06.04.12, 21:01

Studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu

W czwartek, 8 marca 2012 roku rozpoczyna swoją działalność studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu.

W czwartek, 8 marca 2012 roku rozpoczyna swoją działalność studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu. Stacja postanowiła jeszcze bliżej przyjrzeć się problemom i radościom życia codziennego mieszkańców tego rozwijającego się miasta i najbliższych okolic. Z tego powodu rozgłośnia uruchamia nowoczesne, znakomicie wyposażone studio obsługiwane przez grupę mieleckich dziennikarzy. Ma to pozwolić na szybsze docieranie do lokalnych źródeł informacji cennych nie tylko dla mieszkańców tej części województwa podkarpackiego.

Studio mieleckie Polskiego Radia Rzeszów, oprócz miasta i powiatu mieleckiego, obsługiwać będzie także Dębicę i okolice. Wyposażenie pozwala dziennikarzom na łączenie się "live" o każdej porze dnia i nocy z anteną w Rzeszowie, a dzięki transmisji bezprzewodowej umożliwia również połączenia "na żywo" z dowolnego miejsca.

Z okazji inauguracji mieleckiego studia, w czwartek 8 marca na antenie Polskiego Radia Rzeszów już o 6.00 rano ruszą audycje współprowadzone bądź prowadzone bezpośrednio z Mielca. W godz. 6.00-9.00 przygotowano specjalne wydanie magazynu informacyjnego "Kalejdoskop" poświęconego tematyce mieleckiej. Gośćmi w nowym studiu będą m.in. prezydent Mielca - Janusz Chodorowski i starosta mielecki - Andrzej Chrabąszcz. W godz. 9.00-12.00 w całości z Mielca prowadzona będzie specjalna audycja publicystyczna "Między nami" wypełniona głównie rozmowami z aktywnymi i przedsiębiorczymi kobietami z Mielca, ale także z udziałem z mężczyzn. W trakcie audycji w pobliżu siedziby nowego studia rozdawane będą róże Polskiego Radia Rzeszów.

W Mielcu Polskiego Radia Rzeszów można słuchać na częstotliwości 96,4 Mhz.

Komentarze

Powiązane

27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.