06.12.11, 19:19

Polonia1 wydłuża czas emisji i wprowadza kolejne premierowe pozycje

W grudniu telewizja POLONIA1 wprowadza kolejne premierowe pozycje programowe. Po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli zobaczyć serial kryminalny „Ktoś Cię Obserwuje”. Nie zabraknie też nowych programów rozrywkowych dla kobiet.

W grudniu telewizja POLONIA1 wprowadza kolejne premierowe pozycje programowe. Po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli zobaczyć serial kryminalny „Ktoś Cię Obserwuje”. Nie zabraknie też nowych programów rozrywkowych dla kobiet.

Grudniowa oferta programowa skonstruowana została na podstawie oczekiwań naszych widzów. Zgodnie z naszą wakacyjną obietnicą, rozwijamy ramówkę telewizji POLONIA1 o kolejne nowości. Wprowadzamy jeszcze więcej programów rozrywkowych, kolejne premiery filmowe, nowe produkcje z gatunku telenowela oraz wznawiamy produkcję własnych programów. Wszystko co oferujemy naszemu odbiorcy kierowane jest głównie do kobiet”- mówi David Podhajski, dyrektor programowy Polonii 1.  „Zapewne hitem naszej zimowej ramówki będzie długo oczekiwany kryminał „Ktoś Cię Obserwuje”. Mocne sceny akcji, piękna sceneria Chicago i niesamowicie seksowny model David Chocarro w roli Dr. Benjamína Morandé, zapewniają tej serii dużą popularność wśród kobiet na całym świecie” - dodaje Podhajski. Emisja serialu od 6 grudnia 2011; codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie  21:30, a w soboty i niedziele o godzinie 21:40 powtórki.

Po pozytywnych doświadczeniach z emisją „Ukrytej Kamery”, do ramówki wprowadzamy nowe programy rozrywkowe. Szczególną uwagę chcę zwrócić na „Szalony Bankomat”. Dla tego i pozostałych programów rozrywkowych uruchamiamy specjalne codzienne pasmo o godzinie 21:00” - mówi David Podhajski.

Na antenie POLONII 1 od grudnia zagościły nowe programy rozrywkowe. Pierwszy z nich to „e-Miłość”. Program opowiada historię ludzi niespełnionych w życiu uczuciowym, którzy szukają swojej drugiej połowy przez internetowe serwisy społecznościowe. Od pierwszego kliknięcia, aż do wielkiej miłości kamery śledzą poczynania uczestników tego programu. Emisja programu od 12 grudnia, w każdy poniedziałek o godzinie 21:00. „Szalony Bankomat” to kolejna grudniowa propozycja kanału. Program emitowany będzie od 6 grudnia, we wtorki o godzinie 21:00.

Gillian McKeith, bohaterka premierowego na antenie Polonii 1 (od 8 grudnia, w czwartki o godzinie 21:00) programu, doskonale wie co zrobić, aby być piękną, zdrową i seksowną. W programie „Przepis na urodę” będzie odmieniać życie trzynastu kobiet. Udzieli im wiele praktycznych porad, które staną się ratunkiem i ogromną pomocą dla uczestniczek programu. Zainspiruje je do odmiany, aby znowu poczuły się młodo i seksownie.

W sobotnie wieczory w telewizji POLONIA1 nie zabraknie kolejnych pozycji filmowych między innymi opowieść o kulisach serialu "Dynastia", a także o prywatnym życiu księżnej Diany. Niedzielne wieczory zarezerwowane zostały na klasykę kina, gdzie prezentowane będą kolejne kultowe produkcje z takimi gwiazdami jak Marilyn Monroe, Sophia Loren, Elizabeth Taylor i Cary Grant.

Rozszerzamy także czas nadawania stacji POLONIA1 o kolejną godzinę dzięki czemu program rozpoczynać będzie się od godzinie 6:00 serialem „Jeden z dziesięciu” - mówi Podhajski

Do ramówki POLONII 1 powróci także, w odmienionej formule, kolejna seria produkcji własnej „Kobiece Prawdy”. Treścią programu są: kobiety w oczach znanych mężczyzn, jaka jest lub jaka powinna być kobieta, intymne sekrety znanych polityków, aktorów, piosenkarzy i tancerzy. W programie zobaczyć można między innymi takie znane nazwiska jak Paweł Deląg, Żora Korolyov, Karol Okrasa, a także Paweł Stasiak. Program współprodukowany będzie z portalem KobiecePrawdy.pl. Poprowadzony będzie przez Michalinę Mikulską.

Komentarze

Powiązane

28.02.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Dom Dobry. Wystartowały zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego
Ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego „DOM DOBRY”. W rolach głównych grają, m.in.: Tomasz Schuchardt, Agata Turkot, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik.
27.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
IV seria Niezwykłych Stanów Prokopa od marca na antenie TVN
W marcu br. na antenie TVN zadebiutuje nowy sezon formatu „Niezwykłych Stanów Prokopa”. Dziennikarz wyruszy w kolejną podróż za Ocean.
26.02.24, 15:45
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Prawie 550 tys. zł za spot podczas meczu Polska - Francja. Biuro Reklamy TVP ogłosiło ofertę na UEFA EURO 2024
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Columbo hitem kanału Antena HD. Duży wzrost w grupie 16-59
Kanał Antena HD znajdujący się Naziemnej Telewizji Cyfrowej, zanotował w styczniu br. rekordowy udział w grupie 16-59.
25.02.24, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
I sezon serialu Odwilż w Playerze i na antenie TVN na początku marca
Serial HBO Max „Odwilż” 1 marca br. zadebiutuje na platformie Player. 4 marca premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany także na antenie TVN. Produkcja śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę.
25.02.24, 19:24
| telewizja / VOD » informacje
Bez retuszu. Marek Czyż powraca na antenę TVP Info z programem na żywo
W niedzielę, 3 marca br. o godz. 20:40 na antenie TVP INFO pojawi się program „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie.
Format będzie emitowany na żywo i ma wykorzystywać siłę mediów społecznościowych. Oprócz zaproszonych gości, na widowni zasiądzie 80 osób.
25.02.24, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Sympatyk w połowie kwietnia w HBO Max
Siedmioodcinkowy serial HBO Original "Sympatyk" będzie miał swoją premierę 15 kwietnia br. w HBO i HBO Max.
23.02.24, 15:09
| telewizja / VOD » informacje
Specjalne propozycje programowe kanału TVP Kobieta w drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie
W drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie, TVP Kobieta w cyklu „Matki wojny” oraz w specjalnych odcinkach programu „Kobiety w drodze”, przypomni sylwetki ukraińskich kobiet zaangażowanych w działania wspierające rodaków. Na antenie pojawią się także wywiady z Tetianą Kovalchuk i Mery Akopian.
23.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
Jakubiak rozgryzie Maltę w nowej serii programów w Canal+ Kuchnia
Tomasz Jakubiak w nowej serii programu „Jakubiak rozgryza” tym razem odwiedzi Maltę. Emisja ruszy pod koniec lutego br. w CANAL+ Kuchnia.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.