13.02.12, 15:46

The Digitals - nowa agencja interaktywna

7 lutego br. zadebiutowała na rynku nowa agencja interaktywna - The Digitals, która powstała z połączenia Change Digital i EVO.

7 lutego br. zadebiutowała na rynku nowa agencja interaktywna - The Digitals, która powstała z połączenia Change Digital i EVO.

Change Digital, to spółka która dotychczas wchodziła w skład grupy Change Integrated. Evo to niezależna grupa interaktywna działająca na rynku od pięciu lat, posiadająca niezwykle silnie rozbudowane zaplecze technologiczne. "Powstanie The Digitals otwiera zupełnie nowy rozdział. Oznacza przede wszystkim szersze kompetencje. Od dzisiaj jesteśmy gotowi nie tylko zaproponować nowe usługi klientom dotychczasowych spółek, ale również samodzielnie walczyć o największe zlecenia na rynku" – mówi Marek Żołędziowski, Prezes Change Integrated.

Evo to prężnie rozwijająca się grupa spółek interaktywnych, oferująca m.in. rozwiązania B2B i B2C oparte m.in. na Typo3, aplikacje i rozwiązania na urządzenia mobilne (Ipad, Iphone + Android), serwisy e- commerce, social media marketing, SEO i SEM.

Change Digital do nowej firmy wnosi obsługę marek należących do największych reklamodawców na rynku i reputację kreatywną. Change Digital jako jedna z nielicznych polskich firm w ostatnich latach zdobyła srebrnego lwa w Cannes jak i Grand Prix w Portoroz.

Firmą pokieruje Artur Karczykowski. Nad stroną technologiczną spółki czuwał będzie Bartosz Aninowski, a strategią pokieruje Luiza Jaworska – Nogal. Działem Client Service zarządzać będzie Agata Szybilska, a dyrektorami kreatywnymi będą: Rafał Górski, dotychczasowy szef kreacji Change Digital i Paweł Tomas, dotychczasowy dyrektor kreatywny Evo.

"Mamy wielkie ambicje. W ciągu najbliższych lat chcielibyśmy stad się jedną z trzech czołowych firm interaktywnych na rynku. Chcemy, żeby The Digitals stało się synonimem innowacyjnych i skutecznych rozwiązało w nowych mediach. Najlepszym przykładem naszej filozofii jest aplikacja dla Nenii (…)" - mówi Artur Karczykowski, Prezes The Digitals.

Komentarze

Powiązane

27.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Polsat partnerem II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki
Polsat Sport i Grupa Polsat Plus to główni partnerzy medialni drugiej edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 26 – 28 września br. Moderatorami kilku paneli dyskusyjnych będą dziennikarze i komentatorzy Polsatu Sport.
27.09.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Lidia Święcka awansuje w Social Lama
Na początku września br., Lidia Święcka awansowała w agencji Social Lama na stanowisko Social Media Specialist.
26.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland podpowiada jak nie marnować żywności w najnowszej akcji
Kraje członkowskie Unii Europejskiej marnują średnio 153 mln ton żywności rocznie. Zjawisko jest powszechne również w Polsce. Aby skutecznie ograniczać jego skalę, konieczne są konsekwentne działania edukacyjne. Sieć Kaufland prezentuje niezmienne zaangażowanie w tym obszarze, realizując kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Marnowanie? Nie mam w planie!”.
26.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Bilety na mecze UEFA do wygrania w kampanii Pyszne.pl „Zamów. Graj. Wygrywaj”
Rusza kampania Pyszne.pl – oficjalnego partnera UEFA. W ramach akcji organizatorzy przygotowali konkursy z niemal 50 tysiącami nagród dla uczestników. Kampania Zamów. Graj. Wygrywaj potrwa do 26 października br. 
26.09.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Chapter1 przygotowuje nowy layout opakowań marki Altax
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 pracuje nad nowym layoutem opakowań produktów marki Altax, z portfolio firmy SHERWIN-WILLIAMS Poland. Działania te są częścią całościowego procesu redesignu opakowań tej marki, której grupą docelową są majsterkowicze, głównie mężczyźni w wieku 30-50 lat.
26.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
mBank. Technologia do usług. Marka wprowadza nowe pozycjonowanie marki
Ruszyła kampania wizerunkowa mBanku pod hasłem „mBank. Technologia do usług”, w której bank wprowadza nowe pozycjonowanie marki. Marka w spotach podkreśla, że w dobie wyścigu technologicznego swoje produkty i usługi tworzy tak, by były intuicyjne i proste w obsłudze.
26.09.23, 11:00
| reklama & PR » informacje
Nikon sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury” 2023
Firma Nikon objęła rolę sponsora strategicznego festiwalu, konkursów Związku Polskich Fotografów Przyrody „Fotograf Roku 2023” oraz Otwartego Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej „Dzikie, piękne, polskie”, do którego zgłoszenia przyjmowane są do 30 września br. 
26.09.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Łowcy.B w kampanii wizerunkowej Focus Park z Rybnika
Centrum Handlowe Focus Park w Rybniku rozpoczęło kampanię, której głównymi bohaterami są członkowie kabaretu Łowcy.B. Po raz pierwszy, grupa podjęła długofalową współpracę wizerunkową z centrum handlowym. 
26.09.23, 07:00
| reklama & PR » informacje
Grupa RMF podwyższa ceny reklam na listopad i grudzień
Grupa RMF ogłosiła nowe cenniki reklam, kótre będą obowiązywały od 6 listopada do 31 grudnia 2023 r. Średnie podwyżki we wszystkich stacjach i pakietach wyniosą ok. 4,9 proc.
25.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Hand Made odpowiada za aktywację w stylu PARTY ANIMAL dla NicNac’s
Agencja Hand Made odpowiada za organizację kampanii aktywacyjnej w kanałach digitalowych, opartej na wspólnym projekcie marek NicNac’s i Crunchips.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.