19.12.11, 14:37

Nickelodeon HD i Nick Jr. od stycznia w ofercie platformy n

Dwa kanały z rodziny Nickelodeona - Nickelodeon HD oraz Nick Jr. – już od  stycznia 2012 roku wzbogacą ofertę stacji dziecięcych platformy n.

Dwa kanały z rodziny Nickelodeona - Nickelodeon HD oraz Nick Jr. – już od  stycznia 2012 roku wzbogacą ofertę stacji dziecięcych platformy n. Obie stacje z początkiem nowego roku wejdą do nowego pakietu „Dzieci XL”. Dodatkowo, Nickelodeon HD będzie pierwszym kanałem HD, adresowanym do dzieci i młodzieży w ofercie operatora.

Po zbadaniu oczekiwań naszych Abonentów stało się dla nas jasne, iż powinniśmy bardziej skoncentrować się na Ich potrzebach. Wierzymy, że najlepszym sposobem na to, aby rozszerzyć istniejącą ofertę programową skierowaną do dzieci jest zaoferowanie naszym Widzom nowych stacji, w tym kanałów z oferty Nickelodeon” – powiedział Christian Anting, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Operacyjny ITI Neovision, właściciela platformy n. "Mając do wyboru Nickelodeon, Nickelodeon HD oraz Nick Jr., Widzowie otrzymują bogatą ofertę kanałów o profilu rozrywkowym i edukacyjnym dla dzieci i młodzieży, dopasowaną pod względem treści do wieku oraz potrzeb odbiorców. Właśnie te stacje były jednymi z najczęściej wymienianych przez naszych respondentów. Stąd nasz nowy pakiet „Dzieci XL” jest tak skonstruowany, aby odpowiedzieć na potrzeby Abonentów, oferując dostęp do jeszcze ciekawszej oferty dla młodych Widzów, bogatej w treści rozrywkowe i edukacyjne” – dodaje  Anting.

Nickelodeon HD to najmłodsza stacja z portfolio Viacom International Media Networks w Polsce. Kanał wystartował w październiku 2011 roku i jest dwunastą stacją w bogatej ofercie grupy. To pierwszy dziecięco - młodzieżowy kanał high definition w Polsce. Młodzi widzowie, spragnieni rozrywki znajdą tu najlepsze seriale oraz animacje, znane ze światowej oferty Nicka, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane w jakości HD. W najbliższych tygodniach i miesiącach będą to m.in. takie hity, jak seriale fabularne („Victoria znaczy zwycięstwo”, „iCarly”, czy „Big Time Rush”) oraz kultowe animacje („Pingwiny z Madagaskaru”, „SpongeBob Kanciastoporty”, a wkrótce również „Kung Fu Panda”). Stacja nie emituje reklam.

Nick Jr. to kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. W ofercie kanału znajdują się popularne animacje, skierowane do najmłodszych, takie jak: "Dora poznaje świat", "Dalej Diego!", "Umizoomi" czy "Wspaniałe zwierzaki" oraz premierowe serie programów: "Mały Bill", "Bąbelkowy świat gupików", "Fifi niezapominajka" czy "Max i Ruby". Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Stacja nie emituje reklam. Kanał emitowany jest w formacie 16:9.

Komentarze

Powiązane

28.05.24, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Prosta Sprawa. Pierwszy odcinek nowego serialu za darmo na Youtube i TikToku
Gangsterski serial akcji od twórców filmu “Furioza” zadebiutował w CANAL+ online 17 maja br. Pierwszy odcinek “Prostej sprawy” będzie dostępny bez opłat w serwisie Youtube oraz pierwszy raz w przypadku polskich seriali także w aplikacji TikTok.
28.05.24, 18:00
| telewizja / VOD » seriale
Sztuczna inteligencja promuje serial Algorytm Miłości
Ruszyła kampania promująca najnowszą produkcję CANAL+ „Algorytm Miłości”. W ramach promocji wystartował specjalny landing page algorytmmilosci.pl, gdzie dzięki sztucznej inteligencji, użytkownicy mogą porozmawiać o serialu, jak również o swoich sercowych rozterkach.
28.05.24, 12:41
| telewizja / VOD » ludzie
Arkadiusz Pawlik i Damian Ruciński pokierują Agencją Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej
Telewizja Polska S.A. w likwidacji zmieniła model funkcjonowania Agencji Kreacji Filmu i Serialu. Zmianie ulegnie, m.in. proces zamawiania, budżetowania oraz nadzoru nad produkcją filmów i seriali.
28.05.24, 11:47
| telewizja / VOD » wydarzenia branżowe
OKTEL Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna
12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.
28.05.24, 10:11
| telewizja / VOD » informacje
Kino Polska. Zmiany, zmiany, zmiany
3 czerwca br. kanał Kino Polska dedykowany wyłącznie polskim filmom i serialom, pojawi się w nowej odsłonie. Stacja zyska nową identyfikację wizualną i muzyczną, a na antenie zagości cykl filmowy „Kino pokoleń”, który zabierze widzów w podróż filmową od lat 80. do współczesności.
27.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Chylewska po siedmiu latach powraca do Telewizji Polskiej
Paulina Chylewska – dziennikarka i prezenterka po siedmiu latach wraca do TVP. Przez ostatni okres pracy zawodowej związana była z Polsatem.
27.05.24, 11:55
| telewizja / VOD » informacje
Viasat True Crime zadebiutuje na polskim rynku we współpracy z CANAL+
Międzynarodowa grupa medialna Viasat World ogłosiła start nowego kanału telewizyjnego o tematyce kryminalnej. Viasat True Crime zadebiutuje na polskim rynku we współpracy z CANAL+.
26.05.24, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Magdalena Schejbal gospodynią cyklu Pokochaj mnie w Pytaniu na śniadanie
17 maja br. do ekipy programu „Pytanie na śniadanie” dołączyła Magdalena Schejbal. Aktorka będzie gospodarzem cyklu „Pokochaj mnie”, który jest emitowany dwa razy w miesiącu, w piątki.
24.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w I kwartale 2024 r.: wzrost przychodów z reklam o ponad 30 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wyniki finansowe za I kwartał 2024 r. Spółka osiągnęła znaczący wzrost przychodów reklamowych. Wzrósł zysk netto Grupy.
23.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Unlimited. Krzysztof Machajski gospodarzem wideocastu Polsat Box Go
Polsat Box Go uruchomił wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Program prowadzi dziennikarz Krzysztof Machajski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 29.06.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.