28.12.11, 12:19

Moje Gotowanie - relauch najstarszego magazynu kulinarnego w Polsce

19 grudnia br., do kiosków trafiło styczniowe wydanie miesięcznika „Moje Gotowanie”. Zmieniony charakter, większa objętość, nowa szata graficzna i nowe treści – to najważniejsze zmiany w miesięczniku.

19 grudnia br. do kiosków trafiło styczniowe wydanie miesięcznika „Moje Gotowanie”. Zmieniony charakter, większa objętość, nowa szata graficzna i nowe treści – to najważniejsze zmiany w miesięczniku. Jest to pierwszy tak duży relaunch w 17-letniej historii najstarszego magazynu kulinarnego w Polsce.

"Relaunch miesięcznika "Moje Gotowanie" to efekt przyjętej strategii rozwoju tytułu. Przez 17 lat obecności na rynku magazyn zbudował pozycję eksperta. Aby lepiej odpowiedzieć na potrzeby czytelników, postawiliśmy przede wszystkim na jakość magazynu, która znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno na poziomie merytorycznym, jak i produkcyjnym, proponując czytelnikom esencję tradycji w nowoczesnej formie" – mówi Urszula Wilk, dyrektor promocji i wydawniczy miesięcznika „Moje Gotowanie”.

Nowe „Moje Gotowanie” nabrało bardziej lifestyle’owego charakteru. Zawartość pisma poszerzono o nowe rubryki „Kronika przyjemności”, „Agata Wojda gotuje” oraz felietony. Do współpracy zaproszono kulinarnych ekspertów: Karola Okrasę, Agatę Wojdę oraz Agnieszkę i Marcina Kręglickich.

Miesięcznik zyskał nową szatę graficzną. Obecny layout ma charakter nowoczesny i bardziej inspiracyjny. Odświeżono logo oraz zmieniono okładkę magazynu na lakierowaną, bardziej przejrzystą i elegancką. Począwszy od wydania styczniowego „Moje Gotowanie” będzie ukazywało się w zwiększonej objętości, na lepszym papierze i w oprawie klejonej. Planowana minimalna objętość pisma to 84 strony.

Pojawienie się pisma na rynku zostało wsparte kampanią reklamową prowadzoną pod hasłem „Tradycja w nowym wydaniu!” wraz z rekomendacjami „Mistrzowie kuchni polecają”. Magazyn wspierają swoimi nazwiskami kulinarne autorytety – Magda Gessler, Robert Sowa i Karol Okrasa.

Kampania promocyjna obejmuje działania w punktach sprzedaży sieci HDS i Kolporter, prasę – „Gala”, Claudia”, „Naj Magazyn”, wydania i linie specjalne magazynu „Moje Gotowanie”, a także „M jak mieszkanie”, „Moje mieszkanie” – oraz Internet: mojegotowanie.pl, kobieta.pl, gala.pl, stylio.pl i wp.pl. Miesięcznik lokowany będzie także w spotach telewizyjnych telezakupów Mango „Kitchen Master”. Za kreację i planowanie kampanii odpowiada Dział Marketingu G+J Polska. „Moje Gotowanie” w nowej odsłonie ukaże się w nakładzie 40 tys. egz. i cenie 7,99 zł.

„Moje Gotowanie” – miesięcznik kulinarny z najdłuższym stażem w swoim segmencie, wydawany przez Wydawnictwo G+J Polska od 1994 roku. Magazyn spełnia rolę kulinarnego eksperta, który dostarcza swoim czytelnikom sprawdzone przepisy, praktyczne wskazówki i porady. Pismo zawiera także treści lifestyle’owe i felietony.

Komentarze

Powiązane

19.03.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 marca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 marca?
18.03.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 marca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 marca?
17.03.23, 07:30
| prasa » informacje
Fundusz na rzecz ukraińskich mediów podsumowuje swoje działania
W marcu 2023 r. minęło 12 miesięcy, od kiedy dziennikarze z Polski, Szwecji, Finlandii, Danii i Norwegii powołali Fundusz na rzecz ukraińskich mediów (Ukrainian Media Fund, UMF), by pomóc przetrwać mediom w Ukrainie.
17.03.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 marca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 marca?
16.03.23, 12:15
| prasa » informacje
GLAMOUR zmienia na wszystkich rynkach swój logotyp
Marka GLAMOUR (Burda Media Polska) zmienia logotyp na wszystkich rynkach, na których występują jej magazyny i serwisy. Zmiana logotypu to również nowe otwarcie i wyznaczenie kierunku, w którym brand ma zmierzać w najbliższych latach.
16.03.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 marca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 marca?
15.03.23, 11:23
| prasa » informacje
Kupony rabatowe na Stylowe Zakupy w Twoim Stylu i Pani
Akcja „Stylowe Zakupy” potrwa sześć dni na przełomie marca i kwietnia br. Kupony rabatowe pojawią się w magazynach Wydawnictwa Bauer - „Twoim Stylu” oraz „Pani”.
15.03.23, 10:29
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 marca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 marca?
14.03.23, 07:30
| prasa » informacje
Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza i Wyborcza.pl w finale INMA Global Media Awards 2023
Do tegorocznej edycji konkursu INMA Global Media Awards 2023 zgłoszono 775 projektów z 40 krajów. Wśród finalistów znalazły się aż trzy projekty mediów Agory – Gazeta.pl, „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl. Laureaci nagrody zostaną ogłoszeni w piątek, 26 maja br.
14.03.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 marca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 marca?
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.