17.11.11, 19:18

POPloty

POPloty (18.11.2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy o nowym Sejmie, Hance Mostowiak oraz zgłaszamy swoje kandydatury na ministrów...

No i rozpoczęła się nam kadencja nowego Sejmu. Za sobą mamy już aborcyjną aferę wicemarszałkową, biedroniowe chwyty poniżej pasa i buczenia na agenta Tomka. A to dopiero kilka dni. Zdezorientowanym przypominamy, że bieżąca edycja cyklu rozrywkowego potrwa jeszcze niemal 4 lata.

Spore szanse na dostanie się w poczet laureatów Nagrody Darwina ma Hanka Mostowiak, która życiem przypłaciła bliskie spotkanie z kartonami. Tragiczna śmierć poruszyła całą Polskę,  odpowiednie służby planują zlecić kontrolę wszystkich pudeł i pudełek zalegających nasze piwnice, garaże i pawlacze, zaś bezdomni zaczęli w popłochu szukać bezpieczniejszego schronienia. A wiecie jaki był ulubiony kanał telewizyjny Hanki Mostowiak? Karton Network.

Telewizja Vszystkich Polaków ogłosiła konkurs na pomysł dotyczący przyszłorocznego festiwalu w Opolu. A my mamy pomysł na rozwiązanie problemu bezproduktywnych nierobów na Woronicza. Możemy zgłosić?

W nawiązaniu do nominacji Szanownego Pana Premiera, chcieliśmy zgłosić swoje kandydatury na ministra sprawiedlwości i na ministra sportu. Lubimy filozofować, a jakże. Nie mamy kierunkowego wykształcenia. Nie znamy się na tym. Sportu nawet w telewizji nie lubimy. Idealnie spełniamy wszystkie warunki!

Świętowaliśmy z hukiem Dzień Niepodległości. W ramach fetowania, świętujący uszkodzili kilkaset szyb, metry chodników, dziesiątki koszy na śmieci i wóz transmisyjny TVN 24. Jak świętować to tylko po polsku i pełną gębą.

Coraz bliżej Święta... Na Placu Św. Piotra trwa już montaż szopki. Czekamy na wjazd świątecznego wozu Coca-Coli. Zatem Wesołych Świąt!

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.