06.04.12, 21:01

Studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu

W czwartek, 8 marca 2012 roku rozpoczyna swoją działalność studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu.

W czwartek, 8 marca 2012 roku rozpoczyna swoją działalność studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu. Stacja postanowiła jeszcze bliżej przyjrzeć się problemom i radościom życia codziennego mieszkańców tego rozwijającego się miasta i najbliższych okolic. Z tego powodu rozgłośnia uruchamia nowoczesne, znakomicie wyposażone studio obsługiwane przez grupę mieleckich dziennikarzy. Ma to pozwolić na szybsze docieranie do lokalnych źródeł informacji cennych nie tylko dla mieszkańców tej części województwa podkarpackiego.

Studio mieleckie Polskiego Radia Rzeszów, oprócz miasta i powiatu mieleckiego, obsługiwać będzie także Dębicę i okolice. Wyposażenie pozwala dziennikarzom na łączenie się "live" o każdej porze dnia i nocy z anteną w Rzeszowie, a dzięki transmisji bezprzewodowej umożliwia również połączenia "na żywo" z dowolnego miejsca.

Z okazji inauguracji mieleckiego studia, w czwartek 8 marca na antenie Polskiego Radia Rzeszów już o 6.00 rano ruszą audycje współprowadzone bądź prowadzone bezpośrednio z Mielca. W godz. 6.00-9.00 przygotowano specjalne wydanie magazynu informacyjnego "Kalejdoskop" poświęconego tematyce mieleckiej. Gośćmi w nowym studiu będą m.in. prezydent Mielca - Janusz Chodorowski i starosta mielecki - Andrzej Chrabąszcz. W godz. 9.00-12.00 w całości z Mielca prowadzona będzie specjalna audycja publicystyczna "Między nami" wypełniona głównie rozmowami z aktywnymi i przedsiębiorczymi kobietami z Mielca, ale także z udziałem z mężczyzn. W trakcie audycji w pobliżu siedziby nowego studia rozdawane będą róże Polskiego Radia Rzeszów.

W Mielcu Polskiego Radia Rzeszów można słuchać na częstotliwości 96,4 Mhz.

Komentarze

Powiązane

21.04.24, 08:00
| radio » informacje
Wieczór wyborczy po II turze wyborów samorządowych na antenach RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 wyemitują specjalny wieczór wyborczy po głosowaniu w II turze na prezydentów miast, burmistrzów i wójtów w tegorocznych wyborach samorządowych.
19.04.24, 07:48
| radio » informacje
Roman Czejarek Zasłużony Dla Kultury Polskiej
18 kwietnia br. w Zamku Królewskim w Warszawie, podczas inauguracji obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków 2024, odbyło się wręczenie odznaczeń dla służb konserwatorskich, społecznych opiekunów zabytków i osób zasłużonych dla bezpieczeństwa dziedzictwa kultury. Wśród uhonorowanych znalazł się dziennikarz Jedynki Roman Czejarek.
18.04.24, 10:33
| radio » ludzie
Katarzyna van Rooijen korespondentką Polskiego Radia w Holandii
Polskie Radio ma swoją korespondentkę w Holandii. Katarzyna van Rooijen, związana od lat z Informacyjną Agencją Radiową, powraca do Polskiego Radia.
18.04.24, 06:30
| radio » informacje
Jedynka obchodzi 98. urodziny
W czwartek, 18 kwietnia br. Program 1 Polskiego Radia będzie świętował swoje 98. urodziny. Z tej okazji na antenie stacji pojawią się audycje specjalne związane z jubileuszem, a w nich wspomnienia, rozmowy z gośćmi i niespodzianki dla słuchaczy.
16.04.24, 08:30
| radio » informacje
Pytam o zdrowie. Nowy pdocast w ofercie Radia Nowy Świat
W niedzielę, 14 kwietnia br. w ofercie Radia Nowy Świat zadebiutował nowy podcast extra Kseni Maćczak „Pytam o zdrowie”, który będzie się ukazywał raz w miesiącu.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy