06.04.12, 21:02

Pukająca uciecha, czyli Tapjoy chwyta programistów za serce

Dla tych z Was, którym jeszcze mało, których dzienny passive income nadal nie zadowala, Tapjoy na pewno będzie ciekawą alternatywą, czy dodatkiem.

Dla tych z Was, którym jeszcze mało, których dzienny passive income nadal nie zadowala, Tapjoy na pewno będzie ciekawą alternatywą, czy dodatkiem.

Zaangażowani pracownicy firmy, która uzyskała drugie miejsce w rankingu fastcompany.com na najbardziej innowacyjną firmę w branży mobile technologies w 2012 roku (zobacz tutaj), sami wyłapują co ciekawsze aplikacje. Tak też było z grą Cars And Guns 3D, której twórcy byli nękani przez pracowników Tapjoy nie tylko mailowo, ale przez fejsika, skejpa i wszelkie inne możliwe media komunikacyjne.

Przyzwyczajeni do ofert raczkujących third party markets z Korei, Chin i Kazachstanu programiści ignorowali namolne apele. Jednak któregoś dnia z nudów zajrzeli na stronę Tapjoy i co ciekawe, zostali nieco zaintrygowani ofertą firmy. Faktycznie, Tapjoy wprowadza nie tylko standardowe oferty reklamowe, czy coraz bardziej popularne kampanie typu pay per install, ale również oferuje graczom obrót wirtualną walutą! Tak, by kupić jakiś premium content w grze czy aplikacji nie trzeba już płacić prawdziwą kartą kredytową i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy obejrzeć zajawkę innej gry, wziąć udział w tutorialu aplikacji do rysowania, czy przeczekać video zapowiadające nadchodzącą premierę. Właśnie to reklamowe monstrum stojące za wirtualną walutą jest prawdziwą potęgą i innowacją w wykonaniu Tapjoy! Podobno ono generuje 68 proc. dochodu aplikacji z usług Tapjoy. W  porównaniu do 6 proc. pochodzących ze standardowych banerów to naprawdę zaskakująco dobry wynik.

Jeśli dodamy, że Tapjoy twierdzi, że miesięcznie przewija im się ponad 35 milionów użytkowników, myślę, żę gra jest warta świeczki. Wkrótce testy i impresje, które orzekną, czy faktycznie zgodnie z obietnicami Tapjoy pozwala zwiększyć przychody od 2 do 8 razy…

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy