12.02.12, 17:20

Nowa kampania panoramafirm.pl

Elementami nowej kampanii promującej wyszukiwarkę firm, produktów i usług panoramafirm.pl są m.in. dopasowane do lokalizacji danego nośnika reklamy outdoorowe.

Elementami nowej kampanii promującej wyszukiwarkę firm, produktów i usług panoramafirm.pl są m.in. dopasowane do lokalizacji danego nośnika reklamy outdoorowe. Zabieg ten ma zwrócić uwagę odbiorców na dostarczanie przez wyszukiwarkę - specjalizującą się w wyszukiwaniu lokalnym - precyzyjnych informacji o firmach czy produktach w danej lokalizacji.

W lutym br. ruszyła nowa kampania Panoramy Firm promująca wyszukiwarkę dostępną pod adresem panoramafirm.pl. Kampania jest elementem długofalowej zmiany wizerunku marki wzmacniającej swoją pozycję w Internecie, nadal rozwijając takie kanały dystrybucji jak media drukowane, aplikacje mobilne (Android, iOS) oraz stronę mobilną (m.pf.pl).

"Nasz serwis specjalizuje się w wyszukiwaniu lokalnym. W odróżnieniu od innych wyszukiwarek internetowych, dostarczamy precyzyjnych informacji o firmach czy produktach w danej lokalizacji. Dla przykładu, na zapytanie: „sushi Warszawa” użytkownik otrzyma oferty barów i restauracji serwujących kuchnię japońska, bez ryzyka że wśród wyników pojawią się rzeczy mniej istotne np. przepisy czy akcesoria potrzebne do zrobienia sushi. W kampanii podkreślamy, że panoramafirm.pl to precyzyjna wyszukiwarka firm, produktów oraz usług. Warto dodać, że  100% korzystających z Panoramy Firm to osoby zamierzające coś kupić lub załatwić, więc jest to atrakcyjna grupa dla firm reklamujących się w Panoramie Firm. W tym sensie kampania wspiera również sprzedaż, gdyż rosnąca popularność serwisu przekłada się na zyski reklamodawców" - wyjaśnia Wojciech Komosa, Kierownik Komunikacji i Grupy Produktów.

Reklamy, które pojawią się w mediach tradycyjnych (outdoor, radio, prasa) oraz w Internecie przedstawiają wyszukiwarkę, w oknach której pojawiają się konkretne zapytania dla danych lokalizacji. Jako pierwsze wybrane zostały dwie branże: restauracje i usługi budowlane symbolizowane przez przedstawicieli tychże zawodów/branż. Nawiązując do specjalizacji wyszukiwarki panoramafirm.pl w wyszukiwaniu lokalnym firm, produktów i usług, reklamy na billboardach dopasowane zostały do lokalizacji danego nośnika (w polu wyszukiwania widnieje miasto, w którym jest ustawiony).

Zaletami wyszukiwarki panoramafirm.pl jest dostęp do najbardziej aktualnych, codziennie aktualizowanych danych o firmach i ich ofertach, precyzyjne kryteria wyszukiwania, mapy, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność ogłoszeń internetowych. Dzięki współpracy Allegro oraz Eniro, wystawione na Allegro oferty klientów Panoramy Firm są  automatycznie dodawane do ich oferty na panoramafirm.pl i widoczne dla odwiedzających serwis po kliknięciu w link „Kupuj online” oraz wewnątrz oferty danej firmy.

Z wyszukiwarki Panorama Firm korzysta miesięcznie około 6 mln internautów (wg Gemius Traffic). Kreację kampanii przygotował Dział Komunikacji Eniro Polska, który odpowiada również za zakup mediów. Kampania realizowana będzie w mediach tradycyjnych (outdoor, radio, prasa) oraz w Internecie.

Komentarze

Powiązane

13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
04.09.23, 17:45
| internet » ludzie
Paweł Pawłowski przechodzi z RMF FM do Wirtualnej Polski
Od września br. do zespołu prowadzących Telewizji WP i programów wideo Wirtualnej Polski dołączył Paweł Pawłowski. Dziennikarz poprowadzi, m.in. programy publicystyczne i newsowe - "Tłit", "Newsroom" i "WP News".
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.