14.02.12, 16:45

Pan Słóweczko i Psychoblog w Radiu Bajka

"Pan Słóweczko" i "Psychoblog Jarka Żylińskiego" to nowe programy w Radiu Bajka. Doktor nauk humanistycznych Jan Bil i psycholog wychowawczy - Jarek Żyliński dołączyli do zespołu redakcyjnego Radia Bajka.

"Pan Słóweczko" i "Psychoblog Jarka Żylińskiego" to nowe programy w Radiu Bajka. Doktor nauk humanistycznych Jan Bil i psycholog wychowawczy - Jarek Żyliński dołączyli do zespołu redakcyjnego Radia Bajka.

"Pan Słóweczko" to program skierowany do Dzieci. Dr Jan Bil odkrywa tajniki języka polskiego i uczy poprawnego używania polszczyzny przy pomocy zabawnych historyjek i anegdot. W sposób przystępny objaśnia najmłodszym znaczenie i pochodzenie słów, przysłów, związków frazeologicznych, itp.

"Pan Słóweczko" swoją audycję będzie prowadził od poniedziałku do piątku. Premiera o godz. 09:20. Powtórki programu godz. 12:20, 16:20 i 18:20.

Jan Bil - urodzony we Lwowie. Polonista z ponad 20-letnim stażem. Doktor nauk humanistycznych, historyk literatury, poeta.

"Psychoblog Jarka Żylińskiego" to audycja prowadzona przez psychologa wychowawczego, która dotyka najważniejszych i najciekawszych problemów związanych z wychowaniem i rozwojem dzieci. Program dedykowany jest rodzicom, którzy chcą jeszcze lepiej rozumieć psychikę dzieci, poznać różne pomysły na wychowanie oraz ciekawe poglądy na ten temat.

Zamiast rad i gotowych rozwiązań, słuchacze otrzymują szeroką wiedzę z zakresu omawianych zagadnień tak, by samodzielnie rozwiązywać problemy i wzbogacać możliwości wychowawcze. Prócz tematyki związanej z wychowaniem i rozwojem, pojawią się zagadnienia społeczne oraz bieżące wydarzenia emocjonujące rodziców.

"Psychoblog Jarka Żylińskiego" swoją emisję będzie miał w każdy piątek, w paśmie Radio Bajka dla Rodziców o godzinie 21:10.

Jarek Żyliński – psycholog wychowawczy, psychoedukator, wychowawca. Właściciel firmy edukacyjnej "Mała Dolina". Prowadzi warsztaty i wykłady, pisze artykuły na temat wychowania. Współpracuje z przedszkolami i żłobkami na terenie Warszawy.Współpracuje z poradnią psychologiczno-pedagogiczną Animus jako wychowawca-psycholog na Obozach Twórczego Rozwoju.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.