Kazimiera Szczuka i Rafał Garpiel. Gazeta.pl zaprosiła również do współtworzenia i wydawania serwisu „Wybory 2011 NA ŻYWO” znane postaci życia publicznego, które na bieżąco komentowały przebieg kampanii wyborczej i odpowiadały na pytania czytelników. Wydawcami serwisu byli: prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Żakowski („Polityka”, Radio TOK FM), ks. Kazimierz Sowa (Religia TV), Bartosz Weglarczyk (Wyborcza.pl) i znana blogerka Kataryna.

W unikalnej sekcji serwisu  „O nich mówi się w sieci”, którą Gazeta.pl przygotowuje z firmą Sentymetr, prezentowany jest nieustający ranking  popularności polityków i partii politycznych w sieci, budowany w oparciu o wpisy na forach dyskusyjnych, blogach, serwisie Facebook.pl oraz Twitterze. Statystyki aktualizowane są na bieżąco, a każda pozycja w rankingu opatrzona jest informacją o kontekście, w jakim wymieniani są politycy i ich ugrupowania. Rankingowi popularności towarzyszy specjalna aplikacja, dzięki której użytkownicy Facebook.com mogą głosować w wirtualnych wyborach i budować własny parlament (aplikacja dostępna na fanpage’u „Wybory 2011”).

Komentarze

Powiązane

19.02.24, 11:52
| internet » informacje
Klub Świadomej Konsumentki. Nowy projekt serwisu WP Kobieta
Redakcja serwisu WP Kobieta uruchamia Klub Świadomej Konsumentki, w którym czytelniczki będą mogły za darmo testować różne produkty i dzielić się swoimi opiniami.
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
18.02.24, 12:59
| internet » ludzie
Krzysztof “Chris” Sulenta awansuje w MassiveMusic Warsaw
MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna, awansowała Krzysztofa Sulentę na stanowisko senior music creative.
17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.