06.04.12, 20:57

Polskie certyfikaty SSL od Domeny.pl

Krakowska spółka Domeny.pl została polskim Centrum Autoryzacyjnym certyfikatów SSL (Domeny.pl SSL). Oznacza to m.in., że może samodzielnie weryfikować podmioty oraz wystawiać własne certyfikaty SSL, na bardzo wysokim poziomie certyfikacji.

Krakowska spółka Domeny.pl została polskim Centrum Autoryzacyjnym certyfikatów SSL (Domeny.pl SSL). Oznacza to m.in., że może samodzielnie weryfikować podmioty oraz wystawiać własne certyfikaty SSL, na bardzo wysokim poziomie certyfikacji.

"Strony rejestracji, logowania, płatności on-line, poczty e-mail - wszędzie tam widzimy bezpieczne protokoły https://. Polski Internet coraz szybciej dojrzewa do technologii SSL, czyli de facto bezpieczeństwa danych" – mówi Arkadiusz Szczurowski, Prezes Zarządu Domeny.pl.

Unikalna na polskim rynku ranga CA Domeny.pl SSL polega na oparciu się na technologii uznanych na świecie dostawców SSL. Dzięki temu zagwarantowany jest wysoki poziom bezpieczeństwa i obsługi. Uruchomienie Domeny.pl SSL wiąże się z wypuszczeniem na światowy rynek trzech nowych certyfikatów SSL - SuperFAST SSL, SuperFAST Wildcard SSL, SuperFAST Multidomain SSL. Ich zaletą ma być bardzo szybka weryfikacja podmiotów, wysoki poziom ochrony oraz gwarancje finansowe. Certyfikat SuperFAST MultiDomain SSL to największa nowość na rynku. To pierwszy certyfikat typu Multi-Domain wystawiany na podstawie walidacji domeny. W kolejnych tygodniach przewidywane jest uruchomienie kolejnych, dużo bardziej zaawansowanych certyfikatów.

Domeny.pl jest także jednym z największych w Europie dostawców produktów SSL. Należące do firmy serwisy - CertyfikatySSL.pl i SSL4less.eu - posiadają obecnie około 100 produktów SSL. Dziennie serwisy dokonują ponad sto transakcji.

"Domeny.pl od 8 lat zajmuje się sprzedażą Certyfikatów SSL. Już na samym początku zostaliśmy wyłącznym Partnerem na Polskę drugiego na świecie dostawcy technologii SSL, firmy COMODO. Byliśmy pierwszą firmą hostingową w Polsce, która sprzedawała certyfikaty SSL na masową skalę" – mówi Arkadiusz Szczurowski.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 12:33
| internet » ludzie
WP wzmacnia rolę technologii. Jędrzej Matla awansuje, a Paulina Zyśk-Lisica i Paweł Karaszewski odchodzą z firmy
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jak tłumaczy firma jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT.
28.11.23, 08:30
| internet » e-commerce
Allegro dalej rośnie. W Czechach trzy główne marki wygrywają
Allegro na polskim rynku zanotowało wzrost sprzedaży o 10,5 proc. Z kolei w Czechach nowa platforma zyskała aż 800 tys. aktywnych klientów.
27.11.23, 10:30
| internet » informacje
Demagog.org.pl partnerem TikToka
TikTok, w ramach stałych działań na rzecz zwalczania dezinformacji, rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, pierwszą i najdłużej działającą w Polsce organizacją fact-checkingową.
24.11.23, 09:30
| internet » ludzie
Olga Korolec dyrektorką zarządzającą Onetu od 2024 r.
Z początkiem stycznia 2024 r. Olga Korolec zostanie nową dyrektorką zarządzającą Onetu (Ringier Axel Springer) przejmując funkcję i dotychczasowe obowiązki Marty Badurek-Pietniczki, która udaje się na urlop macierzyński.
23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.
19.11.23, 22:15
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Andrzej Sołtysik w Iberionie. Poprowadzi dwa formaty video
Do grupy mediowej Iberion dołączy Andrzej Sołtysik. To siódmy i ostatni z zapowiedzianych przez firmę transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.