13.12.06, 20:06

Nowa wersja Google Toolbar dla Mozilli Firefox

Pojawiła się możliwość personalizowania wyszukiwania i efektywniejszego korzystania z Internetu.
W sieci pojawiła się nowa wersja aplikacji Google Toolbar dla wyszukiwarki Mozilla Firefox. Aplikacja umożliwia personalizowanie wyszukiwania i efektywniejsze korzystanie z Internetu. Dzięki Google Toolbar można korzystać z wyszukiwarki Google z poziomu dowolnej strony internetowej, bez wcześniejszego przechodzenia na stronę główną Google.

Osobom korzystającym z przeglądarki Firefox, nowa wersja Google Toolbar 3 Beta oferuje komplet mechanizmów znanych z dodatku Toolbar do przeglądarki Internet Explorer, a także nowe rozwiązania, m.in. konfigurowalne przyciski, zakładki online, integrację z serwisem Google Docs and Spreadsheets oraz nowe funkcje współdzielenia. Użytkownicy mogą personalizować swój pasek Toolbar, dodając do niego własne przyciski. Później wystarczy jedno kliknięcie, żeby odwiedzić, przeszukać i pobrać najnowsze kanały RSS/Atom z ulubionych stron internetowych. Google Toolbar w wersji beta pozwala jednym kliknięciem tworzyć zakładki do ulubionych stron, oznaczać je etykietami i zarządzać nimi. Zakładki są zapisywane w koncie Google użytkownika, dzięki czemu są dostępne z dowolnego komputera. W aplikacji pojawił się nowy przycisk „Send To”, który ) zwiększa możliwości współdzielenia treści za pomocą poczty Gmail, przez SMS i na stronach serwisu Blogger. Wystarczy zaznaczyć fragment strony, którą chcemy udostępnić innej osobie, a następnie wcisnąć wspomniany przycisk.

Google Toolbar 3 Beta działa w systemach Windows XP/2000 SP3+, Mac OS X 10.2+ lub Linux. program można bezpłatnie pobrać ze strony http://tools.google.com/firefox/toolbar/FT3/intl/pl/.Komentarze

Powiązane

15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
13.05.23, 16:48
| internet » informacje
Allegro zadebiutowało w Czechach
Start allegro.cz rozpoczyna nowy etap ekspansji platformy i jej partnerów w regionie. Kupujący z Czech mogą korzystać z allegro.cz - lokalnej odsłony Allegro.
12.05.23, 13:30
| internet » informacje
Ruszyła nowa sekcja tematyczna w serwisie Onet Kobieta
Onet rozszerzył swoją ofertę o nową sekcję Onet Rodzina, poświęconą tematyce rodziny, rodzicielstwa oraz relacji z seniorami, która nie skupia się jedynie na opiece nad wnukami.
11.05.23, 07:30
| internet » informacje
Komputronik nawiązał współpracę z android.com.pl
Firma Komputronik i internetowy serwis informacyjny android.com.pl nawiązały współpracę, która pozwoli na zacieśnienie relacji między dwoma liderami rynku technologicznego – z obszaru handlu i mediów. 
10.05.23, 15:00
| internet » informacje
Spalić piekło. Nowy podcast Marty Grzywacz i Michała Wójcika w Onet Audio
„Spalić piekło” to nowy podcast autorstwa Marty Grzywacz i Michała Wójcika opowiadający o buntach w obozach zagłady w czasie II wojny światowej. Seria obejmuje 10 odcinków i w dniu premiery – 11 maja – będzie w całości dostępna w aplikacji Onet Audio i na Newsweek.pl.
09.05.23, 15:30
| internet » informacje
Sędzia wróg. Miniserial Sport.pl o przemocy w stosunku do sędziów niższych lig piłkarskich
Serwis Sport.pl przygotował miniserial „Sędzia wróg” poruszający temat przemocy fizycznej i werbalnej w stosunku do sędziów niższych lig piłkarskich. Premiera cyklu odbyła się 8 maja br.
09.05.23, 12:10
| internet » ludzie
Alina Makarczuk dyrektorką ds. partnerstw serwisu Ukrayina.pl
Agora stworzyła stanowisko dyrektorki ds. partnerstw serwisu Ukrayina.pl, które objęła Alina Makarczuk.
09.05.23, 10:41
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa WP kupiła platformę marketingową Samito
Wirtualna Polska rozszerza możliwości platformy WP Ads. Spółka kupiła system Samito, dostarczający sklepom internetowym rozwiązania automatyzacji marketingu.
08.05.23, 06:30
| internet » badania rynku
Antyukraińska propaganda w mediach społecznościowych. Raport IMM i Demagoga
Od 1 listopada 2022 r. do 31 marca 2023 r. odnotowano łącznie niemal 300 tys. wpisów i komentarzy deprecjonujących Ukrainę i Ukraińców. W lutym i w marcu br. skala antyukraińskiej propagandy utrzymywała się na podobnym poziomie, co oznacza, że średnio publikowanych jest 84 takich treści na godzinę.
07.05.23, 21:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet głównym partnerem medialnym Drift Masters European Championship
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters European Championship zawarły partnerstwo medialne. W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.