26.01.12, 17:43

Mistrzowskie zmagania

Wyzwania, mozolne treningi, rywalizacja z opalarkami w ręku wśród foliowych brytów. Takie zestawienie emocji z pokazem umiejętności jest możliwe tylko podczas 3rd Car Wrap Polish Championship, które już po raz kolejny odbędą się podczas targów Euro-Reklama w dniach 27–29 marca 2012 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wyzwania, mozolne treningi, rywalizacja z opalarkami w ręku wśród foliowych brytów, a na końcu radość z wygranej. Takie zestawienie emocji z pokazem umiejętności na najwyższym poziomie jest możliwe tylko podczas 3rd Car Wrap Polish Championship, które już po raz kolejny odbędą się podczas targów Euro-Reklama w dniach 27–29 marca 2012 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorem Mistrzostw jest European Media Group - wydawca magazynu VISUAL COMMUNICATION. Projekt dedykowany jest dla firm zajmujących się dystrybucją sprzętu i materiałów do oklejania, agencji oraz aplikatorów.  Podobnie jak w roku ubiegłym, zawody zostały rozszerzone o nowe elementy  w oparciu o sprawdzoną już formułę. Zmagania zostaną rozegrane w trzech kategoriach. Pierwszą z nich będzie oklejanie materiałami własnymi lub dostarczonymi przez partnera Pierwszego Dnia. Zawodnicy wykorzystają folię OWV oraz podstawowe folie wylewane z klejem bez kanalików i innowacji, ułatwiających aplikowanie oraz skracających czas aplikowania. Drugiego dnia – w ramach kategorii Freestyle – zawodnicy będą aplikować pojazdy środkami własnymi, z wykorzystaniem tylko i wyłącznie dostępnych na rynku materiałów samoprzylepnych. Z kolei ostatni dzień zmagań będzie poświęcony oklejaniu materiałami dostarczonymi przez Organizatora.

"Co roku zmagania zawodników na stoisku miesięcznika VISUAL COMMUNICATION ogląda około 7 tysięcy osób, profesjonalnie lub amatorsko zajmujących się zagadnieniami związanymi z aplikacją, wraz z licznie zgromadzoną publicznością, która dopinguje uczestników i podpatruje ich warsztat pracy. Każdy też może spróbować swoich sił w aplikacji wybranego elementu samochodu, na specjalnie przygotowanym do tego celu sprzęcie. „Udział w Mistrzostwach Polski w Aplikacjach Samochodowych, to nie tylko doskonała okazja do promocji, ale przede wszystkim jedyna tego typu platforma wymiany informacji w Polsce dla osób i firm aktywnie poszukujących trendów oraz nowinek na temat możliwości i korzyści wynikających z car wrappingu” – mówi dr Łukasz Mikołajczak, Redaktor Naczelny VISUAL COMMUNICATION.

Patronami medialnymi projektu są: Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej, European Digital Press Association, Internetowa Autogiełda www.auto.pl, a także portal medialny mediafm.net.

Zgłoszenia konkursowe, a także wpisowe należy uiścić do 31 stycznia br. Ilość firm startujących w Mistrzostwach jest ograniczona, a ostateczną decyzję  o zakwalifikowaniu podejmie Organizator.

EUROPEAN MEDIA GROUP, wydawca magazynu VISUAL COMMUNICATION, to znana na całym świecie Międzynarodowa Grupa Medialna wydająca od 15 lat branżowe publikacje w Azji oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Europejska siedziba firmy znajduje się w Wiedniu. Tam też jest centrala wydawnictwa, która łączy wszystkie kraje i wytycza globalne plany strategiczne. Polska siedziba EUROPEAN MEDIA GROUP znajduje się
w Poznaniu, gdzie mieści się też redakcja trzech pozostałych magazynów z portfolio Grupy – PRINT&PUBLISHING, PACKAGING POLSKA oraz CAD&GIS. Każdy z nich posiada swoje mutacje narodowe, odzwierciedlające indywidualne koncepcje i charakter pism. Natomiast międzynarodowy charakter całej Grupy jest kluczem do ich sukcesu. Daje to wydawnictwu niesamowitą przewagę w stosunku do konkurencji. Przez okres piętnastu lat obecności na rynku międzynarodowym firma uzyskała bardzo dobrą pozycję i stała się jednym z największych wydawnictw branżowych na świecie.

Komentarze

Powiązane

28.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Polski Strix przyjmuje do grupy niemiecki Webweit
Polska agencja e-commerce Strix poinformowała o przyjęciu do grupy niemieckiej agencji Webweit. Strix będzie miał teraz oddziały w Polsce, Holandii (Utrecht) i Niemczech (Frankfurt n. Menem). 
28.03.23, 11:49
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative kreatywnie dla mBanku
Dentsu Creative (wcześniej Isobar) rozpoczyna współpracę kreatywną z mBankiem.
28.03.23, 09:31
| reklama & PR » informacje
Marka YORK wybiera w przetargu agencję Chapter1
Agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 wygrała przetarg na obsługę na polskim rynku kampanii launchowej domowych pomp ciepła marki YORK, należącej do amerykańskiego koncernu Johnson Controls.
27.03.23, 20:31
| reklama & PR » informacje
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową
1 marca br., marka Avon ruszyła z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic.  Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ma ucieleśniać nowe pozycjonowanie i hasło marki - "Masz w sobie siłę! ".
27.03.23, 17:41
| reklama & PR » informacje
Euvic Performance opracowała nowy serwis dla GRUPY CSV
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance) została wybrana przez Grupę CSV, działającą na rynku lakierniczym w zakresie dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu csv.pl.
27.03.23, 16:15
| reklama & PR » informacje
Better. gaming agency pracuje dla Samsung Memory
Better. gaming agency poprowadzi kampanie dla Samsung Memory w Europie Środkowo-Wschodniej. Agencja zajmie się komunikacją i marketingiem dysków, kart pamięci i pendrive’ów w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii i Słowenii.
27.03.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Serviceplan Health/Change Serviceplan ponownie pracuje dla Polpharmy
Agencja Serviceplan Health/Change Serviceplan po raz kolejny wygrała przetarg Polpharmy na nową kampanię reklamową.
27.03.23, 13:59
| reklama & PR » informacje
W bieganiu liczysz się Ty. Rysunki Adeli Madej w kampanii wspierającej biegową motywację
W kampanii adidas "W bieganiu liczysz się Ty", realizowanej przez VMLY&R, adidas chce uwolnić początkujących i bardziej zaawansowanych biegaczy od presji dystansu, czasu i tempa.
27.03.23, 12:41
| reklama & PR » ludzie
Alicja Miklaszewska-Kowalczuk dyrektorką zarządzającą połączonych struktur OMD
Agencja mediowa OMD kontynuuje swoją transformację, co przekłada się na zmiany strukturalne w firmie. Zarządzanie agencją OMD przejęła dotychczasowa dyrektor zarządzająca OMD Annalect, Alicja Miklaszewska-Kowalczuk. Z firmą rozstają się Anna Podskarbi i Robert Plesko.
27.03.23, 11:24
| reklama & PR » informacje
Mindshare wygrywa przetarg marki Perla PEŁNA DOBRA
Agencja mediowa Mindshare (GroupM), powiększyła portfolio swoich klientów o markę Perla Pełna Dobra –producenta hummusu i śródziemnomorskich przekąsek antipasti.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.