06.04.12, 20:59

Cropp z aplikacją na smartfony

Akcja "Bileciki do Kontroli", realizowana przez markę Cropp od ponad dwóch lat, posiada teraz dodatkowo wersję mobilną. Dla klientów marki została przygotowana specjalna aplikacja działająca na systemach Android.

Akcja "Bileciki do Kontroli", realizowana przez markę Cropp od ponad dwóch lat, posiada teraz dodatkowo wersję mobilną. Dla klientów marki została przygotowana specjalna aplikacja działająca na systemach Android.

Aplikacja jest rozszerzeniem kampanii promocyjnej "Bileciki do kontroli" (nagrodzona w  konkursie Mixx Awards 2010 w kategorii Lojalność wobec brandu), której założeniem jest zbieranie kuponów rabatowych, tak zwanych "bilecików". Kupony te można uzyskać zostając subskrybentem newslettera, fanem marki na Facebooku oraz robiąc zakupy na kwotę powyżej 100 zł w salonach Cropp lub w esklepie Croppa.

"Aplikacja mobilna CROPP ma na celu zainteresować akcją "bileciki do kontroli" głodne nowinek nowe pokolenie internetowych geeków, których nie przekonują już analogowe (czytaj "papierowe") wersje oferowanych im promocji i programów lojalnościowych. Dodatkowo nasza aplikacja  jest prosta i funkcjonalna, liczymy więc, że przekonają się do niej także ci, którzy z Internetu w telefonie nie korzystają zbyt często" – powiedział Julian Chmielewski, P.O. Brand Manager Cropp.

Aplikacja mobilna skierowana jest do osób korzystających z urządzeń mobilnych działających w oparciu o system operacyjny Android. Ma ona kilka zastosowań. Pierwszym z nich jest możliwość otrzymania kolejnego Bileciku oraz zebrania wszystkich zdobytych do tej pory w jednym miejscu w Aplikacji, zwanym Skarbonką. Ułatwia to korzystanie ze zniżek, przyspiesza także pracę sprzedawców w salonach Cropp. Drugim zastosowaniem jest kanał najświeższych informacji i newsów, wysyłanych użytkownikom Cropp Mobile przez markę. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość geotargetowania newsów do wybranych lokalizacji, co daje duży potencjał w prowadzeniu różnego rodzaju akcji promocyjnych, gier miejskich, itp.

Dodatkowo, aplikacja zawiera kompletną listę salonów Cropp, z danymi adresowymi i kontaktowymi, a także wyszukiwarkę salonów, w tym pięciu najbliższych dla użytkownika. Kolejną funkcją jest możliwość "zameldowania się" w sklepie Cropp, publikując na Facebookowym Wallu informację o swojej obecności w salonie Cropp.

Komentarze

Powiązane

14.10.23, 10:04
| biznes i technologie » informacje
Animal Crossing. Grupa LEGO zapowiedziała zestawy Lego inspirowane serią gier wideo od Nintendo
Grupa LEGO zapowiedziała nowe zestawy LEGO Animal Crossing inspirowane serią gier wideo od Nintendo.
04.10.23, 18:45
| biznes i technologie » informacje
Maciej Ćwikliński prezesem Intermarché w Polsce
Nowy Prezes Zarządu Grupy Muszkieterów, Sławomir Czarnecki wprowadził we wrześniu br. pierwszą strategiczną zmianę w strukturach firmy. Na stanowisko Prezesa Intermarché w Polsce powołał Macieja Ćwiklińskiego, przedsiębiorcę, który jest jednocześnie właścicielem dwóch supermarketów sieci. 
03.10.23, 15:15
| biznes i technologie » informacje
Sławomir Czarnecki prezesem nowego zespołu grupy muszkieterów w Polsce
Wraz z początkiem września br. Sławomir Czarnecki objął stery Grupy Muszkieterów jako Prezes Zarządu ITM Polska, zastępując tym samym Davida de Bosschère’a. Będzie odpowiadał za dalszy rozwój sieci Intermarché i Bricomarché w Polsce po transformacji przeprowadzonej za kadencji swojego poprzednika.
11.09.23, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Marka Stop.Cafe wchodzi na kolejny europejski rynek
Grupa ORLEN wprowadziła swoją markę gastronomiczną Stop.Cafe na węgierski rynek. To już szósty kraj, gdzie można znaleźć te punkty. Obecnie otwarto 11 punktów na najbardziej ruchliwych trasach, a do końca roku planowane jest kolejne sześć lokalizacji. 
11.09.23, 20:07
| biznes i technologie » informacje
Ponad 20 mln pasażerów. W wakacje PKP Intercity pobiło rekord
Nigdy wcześniej w historii PKP Intercity aż tylu pasażerów nie zdecydowało się na wakacyjne podróżowanie pociągami: od 1 czerwca do końca sierpnia br. z oferty przewoźnika skorzystało ponad 20 mln osób. Rekordowe wyniki to efekt, m.in. szeregu inwestycji w nowoczesny tabor oraz rozwoju kolejnych kanałów sprzedaży i atrakcyjnych cenowo biletów.
11.09.23, 10:00
| biznes i technologie » informacje
Nowa Rada Nadzorcza IAA Polska pod przewodnictwem Jacka Olechowskiego
Członkowie Rady Nadzorczej IAA Polska podczas pierwszego posiedzenia wyłonili ze swego składu nowego przewodniczącego. Jednogłośnie wybrany został Jacek Olechowski, Prezes Zarządu Mediacap. Pracami Sądu Dyscyplinarnego pokieruje Jerzy Straszewski, Prezes Zarządu PIKE. 
07.09.23, 21:11
| biznes i technologie » informacje
Wewnętrzna sieć kampusowa 5G na Politechnice Śląskiej. Będzie wspierać tworzeniu rozwiązań dla przemysłu 4.0
Ruszyła wewnętrzna sieć kampusowa 5G na Politechnice Śląskiej, która ma posłużyć tworzeniu i testowaniu najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu 4.0.
28.08.23, 06:30
| biznes i technologie » informacje
Boomersi, Pokolenie X, Millenialsi i „Zetki” mówią jednym głosem: najlepsze produkty pochodzą z najbliższej okolicy
Lokalne produkty zyskują na popularności: chętnie kupujemy wędliny, warzywa, przetwory i nabiał pochodzące od producentów, których niejednokrotnie znamy osobiście.
27.08.23, 09:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Oferteo ze wzrostem przychodów o 43 proc. w roku obrotowym 2022/2023
Platforma Oferteo, internetowy marketplace dla szerokiego spektrum usług działający w modelu na żądanie, w roku obrotowym 2022/2023 (kwiecień 2022 r. – marzec 2023 r.) wypracowała przychody netto na poziomie 42 mln zł. Oznacza to wzrost o 43 proc. w porównaniu z rokiem 2021/2022. 
19.08.23, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Circle K Polska kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Otwarcie 400. stacji paliw
Sieć Circle K rozwija się na polskim rynku. Miniony rok kalendarzowy spółka zamknęła z liczbą 393 stacji paliw, a z końcem lipca br. otworzyła swój 400. punkt w Woźnikach przy autostradzie A1. 
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.